Pelhřimov – Žihadla Moravské Budějovice 6:5 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:5 (3:2, 0:2, 2:1 - 1:0)
HC Žihadla Moravské Budějovice z.s.
Pátek 01.12.2023, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 12. kolo

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za domácí Josef Vácha a za hosty David Vacek. To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou. (21:16:30)

61:26
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! JOSEF VRÁTNÝ pohotovou střelou pohotovou střelou přisoudil domácím bod navíc. Asistence Filip Kasalý.

61:03
    Šulák hledal na brankovišti Votápka, jehož teč se nevešla mezi tři tyče.

60:44
    Kravec v šanci, ale Zour drží puk před brankovou čárou.

60:01

Poutníci ve třetí třetině opět otočili utkání na svou stranu, ale v poslední minutě hosté vyrovnali. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00

59:17
    Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Petr Krutiš vyrovnává, hosté zavřeli Poutníky v pásmu a odražený puk si našel sniper hostujícího celku...

Logický timeout domácích...

58:52
    Dvě minuty pro Petra Votápka za hákování...

Ano, Vacek na střídačce.

Timeout hostů, asi uvidíme powerplay.

58:29
    Teď se to asi na Zoura povalí zleva, zprava, nyní Kravec prověřil lapačku domácího brankáře.

57:55
    Rytnauer propálil Zoura, ale sudí rozpažil, neboť o vteřinu zpět bylo pískáno přerušení hry.

57:23
    Pěkná střela Filipa Břízy končí nad hostující brankou.

55:12
    Rytnauer ani nadvakrát nepropálil Zoura.

54:44
    Šulák a Siřiště v dalším úniku, ale kombinace domácím útočníkům vázla a na dostřel k Vackovi se ani nedostali.

52:09
    Lední Medvědi právě vstřelili branku! Petr Votápek v úniku poslal puk na MARTINA HADRAVU a ten umístěnou střelou posílá domácí opět do vedení. Asistence Petr Votápek a Josef Vácha.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 16. Hadrava Marek, 18. Hadrava Marek (Hadrava Martin, Vácha), 19. Votápek (Siřiště, Vácha), 44. Vácha (Marek Hadrava), 53. Hadrava Martin (Votápek, Vácha), 62. Vrátný (Kasalý F.) – 8. Trojan (Mikeš), 11. Kotačka (Pucher, Salát), 30. Rytnauer (Krutiš, Válek), 36. Trojan (Mikeš), 60. Krutiš

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Zour (Roh) – Vácha, Bříza, Kasalý D., Port, Glejtek, Šťáva, Srnský – Cejpek, Machovský, Kasalý F., Šulák, Březina, Vysloužil, Hadrava Martin, Vrátný, Štěrba, Kochrda, Votápek, Siřiště, Hadrava Marek
    HC Žihadla Moravské Budějovice z.s.: Vacek (Tržil) – Vranka, Trnka, Jahoda, Salát, Kravec – Štorek, Krutiš, Rytnauer, Trojan, Mikeš, Sigmund, Kotačka, Válek, Pucher

Rozhodčí: Marek Honza — Petr Křivohlavý, Jiří Souček