Šamorín – Považská Bystrica 2:3 (kon.) | Žilina B – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:3 (2:1)
MŠK Považská Bystrica
sk Neděle 12.11.2023, 10:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín • MONACObet liga • 16. kolo

Dnešnému zápasu medzi Šamorínom a Považskou Bystricou nič nechýbalo. Gólov padlo až päť, tri v prvom polčase a dva v druhom. Šamorín viedol do 67. minúty 2:1, ale v priebehu dvoch minút hostia stav stretnutia otočili na 2:3. Vyrovnával Zemko a rozhodujúci gól vsietiť striedajúci Praženka. Domáci teda odchádzajú naprázdno, Považania si odvážajú plný bodový zisk. S konštatovaním, že Považská Bystrica vyhrala v Šamoríne 3:2 vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok dňa. (12:25:51)

90+6

90+4
    Veszelinov ďaleko od svojej brány. Dobre prečítal hru, inak by išiel Slávik do úniku.

90+3
    Owusu chce ešte vyrovnať. V posledných minútach je najviac nebezpečný.

90+3
    Hráči Považskej Bystrice len odkopli loptu na polovicu Šamorína.

90+2
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Gerebenits, prichádza Čongrády.

90+1
    Hodál sa najlepšie zorientoval po rohovom kope, keď sa vo vápne zrazilo niekoľko hráčov.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje päť minút.

90
    Tréner Peter Jakuš chystá na záver stretnutia striedanie.

89
    Menší vzruch v šestnástke hostí, keď domáci zahrávali roh, ale Považania loptu dostali do bezpečia.

88
    Pekné gesto Záhradníka so Slobodom, ktorí si podali ruky.

87
    Kapitán hostí už mieri pomalým krokom mimo hraciu plochu.

86
    Záhradník je už na nohách, ale Sloboda je na tom stále horšie.

85
    Stret Záhradníka so Slobodom. Obaja hráči ležia na trávniku a bola im privolaná pomoc.

84
    Máté Szolgai bol už v ťažkej streleckej pozícii, ale vyskúšal to, aj keď lopta nešla na bránu.