Zlín – Mladá Boleslav 5:9 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:1 (kon.) | Karviná – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Liberec – Plzeň 3:0 (kon.) | Slavia – Slovácko 2:0 (kon.)
FC Zlín
5:9 (2:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 21.10.2023, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 12. kolo

Velmi zajímavou podívanou měli možnost vidět diváci na zlínské Letné. Už v prvním poločase padli tři góly a Zlín šel do šaten s jednobrankovým náskokem. Hned zkraje druhé půle vedli svěřenci Pavla Vrby 3:1 a zdálo se, že si kráčí pro vítězství. Všemu ale bylo jinak! Mladá Boleslav vstřelila čtyři slepené góly v řadě a otočila zápas ve svůj prospěch. I nadále padal na Letné gól za gólem a konečné skóre zní 5:9. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou! (17:19:25)

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (John Solomon).
    90+5. John SOLOMON - 5:9

90+5
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JOHN SOLOMON po vysunutí od Matějovského všem utekl a obstřelil bezmocného Rakovana – 5:9!

90+5
    Zlínský Kovinič se pokusil rozšířit gólovou sbírku, jeho pokus však mířil nad.

90+4
    Žlutá karta pro tým FK Mladá Boleslav (Florent Poulolo).

90+3
    Zlínský Gonzalez hlavičkoval pouze nad branku Mladé Boleslavi.

90+2
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází John Solomon.

90+1
    Sudí Szikszay nastavuje k dnešnímu zápasu ještě pět minut.

90
    Gonzalez fauloval Hilála na středu hřiště.

89
    Zlín znova útočil, ale celá akce končí míčem v rukavicích Matouše Trmala.
    87. Vasil KUŠEJ - 5:8

87
    Další gól, který jde na vrub Matěje Rakovana. Tomu lacině vypadl míč z rukavic a dostal se přímo k VASILI KUŠEJOVI, který dává druhý gól v zápase – 5:8!

87
    Kušej v další útočné akci vsadil na sebe, domácí obranu však tentokrát neprostřelil.
    85. Nedeljko KOVINIĆ - 5:7

85
    Zlín právě vstřelil branku!
    Na Letné se dnes pořádají gólové hody! NEDELJKO KOVINIĆ prostřeluje Trmala z velkého úhlu – 5:7!

84
    Střídání v týmu FC Zlín:
    ze hřiště odchází Rudolf Reiter, přichází Jakub Černín.

Jan Kobylík

Branky: 13. Fantiš (Tkáč), 15. Janetzký, 46. Bartošák (Vukadinović), 64. Vukadinović (pen.), 85. Kovinić (González) – 11. D. Mareček, 49. Kušej (Suchomel), 51. Jawo (Matějovský), 53. Jawo (Kušej), 60. D. Mareček, 78. Matějovský, 83. Hilál (Kušej), 87. Kušej, 90+5. Solomon (Matějovský)

Karty:   42. Reiter (ZLN), 68. Kovinić (ZLN) – 62. Kušej (MBL), 63. Pulkrab (MBL), 90+4. Poulolo (MBL), 90+5. Solomon (MBL)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:11. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:14.
    FC Zlín: Rakovan – Čelůstka, J. Kolář, Simerský (C), Reiter (84. Černín) – Didiba, Janetzký (60. González) – Bartošák (72. Pidro), Tkáč (72. Slončík), Fantiš (60. Kovinić) – Vukadinović.
    Náhradníci: S. Dostál – Bužek, Číž, Y. Dramé, Cedidla, E. Ndiaye.

FK Mladá Boleslav: Trmal – Fulnek, Suchomel, Suchý (C), D. Šimek (46. Matějovský) – Kubista, Sakala – Jawo (65. Ladra), D. Mareček (81. Poulolo), Kušej (90+2. Solomon) – Pulkrab (65. Hilál).
    Náhradníci: Mikulec – An. Kadlec.

Rozhodčí: Szikszay – Volf, Podaný