Ostrava – Oboloň 3:1 (kon.) | Olomouc B – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Písek – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Táborsko – Příbram 3:2 (kon.) | TS Galaxy – Bohemians 1905 3:4 (kon.) | Győr – Petržalka 1:3 (kon.)
Skalica – Púchov 6:1 (kon.) | Brno – Hodonín 5:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
Slavia – Peking Guoan 3:1 (kon.) | Líšeň – Myjava 3:2 (kon.) | Trnava – Hartberg 0:0 (kon.)
Shkupi – Karviná 0:1 (kon.) | Warta Poznaň – Liberec 1:1 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 5:0 (kon.)
MTK Budapešť – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Niš – Slovácko 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Oboloň 2:0 (kon.)
Olimpija Lublaň – Ostrava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – LNZ Čerkasy 5:1 (kon.) | Slavia – Peking Guoan 0:0 (kon.)
NK Olimpija Lublaň
2:3 (0:1)
FC Baník Ostrava
Sobota 27.01.2024, 15:30 • Belek, Turecko • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:18:01)

Je konec. Baník Ostrava nakonec udolal soupeře Olimpiji Lublaň poměrem 3:2. Ve 43. minutě se postaral o úvodní branku Almási. Do druhé části český celek vstoupil skvěle, neboť už po dvou minutách zvýšil vedení z penalty Klíma. V 74. minutě ovšem snížil Florucz a opět minut později srovnal Jakupović. Z poslední akce utkání se podruhé prosadil Klíma.

90
    90. Jiří KLÍMA - 2:3

90
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava si v samotném závěru bere vítězství na svou stranu! JIŘÍ KLÍMA se s ničím nepáral a svou tvrdou ránu z dálky poslal přesně k pravé tyči. Hned vzápětí rozhodčí ukončil utkání.

89
    Buchta se centrem ze standardní situace snažil najít Almásiho, ale ten byl důkladně bráněn.

88
    Poslední minuty je k vidění plno soubojů a faulů. Po dalším takovém získal Baník volný kop z pravé strany.

86
    Domácí mužstvo kombinovalo na polovině soupeře, ovšem žádnou smysluplnější akci nedokázalo vytvořit.

84
    Domácí hráč má nějaké zdravotní problémy a hra je tak na malou chvíli přerušená.

82
    Olimpija Lublaň rozhodně nepolevuje a chce dokončit obrat! Konec tohoto přípravného utkání je velmi dramatický.

81
    Baník se už dostal s míčem do šestnáctky soupeře, ale přihrávka Almásiho našla jen soupeře.
    79. Aldin JAKUPOVIĆ - 2:2

79
    Olimpija Lublaň právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla velká paráda! Famózní centr Agustína Doffa z poloviny hrací plochy našel ALDINA JAKUPOVIČE na hranici šestnáctky a ten z voleje excelentně přeloboval vybíhajícího Letáčka. Je srovnáno na 2:2!

77
    Ostrava začíná mít při rozehrávce velké komplikace a nemůže se nyní dostat z vlastní poloviny!

75
    Olimpija se dostává do tlaku, ale další roh nepřinesl nic nebezpečného.
    74. Raul FLORUCZ - 1:2

74
    Slovinský celek snižuje na 1:2! RAUL FLORUCZ si skvěle narazil se svým spoluhráčem a posléze zpoza vápna vypálil dělovku do pravé šibenice. Krásný gól, se kterým Letáček neměl co dělat.

73
    Po nedovoleném zákroku hostů sice měla Lublaň volný kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.