Leverkusen – Union Berlín 4:0 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 2:2 (kon.) | RB Lipsko – Freiburg 3:1 (kon.)
Werder Brémy
2:2 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 12.11.2023, 17:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešní podvečer vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (19:37:27)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:11. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 3:10.

Zápas 11. kola Bundesligy mezi domácím Werderem Brémy a hosty z Frankfurtu nad Mohanem končí remízou 2:2.
    První poločas nabídl docela vyrovnanou podívanou, ve které si více zakončení připsali domácí, avšak žádný pokus zelenobílých za zády gólmana Trappa neskončil. Na druhé straně mohl v první nastavené minutě skórovat Šajbí, proti však byl gólman Zetterer. Skóre se však stejně ještě měnilo, a to když penaltový zákrok Knauffa potrestal ze značky pokutového kopu Marvin Ducksch.
    Ve druhé půli nemuseli diváci na gól dlouho čekat, neboť hned pět minut po návratu z kabin využil skvělého centru za obranu Rafael Borré, který s pomocí tyče skóroval. Za hosty mohl snížit o pár minut později Knauff, z výhodné pozice však vysoko přestřelil. Skóre se však měnilo znovu v 65. minutě, když po autorem vhazování zpoza šestnáctky napřáhl Iljás Schirí a jeho projektil skončil až za zády brankáře Brém. Vyrovnání Eintrachtu pak zařídil o deset minut později stoper Hrvoje Smolčič, který doklepl balon do odkryté sítě. Hosté mohli definitivně otočit zápas na svou stranu v poslední desetiminutovce, avšak Schirí hlavičkoval nad a Marmúš pálil těsně vedle. A když se neujala ani střela Ducksche z 90. minuty, který stál sám před brankářem Trappem, rozešly se oba celky s bodem za remízu 2:2.

90+5

90+5
    Jeden z posledních nákopů vyslal na útočnou polovinu Trapp, útočníci hostů však nedokázali balon udržet.

90+5
    Hosté však pokračují autovým vhazováním.

90+5
    Nkounkou sice dokázal v prvním momentu nasadit jesle obránci, následně ale o balon přichází.

90+4
    Domácí rychle vhodili aut, Romano Schmid ale balon nedokázal zpracovat.

90+3
    Woltemade zvládl balon prodloužit za sebe, tam však kralují obránci hostů.

90+2
    Frankfurt pokračuje svou ofenzivní akci autem na pravé straně.

90+2
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Nacho Ferri.

90+1
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Nick Woltemade.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Z následného rohu domácí branku neohrozili.

90
    Werder mohl v 90. minutě rozhodnout, když se sám před gólmanem Trappem zjevil Marvin Ducksch, gólman hostů však svůj tým významně podržel!

90
    Pacho sice trochu zahrál na nervy hostujícím fanouškům, svou malou chyby však zvládl rychle napravit.

89
    Na začátku 89. minuty vhazuje u středu hrací plochy domácí klub.

88
    Werder podnikl útok tří na dva obránce, avšak střídající Njinmah čas pro přihrávku prováhal a jeho následná střela z úhlu už gólmana Trappa nepřekvapila.

87
    Z následného rohu uklidňuje celou situaci po hlavičce Götzeho brankář Zetterer.

Matěj Skula

Branky: 45+2. Ducksch (pen.), 50. Borré (Bittencourt) – 65. Schirí (Marmúš), 75. Smolčić (Tuta)

Karty:   47. Jung (BRM) – 25. Šájbí (FRN), 37. Max (FRN), 45+1. Knauff (FRN)

Werder Brémy: Zetterer – Veljković, Friedl (C), Jung – Weiser, Schmid, Stage, Bittencourt (66. Lynen), Deman – Borré (82. Njinmah), Ducksch (90+1. Woltemade).
    Náhradníci: Dudu – Agu, Kownacki, Pieper, Rapp, Stark.

Trenér: Ole Werner

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Tuta, Smolčić, Pacho – Buta (46. Dina Ebimbe), Larsson, Schirí, Max (56. Nkounkou) – Šájbí (46. Götze), Knauff (64. Hauge) – Marmúš (90+2. Ferri).
    Náhradníci: Grahl – P. Aaronson, Hasebe, Chandler.

Trenér: Dino Topmöller

Rozhodčí: Brand – Stein, Leicher