Sparta – Kladno 5:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 5:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:3 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 4:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:3 (kon.) | Zlín – Slavia 3:4 (po pr.)

59:22
    Vítkovice v šesti bruslařích před Fraňkem.

59:22
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Domácí Kubát vztekle seká do ledu, protože byl úplně sám a přesto vyhodil puk mimo hřiště a dostává 2 minuty.

58:24
    Postavení útočícího hráče ve Fraňkově brankovišti a strkanice mezi Malíkem a Gulou.

57:28
    Bojer v ofsajdu, ale po delší době se hra přesune pryč od Fraňka.

56:29
    Další tlak hostí přerušilo postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:41
    Další vhazování před Fraňkem.

55:10
    Před Fraňkem to vře. Vítkovice pálí jednu střelu za druhou a jsou nebezpečné na brankovišti. Svačina se dostal k puku, když ho neuhlídal Kubát.

54:51
    Vítkovice se poprvé v přesilovce natlačily do pásma a hned je z toho šance Ovčačíka před brankou.

53:23
    Jareš dostává 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.

52:12
    Dnes nejvýraznější hráč domácího celku Jenáček hledal před brankou Jánského, který byl hákován Malíkem. Ten jde na 2 minuty.

50:45
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Kombinaci na jeden dotek zakončuje bezchybnou střelou odraženou o tyč LUKÁŠ KLIMEK. Asistence: Roman Szturc, Jan Káňa.

49:40

49:00
    Malíkova bomba do Fraňkových betonů.

48:30
    Litvínov ve čtyřech brání bez větších obtíží.

47:33
    Maxa dostává 2 minuty za podražení.

47:22
    Voráčkovi ujel kotouč před vlastním brankářem, ale Vopat takovou šanci nečekal a tak se puku nezmocnil.

46:00
    Lukeš nabídl teč Kracíkovi, ten byl tísněn a puk nezasáhl.

44:43
    Dnešní utkání sleduje 3966 diváků.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 11. Jareš (Lukeš), 16. Vopat (Jenáček), 34. Jánský (Jenáček, Rindoš), 39. Jenáček (Švarný) - 6. Šedivý (Ovčačík, Káňa), 51. Klimek (Szturc, Káňa)

HC VERVA Litvínov: Franěk (Hübl) - Černošek, Švarný, Kousalík, Kubát, Kroupa, Gula, Skuhrovec, Jareš - Vopat, Lukeš, Gerhát, Hübl, Jenáček, Kubinčák, Bojer, Kracík, Jánský, Maxa
    HC Vítkovice Ridera: Málek (Šindelář) - Malík, Trnka, Barinka, Ovčačík, Rehák, Punčochář, Voráček, Burger, Húževka, Klimek, Pohl, Vrána, Sýkora, Svačina, Szturc, Strapáč, Šedivý, Káňa, Huna, Kucsera

Rozhodčí: Minář, Hrubý - Podrazil, Kajínek