Opava – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Technika Brno – Nový Jičín 2:3 (kon.) | Šumperk – Vyškov 4:5 (po pr.)
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Kopřivnice – SHKM Hodonín 8:5 (kon.) | Příbram – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Písek – Děčín 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Havířov 4:11 (kon.) | Chomutov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Cheb – Hronov 4:2 (kon.) | Kobra – Kralupy n. Vltavou 5:2 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 5:1 (kon.)
Řisuty – Letňany 0:7 (kon.)
HC Stadion Cheb
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
HC WIKOV Hronov
Sobota 06.01.2024, 18:00 • Zimní stadion Cheb • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou. Hezký zbytek večera. (20:19:55)

Třetí třetina nabídla tři góly. Ve 46. minutě snížil Popitič, který dostal nahrávku na pravou stranu a trefil odkrytý prostor Kolářovy branky nad jeho betonem. Cheb si ale vedení o tři góly vzal rychle zpátky, když se ve 47. minutě prosadil Švec, který na brankovišti doklepl puk do odkryté branky po střele Kořána od modré. Hronov se ještě jednou prosadil v 54, minutě zásluhou kapitána Hájka, který zužitkoval nahrávku Plíška. Cheb pak v závěru utkání bránil přesilovku Hronova 4 na 3, ale hosté už se prosadit nedokázali. Cheb tak po vítězství 4:2 bere tři body.

Dnešní utkání sleduje 439 diváků.

59:03
    Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Vlastimil Kvasnička – 2 min., faul kolenem.

58:25
    Současné vyloučení:
    Jakub Vogel – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Šimon Táborský – 2 min., hrubost.

54:50
    Jindřich Plíšek – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.
    53:21 Matěj HÁJEK - 4:2

53:21
    Hronov právě vstřelil branku! Druhý gól Hronova! Snížení na 2:4 obstaral jeho kapitán MATĚJ HÁJEK, který po nahrávce Plíška mířil přesně. Asistence: Jindřich Plíšek a Artem Popitič.

50:35
    Zákrok Koláře. Buly před jeho bránou.

49:45
    Další rána domácích, která končí vedle branky.

49:15
    Jeden z domácích hráčů ukázal dobrou rychlost, když přebruslil obránce soupeře a jel sám na Pittra. Jeho střela nakonec skončila mimo bránu.

48:36

46:36
    2 min. – nesportovní chování, odpyká Stanislav Rubáček.
    46:36 Marek ŠVEC - 4:1

46:36
    Stadion Cheb právě vstřelil branku! Cheb ale rychle odpovídá a vrací se do tříbrankového náskoku. Kořánova střela od modré skončila na brankovišti, odkud za Pittra puk doklepl MAREK ŠVEC. Asistence: Petr Kořán.

46:20
    Pittr má kotouč ve své lapačce a vhazuje se před jeho brankou.

Dnešní utkání sleduje 420 diváků.

Mateo

Branky a nahrávky: 18. Šik (Čejka, Kořán), 26. V. Stejskal (M. Švec, Rozhon), 27. Tóth (M. Skuhravý), 47. M. Švec (Kořán) – 46. Popitič (Plíšek), 54. M. Hájek I (Plíšek, Popitič)

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Šik, V. Stejskal, Karpov, Vogel, Innanmaa, Kořán (C), Jonák – V. Kvasnička, Krutina, Rozhon – Kisliuk, V. Skuhravý, Tóth – Čejka (A), M. Švec, Klíma – Prošek, Vašíček, Davídek – M. Skuhravý.
    Trenér: Václav Skuhravý (hrající)

HC WIKOV Hronov: Pittr (Malychin) – Ondruš, Táborský, Babrusev, Cestr, Rubáček, Veselý, Voňka (A) – D. Straka, Lederer, T. Hynek – T. Veselý, M. Hájek I (C), Popitič – Řezáč, Plíšek, Vrtek (A) – Trandin, Maršík.
    Trenér: Martin Táborský

Rozhodčí: Pastier – Baxa, Jurak