Olomouc – Plzeň 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 1:2 (kon.)
Čtvrtek 16.11.2023, 15:00 • Andrův stadion, Olomouc • MOL Cup • Osmifinále

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Jan Sýkora, přichází Radim Řezník.
    89. Hrubka plzeňského gólmana

89
    Baier předvedl velkou chybu v rozehrávce. Z dálky tak pálil na bránu Lukáš Juliš, avšak míč vykopl z brankové čáry Robin Hranáč.

88
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc (Jan Navrátil).

83
    ze hřiště odchází Jan Kliment, přichází Pavel Bucha,
    ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Jhon Mosquera.

79
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Jan Kliment).

77
    Na konci 77. minuty měli domácí velkou šanci! Fortelného centr si ve vápně našel Juliš, jehož tečované zakončení zastavil hostující brankář.

74
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc:
    ze hřiště odchází Vojtěch Křišťál, přichází Jan Fiala.
    72. Pavel ŠULC - 1:3

72
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přece jen se ale hosté dočkali třetí branky! Za obranu Olomouce si seběhl PAVEL ŠULC, který po trošku krkolomném zakončení poslal míč k tyči Digaňovy svatyně. 1:3.

71
    Cadu poslal do vápna další nepříjemný centr, který nebyl odvrácen úplně ideálně. Z druhé vlny pak napálil tyč Jan Sýkora.

63
    Lukáš Vraštil si pomohl nedovoleným zákrokem, kterým zastavil rozběhnutého Klimenta. Zasloužená žlutá karta.

60
    Domácí rozehráli standardní situaci, se kterou si Plzeň poradila. Následně ovšem pálil Pospíšil a hned po něm i Zmrzlý, jehož pokus vyrazil Baier.

55
    Cadu posunul míč dopředu na Šulce, který si ve vápně poradil okolo obránce. Jeho následný střílený pas vykopl Digaňa. Viktoria bude pokračovat rohovým kopem.

52
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň (Adam Vlkanova).

47
    Po nepřesné zpětné přihrávce Plzně zůstal úplně volný na šestnáctce Juliš, jehož rána skončila na tyči. Velkou možnost Olomouc nevyužila.

46
    ze hřiště odchází Jakub Pokorný, přichází Jan Navrátil,
    ze hřiště odchází Filip Novák, přichází Jiří Sláma.

31
    Lukáš Hejda nedovoleně zastavil jednoho z Olomouckých. Za své počínání viděl od rozhodčího žlutou kartu.

28
    ze hřiště odchází Václav Jemelka, přichází Jan Kopic.
    20. Pavel ŠULC - 1:2

20
    Během tří minut Plzeň otáčí skóre! Vlkanova poslal do vápna přízemní centr z levé strany. Kliment poté připravil míč pro PAVLA ŠULCE, který si položil gólmana a poslal balón do sítě. 1:2.
    17. CADU - 1:1

17
    Plzeň se znovu dostala do pokutového území a tentokrát už skórovala. Po centru ze strany a následné přihrávce Vlkanovy se k zakončení dostal CADU, jenž se nemýlil. 1:1.

16
    ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Jan Fortelný.

14
    Sýkorův centr si v pokutovém území našel hlavičkující Šulc, jehož zakončení vůbec nebylo špatné, ale Digaňa se opět vytáhl.
    12. Neuvěřitelné štěstí olomoucké Sigmy

12
    Kalvachův centr byl na malém vápně zakončen, ale Digaňa vytáhl výborný zákrok. Posléze neuspěl se svou střelou Traore a o sekundu později napálil Šulc tyč. Následně neuspěl ani Kliment. Obrovské šance Plzně gólem nekončí!
    7. Radim BREITE - 1:0

7
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Na začátku 7. minuty se Olomouc dostává do vedení! Zmrzlý se probil do pokutového území, kde pak vybídl RADIMA BREITEHO, jehož rána placírkou z dvaceti metrů zaplavala přesně k tyči. 1:0.

4
    Už to vypadalo, že se hosté dostanou do brejkové situace. Sýkora dával balón podél Breiteho na rozběhnutého kolegu, ale Digaňa vyběhl z brány a výrazně svému mužstvu pomohl.

2
    Do první šance se dostával Lukáš Juliš, jehož rána po zemi šla do rukou připraveného Baiera.