Leverkusen – Union Berlín 4:0 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 2:2 (kon.) | RB Lipsko – Freiburg 3:1 (kon.)
RB Lipsko
3:1 (1:1)
SC Freiburg
Neděle 12.11.2023, 19:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je pro dnešek úplně všechno! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (21:32:20)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:12.

Zápas 11.kola Bundesligy mezi Lipskem a Freiburgem je u konce! Z vítězství se raduje domácí Red Bull. Ten zásluhou Simonse skóroval již v 6.minutě. Následně držel otěže zápasu, jenže ke konci půle vyrovnával Röhl. Do druhé půle o trochu lépe vstoupil Freiburg, ale své šance nvyužil. Proto v 79.minutě Openda z penalty skóroval na 2:1. O pár vteřin na to skvěle zakončil Baumgartner a už to bylo o dvě branky. Zbytek si Lipsko pohlídalo a vyhrálo zaslouženě 3:1.

90+5

90+5
    Freiburg si ještě vybojoval možnost dlouhého autu. Jenže Poulsen v obraně hlavičkuje mimo ohrožení.

90+4
    Yussuf Poulsen také napřáhl k daleké střele. Ta míří vysoko nad branku, ale účel protáhnout čas splnila.

90+3
    Nádherný pas vykouzlil Lucas Klostermann za obranu. Míč si našel Lois Openda a nůžkami chtěl definitivně pojistit výhru, ale mířil pouze nad branku.

90+2
    Na závěr zápasu si dost obrana Lipska dovoluje v kombinaci. Risk se vyplatil a míří do ofenzivy.

90+1
    Kevin Kampl odebral čistě balón hostujícímu týmu. Dále přiklepl Opendovi, který vrací do defenzivy.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Red Bull si již vychutnává závěr utkání, když hraje s hostujícímu hráči bago.

89
    Hostům se nedaří dobře kombinova v útoku. Proto David Raum vyváží balón za polovinu hřiště.

88
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Lucas Höler, přichází Chukwubuike Adamu,
    ze hřiště odchází Manuel Gulde, přichází Kenneth Schmidt.

87
    Dvojice Ginter a Doan si vyměnili několik přihrávek, jelikož žádný jiný spoluhráč se jim v náběhu nenabízí.

86
    Špatný nákop Kampla končí u obránců hostujícího týmu, který může ještě zápas trochu zdramatizovat.

85
    Střídání v týmu RB Lipsko:
    ze hřiště odchází Xavi Simons, přichází Christopher Lenz.

84
    Ritsu Doan rozehrával standartní situaci. Ta nenašla žádného spoluhráče, ba naopak si zahlavičkuje Klostermann.

83
    Lipsku se nepovedla kombinace v útoku. Hosté běželi po lajně, kde byli tvrdě faulováni.