Břeclav – Vsetín 1:5 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 1:2 (po s.n.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Sokolov 9:3 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:3 (kon.)
Milevsko – Trutnov 7:3 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 16.10.2010, 17:00 • AlcaPlast aréna, Břeclav • 2. liga skupina Východ

56:19
    Domácím se naskytuje přesilová hra 5 na 3, na 2 minuty odchází za napadení hostující Zbyněk Spitzer.

55:30
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 4, když je vyloučen vsetínský Radim Tesařík za držení.

53:35
    Lvi teď trefili boční síťku vsetínské branky.

51:31
    Břeclav si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty za krosček odchází vsetínský Lukáš Gromus (VSE)

50:35
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak domácí se nakonec dočkali své první branky v dnešním utkání, když se trefuje kapitál JIŘÍ SEDLÁČEK.

47:16
    Na 2 minut za sekání odchází k časoměřičům Ivan Paško (BV)

34:52
    Na trestnou lavici odešel nejprve vsetínský Daniel Tesařík za držení a chvíli na to také domácí Štěpán Hrůza za vysokou hůl.

33:21
    Vsetín vstřelil branku!
    A hosté zvyšují už na rozdíl pěti branek autor DANIEL BRYNECKÝ, asistence: Martin Kubo

26:08
    Na 2 minuty odchází prozměnu hostující hráč Marek Dubec za hákování (VSE)

23:31
    Na 2 minuty za sekání vyloučen domácí Jakub Klimovič (BV)

22:39
    Neuběhla ani celá minuta a hosté opět skórují MARTIN KUBO, asistence: Daniel Brynecký.

21:40
    Po šanci domácích, kteří nedokázali z vyložených šancí proměnit se z protiútoku prosazují hosté a DANIEL VANĚK zvyšuje už narozdíl 3 branek.

19:12
    Hosté opět nebezpečně ostřelovali Chvátala až nakonec DANIEL DĚDEK proměnil, bez asistence.

14:02
    MAREK DUBEC, asistence Ondřej Slováček. 11 sekund po vyloučení Václavoviče za nedovolené bránění Vsetín přesilovku proměňuje, když Chvátal nejprve vyrazil šanci hostí, ale Dubcovu střelu už se nestačil přesunout a inkasoval.

8:48
    Břeclav si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty za zdržování hry odchází k časoměřičům Radim Tesařík (VSE).

6:14
    Poměr hráčů na ledě se opět na chvíli srovná, poté bude následovat přesilovka Vsetína, na trestné lavici je domácí Jakub Klimovič - vysoká hůl.

6:13
    Hostující Dubec teď ujel břeclavské obraně, Chvátal však výborně zasáhl.

4:46
    Břeclav si zahraje přesilovku 4 na 3, při vyloučení dalšího vsetínského hráče.

3:58
    Na trestnou lavici odchází hostující Dubec (VSE) za nafilmovaný pád a zároveň Hrůza (BV) - faul kolenem.

Jana Vališová

Branky a nahrávky: 51. Sedláček - 15. Dubec (Slováček), 20. Dědek, 22. Vaněk, 23. Kubo (Brynecký), 34. Brynecký (Kubo)

HC Lvi Fosfa Břeclav: HC Břeclav: Chvátal (Žurek) – Dora, Vozdecký, Škápik, Novák J., Zapletal, Svoboda, Rajnoha, Konečný J. – Hrůza, Sedláček (C), Klimovič – Fiedler, Bolfík, Süsser – Paško, E.Novák, Barták – Čikl, Grmela, Kuriál
    VHK ROBE Vsetín: VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - R. Tesařík, Farda, Kapr, Šafařík, Zavrtálek, Zelenka, Pelc - Slováček, Dubec, D. Tesařík - Ševčík, Bajtek, Brynecký - Kubo, Vaněk, Rufer - Rapant, Sýs, Dědek

Rozhodčí: R. Čech - K. Lukš a M. Musil