Neproměněná penalta:
FC Zbrojovka Brno: Náhradníci: Trenér:
SK Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Vitória SC Guimarães: Náhradníci: Trenér:
SC Rheindorf Altach: Náhradníci: Trenér:
SK Dynamo Č. Budějovice: Náhradníci: Trenér:
Slezský FC Opava: Náhradníci: Trenér:
1. SC Znojmo FK: Náhradníci: Trenér:
MFK Karviná: Náhradníci: Trenér:
Lille OSC: Náhradníci: Trenér:
Paris Saint-Germain: Náhradníci: Trenér:
MFK Skalica: Náhradníci: Trenér:
FK Železiarne Podbrezová: Náhradníci: Trenér:
SV Zulte-Waregem: Náhradníci: Trenér:
KRC Genk: Náhradníci: Trenér:
FK Achmat Groznyj: Náhradníci: Trenér:
FK Mordovija Saransk: Náhradníci: Trenér:
Cracovia Krakov: Náhradníci: Trenér:
GKS Piast Gliwice: Náhradníci: Trenér:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Náhradníci: Trenér:
Zagłębie Lubin: Náhradníci: Trenér:
Česko: Náhradníci: Trenér:
Kanada: Náhradníci: Trenér:
Švýcarsko U19: Náhradníci: Trenér:
Německo U19: Náhradníci: Trenér:
Česko U19: Náhradníci: Trenér:
Slovensko U19: Náhradníci: Trenér:
HC Košice: Náhradníci: Trenér:
HK Poprad: Náhradníci: Trenér:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Trenér:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Trenér:
HC VERVA Litvínov: Náhradníci: Trenér:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Trenér:
HC´ 05 Banská Bystrica: Náhradníci: Trenér:
Medveščak Záhřeb: Náhradníci: Trenér:
Francie U23: Náhradníci: Trenér:
JKH GKS Jastrzębie: Náhradníci: Trenér:
AZ Havířov: Náhradníci: Trenér:
HC ZUBR Přerov: Náhradníci: Trenér:
BK Mladá Boleslav: Náhradníci: Trenér:
HC Sparta Praha: Náhradníci: Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Náhradníci: Trenér:
Mountfield HK: Náhradníci: Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Trenér:
Piráti Chomutov: Náhradníci: Trenér:
HC Vítkovice Ridera: Náhradníci: Trenér:
HC Oceláři Třinec: Náhradníci: Trenér:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Trenér:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Trenér:
Dinamo Riga: Náhradníci: Trenér:
CSKA Moskva: Náhradníci: Trenér:
HC Dinamo Minsk: Náhradníci: Trenér:
Espoo Blues: Náhradníci: Trenér:
SKV Praha ComAp Team: Náhradníci: Trenér:
Švýcarsko: Náhradníci: Trenér:
WHEEL WOLF Sosnowiec: Náhradníci: Trenér:
Kampong: Náhradníci: Trenér:
Tubanten: Náhradníci: Trenér:
SKH Meteor Plzeň: Náhradníci: Trenér:
Nacka HI: Náhradníci: Trenér:
Eskilstuna HIF: Náhradníci: Trenér:
FBC UNITED České Budějovice: Náhradníci: Trenér:
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Náhradníci: Trenér:
Německo: Náhradníci: Trenér:
Itálie: Náhradníci: Trenér:
Irsko: Náhradníci: Trenér: