AEK Atény – Brighton 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Sporting 1:1 (kon.) | Freiburg – Olympiakos 5:0 (kon.)
Maccabi Haifa – Rennes 0:3 (kon.) | Sparta – Real Betis 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Raków 0:1 (kon.)
Bačka Topola – West Ham 0:1 (kon.) | Häcken – Leverkusen 0:2 (kon.) | Liverpool – Linz 4:0 (kon.)
Marseille – Ajax 4:3 (kon.) | Molde – Karabach 2:2 (kon.) | Rangers – Aris Limassol 1:1 (kon.)
Servette – AS Řím 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Slavia 2:3 (kon.) | Toulouse – St.Gilloise 0:0 (kon.)
Villarreal – Panathinaikos 3:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (1:0)
Sporting Lisabon
Čtvrtek 30.11.2023, 18:45 • Gewiss Stadium, Bergamo • Evropská liga • Skupina D

Domácí celek se dostal do vedení v prvním poločase, ve druhé části zápasu dokázal hostující celek vyrovnat na konečný výsledek 1:1. (20:40:08)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:7.

90+4

90+2
    Atalanta rozehrává rohový kop, centr před branku poslal Luis Muriel. Spoluhráče však nenalezl.

90+1
    Žlutá karta pro tým Sporting Lisabon (Hidemasa Morita).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Atalanta rozehrávala rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila. Následně byl Berat Djimsiti v ofsajdu.

86
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio:
    ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Emil Holm,
    ze hřiště odchází Giorgio Scalvini, přichází Mitchel Bakker.

85
    Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat před branku.

83
    Alexej Mirančuk se znovu dostal ke střele, jeho rána nebyla špatná, ale brankář Antonio Adán výborně zasáhl.

81
    Střídání v týmu Sporting Lisabon:
    ze hřiště odchází Jerry St. Juste, přichází Sebastián Coates.

80
    Začala poslední desetiminutovka, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný. Uvidíme, zda jeden či druhý celek zvládne rozhodnout.

77
    ze hřiště odchází Morten Hjulmand, přichází Nuno Santos.

76
    Po dlouhé době, kdy byla k vidění nezáživná hra, registrujeme střelecký pokus. Alexej Mirančuk pálil, ale branku Lisabonu netrefil.

71
    Pedro Gonçalves ani tentokrát nedokázal přesněji zakončit, minul branku.

69
    ze hřiště odchází Teun Koopmeiners, přichází Alexej Mirančuk.

68
    Sporting se propracoval znovu do zakončení, ale ani tentokrát to nebyla přesná střela. Branku minul Pedro Gonçalves.

66
    Další obrovská šance Lisabonu, zakončující Pedro Gonçalves trefil brankovou konstrukci.