Remeš – Lyon 2:0 (kon.) | Le Havre – Lille 0:2 (kon.) | Nice – Brest 0:0 (kon.)
Toulouse – Méty 3:0 (kon.) | Lorient – Montpellier 0:3 (kon.) | Rennes – Nantes 3:1 (kon.)
OGC Nice
0:0 (0:0)
Stade Brestois 29
Neděle 01.10.2023, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký den a třeba zase někdy na počtenou! (17:06:41)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:9.

Zápas na francouzské riviéře mezi domácím Nice a Brestem dospěl k remíze 0:0. Ani jeden z celků tak nevyužil šanci posunout se na první příčku tabulky.
    První půle nabídla velmi zajímavý začátek, a to když v 8. minutě nasadil Le Douaron soupeři „jesle“ a poté vypálil, jeho projektil však orazítkoval pouze pravou tyč. O deset minut později se pak na druhé straně opřel Moffi, jeho ránu však také zastavila branková konstrukce, přesněji břevno. Následnou dorážku pak vyrazil brankář Bizot.
    Druhá půle pak nabídla více faulů, jeden z nich pak mohl potrestat domácí Boga, ze zajímavé situace ale napálil jen zeď. Na druhé straně pak ze standardky pálil Del Castillo, jehož ránu skvělým zákrokem vyrazil polský gólman Nice Bulka. V 84. minutě se pak snažil „nůžkama“ zakončit Thuram, následně i střídající Guessand, ani jeden z těchto pokusů však v brance Brestu neskončil. A když si ve třetí nastavené minutě centr z rohového kopu stáhl brankář Bizot, skončil zápas mezi těmito dvěma týmy bez branek.

90+4

90+3
    Po centru Bogy míč stáhl do rukavic brankář Bizot, zápas skončí bezbrankovou remízou.

90+3
    Ve třetí nastavené minutě budou domácí zahrávat rohový kop.

90+2
    Hosté se přes střed hřiště neprokombinovali, Nice bude na levé straně vhazovat.

90+1
    Brest podnikl brejk, před rychlíkem Le Cardinalem raději odehrává míč za pomezní lajnu Dante.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Brest zatlačil svého soupeře s rozehrávkou až na vlastní polovinu, zápas pomalu míří k bezbrankové remíze.

88
    Střídání v týmu Stade Brestois 29:
    ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Julien Le Cardinal,
    ze hřiště odchází Jérémy Le Douaron, přichází Axel Camblan.

88
    Přihrávku Thurama uklízí Brassier do autu.

87
    I přes nesouhlas jednoho z hostů bude od branky rozehrávat Marcin Bulka.

86
    Evann Guessand se probíjel přes dvojici soupeřů, pak si ale pomohl faulem a útok domácích končí.

85
    Další akce Nice začne u jejich kapitána, tedy brazilského stopera Danteho.
    84. Thuram střihl naprázdno, ani Guessand se z otočky netrefil

84
    Po centru z pravé strany zkoušel zakončení „nůžkami“ Thuram, míč však pouze posunul ke Guessandovi, který z otočky pálí vedle branky Bizota.