Uničov – Hranice 2:1 (kon.) | Slovácko B – Bohunice 1:1 (kon.) | Karviná B – Blansko 0:1 (kon.)
Zlín B – Hlučín 0:3 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:1 (0:0)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 12.11.2023, 10:15 • Kunovice - Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (12:09:53)

Máme za sebou utkání 15. kola MSFL, ve kterém domácí Slovácko B remizovalo s Bohunicemi 1:1.
    V 1. poločase se toho moc neudálo, neviděli jsme žádnou střelu na bránu.
    V poločase 2. hosté po krásné kombinaci ve 48. šli do vedení po střele Kořeňe, který prostřelil z blízka domácího gólmana. V minutě 63. srovnal domácí .
    Víc už se v utkání, které moc šancí nenabídlo, neudálo. Oba týmy si tak do tabulky připisují bod.

90+5

90+4
    Střídání v týmu TJ Tatran Bohunice:
    ze hřiště odchází Šmerda, přichází Krejčí.

90+3
    Emoce jsou na hřišti v plném proudu. Slovácko bude zahrávat volný přímý kop.

90+2
    Michal Suchý viděl od rozhodčího Grečmala rovnou červenou kartu za nesportovní chování, které si dovolil směrem k pomeznímu rozhodčímu.

90+2
    Slovácko bude zahrávat rohový kop. Pravděpodobně jedna z posledních šancí zápasu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

88
    Útočným faulem Bohunic skončilo snažení o vedoucí gól.

87
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Severa, přichází Šlechta.

86
    Hrubě nepřesnou rozehrávku Bohunic nezužitkovali hráči Slovácka k ničemu užitečnému.

84
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop z velmi nadějné pozice.

80
    Bohunice budou zahrávat rohový kop.

79
    ze hřiště odchází Pecuch, přichází Burčík.

77
    Daniel Holásek vyslal nádhernou střelu z hranice vápna, která jen těsně minula hostující bránu.

74
    Hráči Tatranu mají k dispozici volný přímý kop.

71
    Velmi chybnou hostující rozehrávku chtěl potrestat Ondřej Mihálik. ale střela se mu vůbec nepovedla.

69
    ze hřiště odchází Němec, přichází Ševčík.

69
    Hráči Slovácka se snaží svým tlakem o chybnou rozehrávku hostů, ti ale kombinují se svým gólmanem.