Ostrava – Oboloň 3:1 (kon.) | Olomouc B – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Písek – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Táborsko – Příbram 3:2 (kon.) | TS Galaxy – Bohemians 1905 3:4 (kon.) | Győr – Petržalka 1:3 (kon.)
Skalica – Púchov 6:1 (kon.) | Brno – Hodonín 5:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
Slavia – Peking Guoan 3:1 (kon.) | Líšeň – Myjava 3:2 (kon.) | Trnava – Hartberg 0:0 (kon.)
Shkupi – Karviná 0:1 (kon.) | Warta Poznaň – Liberec 1:1 (kon.) | Žilina – Podbeskidzie 5:0 (kon.)
MTK Budapešť – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Niš – Slovácko 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Oboloň 2:0 (kon.)
Olimpija Lublaň – Ostrava 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – LNZ Čerkasy 5:1 (kon.) | Slavia – Peking Guoan 0:0 (kon.)
SK Slavia Praha
3:1 (0:1)
Peking Guoan
Sobota 27.01.2024, 12:00 • Pine Cliffs Resort, Portugalsko • Přípravný zápas

Skončil nám první poločas zápasu mezi Slavií Praha a Peking Guoan. Sešívaní z první akce zápasu dostali gól na 0:1 a celý první poločas se i přes velký tlak nedokázali gólově prosadit. Po změně stran ale tým Jindřicha Trpišovského třikrát skóroval a vyhrál tak zaslouženě 3:1. (13:50:36)

90+1
    90+1. Václav JUREČKA - 3:1

90+1
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je VÁCLAV JUREČKA, který ze svého pohledu zamířil k pravé tyči. Gólman šel na druhou stranu, a tak je z toho gól na 3:1!
    90+1. Faul na Jurečku

90+1
    Ve vápně byl faulovaný Václav Jurečka a je z toho penalta!

90
    Rozeběhla se poslední minuta dnešního zápasu. Míč kontrolují fotbalisté Slavie Praha.

88
    Zápas se již pouze dohrává. U míče jsou nyní hráči čínského klubu, zatím ale hodně daleko od Kolářovy brány.

86
    Do vápna soupeře vnikl dobře Chytil, jeho přízemní rána ale mířila mimo.

85
    Fotbalisté českého týmu kombinují na vlastní polovině a čekají na skulinku v defenzivě soupeře.

83
    Slavia v pohodě kontroluje vývoj zápasu. Je vidět, že svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského hlavně nechtějí inkasovat.

81
    Teď jsou již sešívaní znovu u balonu a tlačí se na polovinu soupeře.

80
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Matěj Jurásek, přichází Jan Lacko.

79
    Do konce zápasu nám chybí něco málo přes deset minut. Teď sešívaní nechávají soupeře chvilku hrát.

76
    Slavia poslala na hřiště i předposledního hráče ze střídačky. Do zápasu vstoupil Jakub Hromada, který nahradil Petra Ševčíka.