Augsburg – Bayern 2:3 (kon.) | W. Brémy – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Heidenheim 1:1 (kon.)
Stuttgart – RB Lipsko 5:2 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
1:1 (1:1)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 27.01.2024, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 19. kolo

A je dobojováno! V prvním poločase jsme viděli dvě branky, nejprve se v 37. minutě trefil hostující Alidou, o tři minuty později ale srovnal na 1:1 domácí Paredes. Ve druhém poločase jsme neviděli příliš líbivý fotbal. Do největší šance se v 89. minutě dostal Paredes, v dobré pozici ale trefil jen brankáře Schwäbeho. Utkání tak končí remízou 1:1. (17:40:36)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 7:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:12.

90+3

90+3
    Nepovedená akce hostů končí odkopem od branky Casteelse.

90+1
    Žlutá karta pro domácího Pejčinoviče.

90
    Ve druhém poločase nastaví hlavní sudí 3 minuty.

90
    Jenže z rohového kopu nebyli domácí nebezpeční.

89
    Velká šance domácích a v ní Paredes! Na levé straně se jeden z domácích dobře uvolnil a předkládal míč pod sebe do dobré pozicie Paredesovi, který ale jen trefil dobře postaveného gólmana! Bude z toho aspoň roh.

88
    Domácí zahrávali dva rohové kopy po sobě, ale změnu skóre to nepřineslo.

87
    Hosté střídají, odchází Thielmann a Kainz, místo nich přichází dietz a Christensen.

82
    Dvojí střídání domácích, odchází Wind a Maehle, nahradí je Pejčinovič a Fischer.

82
    V největší šanci druhého poločasu se nyní ocitl Thielmann, který potáhl míč po pravé straně a střílel na vzdálenější tyč. Branku domácích ale jen o malý kousek minul!

81
    Hosté zahrávali rohový kop nakrátko, poté přišel centr, který si ale bez potíží ze vzduchu stáhl Casteels.

78
    Se standardní situací nenaložili domácí zrovna nejlépe a ani neohrozili hostující branku.

77
    Žlutou kartou je napomínám posléze také Lacroix, zřejmě za nějaké protesty.

77
    Huseinbašič vidí žlutou kartu za faul těsně před vápnem.

76
    Hosté střídají, Ljubičiče nahradí Diehl.

76
    Paredes se zkoušel prohnat do vápna, na poslední chvíli ho ale zastavil Finkgrafe.

74
    Ze standardní situace přišel centr na bližší tyč, ten ale obrana domácích odvrátila do bezpečí.