AEK Atény – Ajax 1:1 (kon.) | Aris Limassol – Rangers 2:1 (kon.) | Real Betis – Sparta 2:1 (kon.)
Freiburg – West Ham 1:2 (kon.) | Marseille – Brighton 2:2 (kon.) | Raków – Sturm Graz 0:1 (kon.)
Sporting – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Bačka Topola – Olympiakos 2:2 (kon.) | AS Řím – Servette 4:0 (kon.)
Häcken – Karabach 0:1 (kon.) | Liverpool – St.Gilloise 2:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Panathinaikos 0:0 (kon.)
Molde – Leverkusen 1:2 (kon.) | Slavia – Šeriff Tiraspol 6:0 (kon.) | Toulouse – Linz 1:0 (kon.)
Villarreal – Rennes 1:0 (kon.)
AEK Atény
1:1 (0:1)
Ajax Amsterdam
Čtvrtek 05.10.2023, 18:45 • Olympic Stadium, Atény • Evropská liga • Skupina B

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlajnu. (20:50:12)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 12:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:10.

Domácí AEK Atény remizovali v 2. kole skupinové fáze Evropské ligy s Ajaxem Amsterdam 1:1. Ve 30. minutě se ze značky pokutového kopu prosadil hostující Bergwijn. Do poločasu byl fotbal vyrovnaný, leč útočný. Gól ale nepadl. Poločasové skóre bylo 0:1. Po změně stran nastoupilo úplně jiné AEK. Domácí drželi balón, měli více šancí a v 75. minutě přišel tížený vyrovnávací gól, když se po rohu prosadil Domagoj Vida. Zbytek zápasu se nesl v poklidném duchu, a proto zápas skončil 1:1. Domácí tak se 4 body zůstávají na 1. příčce skupiny B. Hostující Ajax je se 2 body stále 3.

90+7
    Hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas.

90+6
    Hra se odehrává ve středu pole. Oba týmy už hrají opatrně.

90+5
    Akpom si převzal přihrávku a vystřelil. Jeho projektil minul domácí svatyni.

90+4
    S rohem Ajaxu si domácí obrana poradila.

90+3
    Taylor bude zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Szymanski zblokoval nebezpečnou střelu Ajaxu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Amrabat sestřelil Berwijna a od rozhodčího vidí žlutou kartu. Ajax bude mít k dispozici volný přímý kop.

89
    Sergio Araujo vidí za svůj prohřešek žlutou kartu.

87
    AEK se snaží vykombinovat hostující obranu. Ta zatím odolává.

86
    Domácí se hodně rozčilují. Domnívají se, že by měli zahrávat rohový kop. Rozhodčí Jug ale ukázal na odkop od brány.

85
    Rohový kop budou zahrávat domácí.

84
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam:
    ze hřiště odchází Carlos Borges, přichází Amourricho van Axel Dongen,
    ze hřiště odchází Benjamin Tahirović, přichází Branco van den Boomen.

82
    Domácí se dožadují penalty po podezřelém střetu ve vápně. Rozhodčí penaltu nepíská.

81
    Bergwijn proběhl s míčem přes půl hřiště a předal jej Taylorovi, který nebezpečně vypálil. Brankář předvedl dobrý zákrok.

80
    Hráči Ajaxu rychle kombinují a snaží se najít skulinu v obraně domácích, kterou by se mohli dostat k šanci.