Almería – Granada 3:3 (kon.) | Alavés – Osasuna 0:2 (kon.) | Atlético – Cádiz 3:2 (kon.)
Real Betis – Valencia 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:2 (1:2)
Cádiz CF
Neděle 01.10.2023, 21:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je pro dnešek úplně všchno! Přeji vám dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:04:08)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:10.

Utkání 8.kola LaLigy mezi Atléticem Madrid a Cádizem je u konce! Madridský celek si po velkém obratu připisuje tři body na své konto. Nejdříve se ve 12.minutě prosadil hostující Pires, o pár minut později přehodil Oblaka Martí. Jenže domácí zapnuli a o čytři minuty snižoval Correa. Na začátku druhé půle srovnal Molina. v 66.minutě vítěznou branku duelu vstřelil po krásně akci Correa. Zápas tak skončil za výsledku 3:2 pro domácí.

90+6

90+5
    Rodrigo de Paul se rozhodl kličkovat v útoku, což se mu daří a zdržuje mírně čas.

90+4
    Domácí zariskovali těžkou rozehrávkou. Nakonec se jim daří a v klidu kombinují na útočné polovině.

90+3
    Žlutá karta pro tým Cádiz CF (Rominigue N'Guessan).

90+3
    Galán se snažil vysunout průnikovkou Samuela Lina, ale míč byl moc dlouhý a míří do zámezí.

90+2
    Za velké protesty vidí žlutou kartu Ruben Sobrino.

90+1
    Rodrigo de Paul se hnal do rychlé útočné akce a za hranicí pravidel ho zastavil jeden z hráčů Cádizu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Izovi se nepovedlo přesně najít přihrávkou v lajně Carcelána, proto aut budou vhazovat domácí.

89
    Axel Witsel se výborně dostal před útočícího Chrise Ramose. Domácí obránce dokonce vybojoval odkop od branky.

88
    Roh hosté roezhráli nakrátko. Úmysl centrovat zhatil Jan Oblak, který včas pro balón vyběhl.

88
    Jedna z posledních možností pro Cádiz, protože vybojoval rohový kop Alejo.

87
    Samuel Lino získal míč na polovině hřiště a unikal směrem na branku Ledesmy. Na hranici vápna se odhodlal ke střele, kterou bez větších problémů kryje brankář do rukavic.

86
    Lucas Pires posílal nebezpečný centr z levé strany. Jeho rohlíček točící se do branky odvrací Giménez.

85
    Dlouhý míč Moliny našel ve vápně Correu. Ten na hranici vápna zpracovával, ale kulatý nesmysl u utekl k brankáři hostů.

Matyáš Kotlan

Branky: 32. Correa (Azpilicueta), 46. Molina, 66. Correa (Saúl) – 12. Pires (C. Ramos), 28. Martí (Sobrino)

Karty:   13. Koke (ATM) – 39. Martí (CAD), 90+2. Sobrino (CAD), 90+3. N'Guessan (CAD)

Atlético Madrid: Oblak – Azpilicueta (81. Galán), Witsel, Hermoso – Molina, Llorente (61. de Paul), Koke (C) (61. Giménez), Saúl, Riquelme (61. Lino) – Correa, Griezmann.
    Náhradníci: Gomis – El Jebari, Gismera, Kostis.

Trenér: Diego Simeone

Cádiz CF: Ledesma (C) – Zaldúa (62. Carcelén), Meré (70. Ma. Gómez), Fali (35. Mbaye), J. Hernández – Sobrino, N'Guessan, Alcaraz (46. Alejo), Pires – Martí (46. Escalante), C. Ramos.
    Náhradníci: Gil – Á. Fernández, Guardiola, Mari, Machís, Navarro, Negredo.

Trenér: Sergio

Rozhodčí: Villanueva – Verdura, Ayuso