Č. Lípa – Karlovy Vary 1:1 (kon.) | Žižkov B – Ovčáry 1:0 (kon.) | Jablonec B – Kunice 0:1 (kon.)
Hlavice – Vltavín 3:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Králův Dvůr 4:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Chomutov 5:2 (kon.)
Plzeň B – Pardubice 2:2 (kon.) | Č. Budějovice B – Písek 3:0 (kon.) | Slavia B – Liberec B 0:3 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
5:2 (2:1)
FC Chomutov
Středa 15.09.2010, 17:00 • Městský stadion Mladá Boleslav • Česká fotbalová liga

Přestřelku v Mladé Boleslavi nakonec ovládli domácí, kteří předváděli povedené akce.

89
    Rozhodčí uděluje druhou žlutou kartu v utkání. Viděl ji hostující Ivan Šolar.

87
    Naposledy vystřídal také hostující trenér. Stáhl Ladislava Doksanského a do hry nasadil Václava Karrmanna.

86
    Boleslav potřetí střídá: přišel Karel Kozma a trávník opustil Tomáš Svoboda.

86
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Už na 5:2 upravuje JAKUB SYNEK.

83
    Hřiště opustil domácí Daniel Dudka, přišel Michal Dolinajec.

83
    Hosté vystřídali. Odešel Jan Peterka, na hřiště vyběhl Josef Hranička.

83
    DANIEL DUDKA dostal od Tvarohy krásnou přihrávku do běhu, je z toho čtvrtý gól Boleslavi.

75
    Poprvé střídají domácí: ze hřiště odešel autor první boleslavské branky Mahir Hadziresic, nahradil ho Pavel Tvaroha.

73
    Domácí tým znovu na koni, třetí branku Středočechů přidal DAVID BRUNCLÍK.

72
    Hadziresic se hnal po dobré přihrávce Dudky od poloviny hřiště pronásledován chomutovským stoperem sám, hosté ale šanci ustáli.

70
    Domácí si málem dali vlastní gól, míč z brány vyhlavičkoval až Borovička!

66
    Chomutov vystřídal: hřiště opustil Radek Procházka, na plac přišel Milan Horna.

65
    Hadziresic dal třetí branku domácích, pro ofsajd ale nemůže platit.

62
    Chomutov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ SMOLA vzal vše do svých rukou a potrestal zaváhání stopera Mrvíka. Je vyrovnáno.

57
    Ščuk mohl vnést klid do řad Mladé Boleslavi, ve velké šanci ale selhal.

46

Zdálo se, že Boleslav bude utkání kontrolovat, ale před poločasovou přestávkou inkasovala z ojedinělé šance Chomutova a zkomplikovala si situaci.

Štěpán Tomš

Branky: 22. Hadziresic, 35. Ščuk, 73. Brunclík, 83. Dudka, 86. Synek - 45. Doksanský, 62. Smola

FK Mladá Boleslav B: Šeda - Svoboda (86. Kozma), Borovička, Mrvík, Horák - Brunclík, Delič, Ščuk, Dudka (83. Dolinajec) - Zbrožek, Hadziresic (75. Tvaroha)
    FC Chomutov: Zaťko - Vait, Hyneš, Sigmund, Strouhal - Procházka (66. Horna), Doksanský (87. Karrmann), Bartoš, Peterka (83. Hranička) – Šolar, Smola

Rozhodčí: Berka - Henych, Kučka