Uničov – Olomouc B 1:0 (kon.) | Zábřeh – Slovácko B 2:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Opava 0:3 (kon.)
Líšeň – HFK Olomouc 0:0 (kon.) | Břeclav – Kroměříž 0:0 (kon.) | Brno jun. – FKM Vysočina Jihlava 5:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín B 0:1 (kon.)
MSK Břeclav
0:0 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 15.09.2010, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

69
    První větší šance Kroměříže, po rohovém kopu se od nejvyšší hlavy v chumlu, který se utvořil před bránou, odrazil míč do zámezí.

62
    Domácí Pacl z osmnácti metrů obstřelil zeď, ale hostující brankář hezky umístěnou střelu vyráží do bezpečí.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu domácí Svoboda překonal hostujícího gólmana, kterého na brankové čáře na poslední chvíli zastoupil jeden z obránců.

46

35
    Bezbrankový stav trvá, stále čekáme na atraktivní fotbalovou podívanou, které dnes však nepřeje ubrečené počasí a kluzký terén.

25
    První dvacet pět minut utkání uplynulo bez větších šancí. Hra dnes není vůbec výrazná, diváci čekají na změnu.

MSK Břeclav: Prokop - Pacl, Schwarz, Demjanovič, Svoboda, Bielčík, Simandl, Ivančic, Michal, Chromeček, Polák.

SK HS Kroměříž: Vogl - Smutný, Šilinger, Kaňa, Stojaník, Valášek, Klabal, Fiala, Hromek, Grim, Mazouch.

Rozhodčí: Ondráš - Stříteský, Fojt.