Benátky n/J – Tábor 4:2 (kon.) | Třebíč – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:1 (kon.)
Písek – Jihlava 1:3 (kon.) | Olomouc – Znojmo 3:2 (po pr.) | Chrudim – Chomutov 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Kadaň – Vrchlabí 4:1 (kon.)
HC Chrudim
2:3 (0:0, 1:1, 1:1)
Piráti Chomutov
Středa 13.10.2010, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 1. liga (ČR)

55:50
    Vyloučen je Kaut na 2 minuty za podražení. V tuto chvíli možná rozhodující moment dnešního utkání.

53:06
    I jako nestranný fanoušek HC Chrudim musím uznat, že vyloučení za zdržování hry pro Tomáše Sýkoru se nyní pískat nemělo. Sýkora si odsedí 2 minuty, což je stále méně, než trest Jiřího Kajínka.

49:05
    Nejdříve šance Kousala, kterou chrudimský útočník neproměnil. Evidentně to ale "nepřekous" a následoval ostrý zákrok na hráče Chomutova, za který si jde zcela po právu odpočinout na 2 minuty na trestnou lavici. Přesilovka pro Chomutov.

36:08
    Přesilovka pro domácí. Zbyněk Hrdel si jde posedět na lavici hanby na 2 minuty za sekání.

28:35
    A nevole domácích fanoušků pokračují i nadále, jelikož je vyloučen Krejnus na 2 minuty za sekání.

26:35
    Radil vyloučen naprosto zbytečně na 2 minuty za nedovolené bránění.

24:52
    Přesilovka pro Chrudim. Selingr přehnal svůj důraz a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

11:00
    Zcela právem budou hrát domácí první přesilovku dnešního utkání. Vyloučen Benda na 2 minuty.

Dany

Branky a nahrávky: 39. Žák (Sýkora, Goiš), 56. Šeda (Král) - 23. Seman (Duda, Hrdel), 47. Kůs (Havíř, Jíra), 63. Skořepa (Benda)

HC Chrudim: Landsman (Štrof) - Toužimský, Jaroměřský, Charousek, Zukal, Drtina, Zdráhal, Krejnus - Sýkora, Král, Šeda - Klejna, Semorád, Žák - Luštinec, Kaut, Goiš - Stoklasa, Kousal, Radil - Martinec
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Hylák) - Rutta, Pavlas, Havíř, Grof, Brňák, Benda, Pulpán, Bombic - Kuběna, Kůs, Hrdel - Seman, Duda, Horna - Selingr, Skořepa, Davídek - Procházka, Jíra

Rozhodčí: Zubzanda - Lučan, Svoboda.