Bohunice – Hodonín 0:3 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 0:3 (kon.) | Start Brno – Karviná B 2:3 (kon.)
Blansko – Frýdlant n/O 4:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
FK Blansko
4:1 (3:1)
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Sobota 21.10.2023, 14:30Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Já se s vámi loučím a u dalších přenosů naslyšenou. (16:24:21)

90+2
    Konec zápasu. Ve druhé půli tempo hry opadlo, přesto jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil v 52. minutě Sedlák. Frýdlant se k dalšímu ohrožení branky nedostal a odjíždí tak z Blanska s prohrou 4:1. Domácí měli hru pod kontrolou po drtivou většinu zápasu a hostům toho příliš nedovolili, navíc se v nastavení první půle předvedl gólman Nešetřil, který vychytal spornou penaltu.

90+2
    Jako kdybych to zakřikl, k další šanci se dostal Kamenský, ale z voleje mířil nad bránu.

90+1
    Jaroš zvládl souboj 1 na 1 proti Pejškovi, ale nezakončil přesně.

90
    Rozhodčí bude nastavovat 2 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Nakonec mohl jít Jaroš po úniku sám na brankáře, ale rozhodčí nepochopitelně nenechal výhodu a přerušil hru.

89
    Utkání už se jen dohrává a vypadá to, že dalších akcí se už nedočkáme. Hra porbíhá ve středu hřiště.

Blanenští nedovoleně atakovali soupeře a Frýdlant bude mít k dispozici rohový kop.

86
    Hajnoš zkoušel centrovat do vápna, kde ale nenašel žádného spoluhráče.

85
    Blanenští se snaží vstřelit pátou branku, ale hosté dobře brání a do vyložených šancí Blansko nepouští.

82
    Střídání v týmu 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:
    ze hřiště odchází Šafner, přichází Juříček.

82
    Rohový kop ale neohrozil Thimela.

82
    Studený těžil z práce Jaroše, do střely ale vložil nohu jeden z beků Frýdlantu. Rohový kop pro domácí.

80
    Kamenský rozehrával volný přímý kop z levé strany hřiště a zkusil střelu na bránu, technický pokus ale nebyl prudký.

78
    Žlutá karta pro tým 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí (Jiříček).

78
    Střídání v týmu FK Blansko:
    ze hřiště odchází Tulajdan, přichází Foltýn,
    ze hřiště odchází Gimsay, přichází Psota.

77
    Studený vybojoval míč a postupoval na bránu, poté vyslal dobrý centr na Jambora, který ale míč nestihl včas a frýdlantský obránce odkopává.

75
    Jako bych to zakřikl, velkou šanci měl nyní Studený, ale střela nemířila přesně.

74
    Po faulu Frýdlantu rozehrávají domácí. Tempo hry opadlo a ze hry se vytratily šance.