Sparta – Kladno 5:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 5:4 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:3 (kon.)
Litvínov – Vítkovice 4:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 1:3 (kon.) | Zlín – Slavia 3:4 (po pr.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC Slavia Praha
Neděle 19.09.2010, 18:10 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Dnes máme dobojováno. Beranům se nepodařilo ani ve druhém kole zvítězit, ale získali alespoň bod. Nejlepší hráči utkání: Martin Hamrlík (ZLN) - Miroslav Kopřiva (SLA) Hezký zbytek nedělního večera.

65:00

53:48
    Slavia právě vstřelila branku!
    Utkání tak končí v prodloužení, vítěznou trefou obstaral hostující JURAJ ŠTEFANKA. Asistence: Vladimír Roth.

60:01

Po šedesáti minutách je stav stále nerozhodný a tak o dalším vývoji rozhodne pětiminutové prodloužení a v případě, že ani tam nepadne branka, tak dojde na samostatné nájezdy.

60:00

59:46
    Leška měl obrovskou šanci rozhodnou zápas, ale netrefil poloodkrytou klec.

58:30
    Hosté jsou kompletní.

56:29
    Zlín si zahraje přesilovou hru, Lukáš Krenželok zastavil nedovoleně Důrase a jde si odsedět dvouminutový trest.

55:52
    Hosté bleskově využívají přesilovou hru. Střela VLADIMÍRA ROTHA doskákala za Štůralova záda. Stav je tedy opět nerozhodný 3:3.

55:36
    Galvas zastavil Kadlece nedovoleně a je za to potrestán dvěma minutami.

54:33
    Menší strkanice před brankou Štůraly.

53:43
    Antonín Bořuta (ZLN) 2 min za hákování. Přesilová hra hostí.

52:04
    Domácí jsou kompletní.

51:05
    Berani úspěšně vyhazují kotouč, až před Kopřivu.

50:29
    Slávisté ve vlastním oslabení vyhazují na zakázané uvolnění, buly před Kopřivou.

50:04
    Domácí budou hrát oslabení, Martin Záhorovský (ZLN) 2. min držení.

47:43
    Domácí si vytvořili pohlednou akci, kterou ale překombinovali. Hosté jsou kompletní.

45:55
    Jiří Vašíček (SLA) dostává dvouminutový trest za držení. Další přesilová hra pro Berany.

45:01
    Po parádní přihrávce Vlacha se dostal do šance Kubiš, ale tváří v tvář na Kopřivu nevyzrál.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 38. Rachůnek (Leška, Hamrlík), 39. Čech (Balán, Sivák), 44. Hamrlík (Leška) - 28. Vondrka, 37. Sklenář (Endál), 56. Roth, 54. Štefanka (Roth)

Berani Zlín: Štůrala - Hamrlík, Linhart, Kučný, Galvas, Míka, Bořuta, Řezníček, Lučka - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, T. Sýkora, I. Rachůnek - Kubiš, Roman Vlach, Záhorovský - Sivák, Balán, F. Čech.
    HC Slavia Praha: M. Kopřiva - Kadlec, Špelda, Roth, Žižka, Kuboš, Vašíček, Kolařík - Branda, Štefanka, Vondrka - T. Svoboda, Holec, Tomica - Jaškin, V. Růžička ml., Krenželok - Micka, Endál, Doležal - Sklenář.

Rozhodčí: René Hradil, Pavel Mikula - Marek Hlavatý, Rudolf Tošenovjan