Augsburg – Bayern 2:3 (kon.) | W. Brémy – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Heidenheim 1:1 (kon.)
Stuttgart – RB Lipsko 5:2 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 0:0 (kon.)
Werder Brémy
3:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 27.01.2024, 15:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 19. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký a pohodový zbytek dnešního večera! (17:33:09)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:10.

O vítězi je rozhodnuto! Tři body získají domácí Brémy, které narozdíl od prvního poločasu působili v tom druhém o poznání živěji než jejich soupeř. Domácí celek nakopl v 5š. minutě gól Njinmaha. Werder poté udával tempo utkání. I když se hosté v závěru dostali k několika možnostem, o třech bodech rozhodl v nastaveném čase Malatini.

90+6

90+5
    O centr se postarala domácí obrana, přesto pak hosté rozehrávali znovu od rohového praporku, i tentokrát neúspěšně.

90+4
    Na druhé straně rychlý útok po rozehrávce končí střelou na bližší tyč. Tu skvělé pokryl Zetterer. Hosté se dostanou k rohovému kopu.

90+3
    Werder právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! V debutu za Brémy se prosazuje JULIÁN MALATINI, který využil velké chyby hostujícího obránce a dostal se osamocený před brankáře Atubola, kterého šikovně obešel a nic mu tak nebránilo zakončit do prázdné branky! Bez asistence.

90+2
    Domácí nerozehráli rohový kop ideálně, Atubolu se tak dostane k rozehrávce od vlastní branky. Freiburgu se čas na vyrovnání krátí.

90+1
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Julián Malatini.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Michael Gregoritsch).

89
    Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Streich C.).

89
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Senne Lynen).

88
    Mohlo být rozhodnuto! Z úhlu pod tlakem se valil na bránu Agu. Jeho rána ale končí nad brankou Freiburgu.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Florent Muslija.

86
    Ještě před střídáním si skvěle ve vápně Freiburgu pokryl míč tělem Woltemade, který pálil z otočky. Jeho ránu vyrazil gólman na rohový kop, který nepřinesl vetší možnost na ohrožení branky. V závěrečném tlaku mohou pokračovat hosté.

85
    ze hřiště odchází Justin Njinmah, přichází Rafael Borré.

85
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Christian Groß.

Adam Mitáš

Branky: 9. Ducksch (pen.), 53. Njinmah (Schmid), 90+3. Malatini – 28. Grifo (pen.)

Karty:   51. Stark (BRM), 89. Lynen (BRM) – 89. Streich C. (FRE), 90. Gregoritsch (FRE)

Werder Brémy: Zetterer – Stark, Friedl (C), Jung – Agu (90+1. Malatini), Schmid (72. Bittencourt), Lynen, Stage (85. Groß), Deman – Ducksch (72. Woltemade), Njinmah (85. Borré).
    Náhradníci: Pavlenka – Kownacki.

Trenér: Werner O.

SC Freiburg: Atubolu – Kübler (72. Szalai), Ginter, Sildillia, Makengo (72. Höfler) – Röhl (80. M. Philipp), Eggestein – Weißhaupt, Höler, Grifo (C) (87. Muslija) – Gregoritsch.
    Náhradníci: F. Müller – Adamu, Johansson, Keitel.

Trenér: Streich C.

Rozhodčí: Hartmann R.