Břeclav – Vsetín 1:5 (kon.) | Prostějov – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 1:2 (po s.n.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Sokolov 9:3 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:3 (kon.)
Milevsko – Trutnov 7:3 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 16.10.2010, 17:00 • AlcaPlast aréna, Břeclav • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

0-:14
    Zdravím Vás ze zimního stadionu v Břeclavi, kde se chystá utkání 11. kola 2. ligy Východ mezi domácími Lvi a hostujícím mužstvem ze Vsetína.

HC Břeclav: HC Břeclav: Chvátal (Žurek) – Dora, Vozdecký, Škápik, Novák J., Zapletal, Svoboda, Rajnoha, Konečný J. – Hrůza, Sedláček (C), Klimovič – Fiedler, Bolfík, Süsser – Paško, E.Novák, Barták – Čikl, Grmela, Kuriál

VHK Vsetín: VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - R. Tesařík, Farda, Kapr, Šafařík, Zavrtálek, Zelenka, Pelc - Slováček, Dubec, D. Tesařík - Ševčík, Bajtek, Brynecký - Kubo, Vaněk, Rufer - Rapant, Sýs, Dědek

Rozhodčí: R. Čech - K. Lukš a M. Musil.

0-:13
    Na ledě před chvílí skončilo rozbruslení obou týmů.

00:-4
    Na ledovou plochu nastupují rozhodčí.

00:-3
    Domácí hokejisté právě nastupují na ledovou plochu.

00:-1
    Také hostující hokejisté nastoupili na ledovou plochu.

00:01

0:33
    Hosté se hned na začátku třetiny zmocnili puku, ten však skončil na ochrané síti a vhazuje se před Chvátalem.

1:20
    Hostující Ševčík prověřil Chvátala střelou z otočky.

3:08
    Po hře ve středním pásmu se opět vhazuje před Chvátalem.

3:58
    Na trestnou lavici odchází hostující Dubec (VSE) za nafilmovaný pád a zároveň Hrůza (BV) - faul kolenem.

4:46
    Břeclav si zahraje přesilovku 4 na 3, při vyloučení dalšího vsetínského hráče.

6:13
    Hostující Dubec teď ujel břeclavské obraně, Chvátal však výborně zasáhl.

6:14
    Poměr hráčů na ledě se opět na chvíli srovná, poté bude následovat přesilovka Vsetína, na trestné lavici je domácí Jakub Klimovič - vysoká hůl.

8:14
    Domácí hrají v plném počtu.

8:48
    Břeclav si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty za zdržování hry odchází k časoměřičům Radim Tesařík (VSE).

9:22
    Vhazuje se před Chvátalem.

9:40
    Břeclavští se snaží o založení útoku.

10:04
    Jejich snažení zastavuje postavení mimo hru.

10:21
    Hosté se dobře brání a vyhazují puk až před Chvátala.

10:42
    Vhazování ve středním pásmu.

10:56
    Břeclavským se přesilová hra vůbec nevydařila, hostující Plšek neměl vůbec žádnou práci.

11:51
    Po vzájemné potyčce před brankou Plška odcházejí na trestné lavice Radim Tesařík za krosček a domácí Barták za hrubost.

12:58
    Hosté teď prověřují Chvátala nenápadnou střelou, ten raději přikryl puk lapačkou.

13:11
    Také Plšek si připisuje při hře 4 na 4 zákrok lapačkou.

13:25
    Po zakázaném uvolnění hostů se opět vhazuje před Plškem.

14:02
    Vsetín vstřelil branku!
    MAREK DUBEC, asistence Ondřej Slováček. 11 sekund po vyloučení Václavoviče za nedovolené bránění Vsetín přesilovku proměňuje, když Chvátal nejprve vyrazil šanci hostí, ale Dubcovu střelu už se nestačil přesunout a inkasoval.

16:08
    Hosté jsou při chuti, domácí se však nevzdávají a probíhá boj o puk ve středním pásmu.

16:54
    Břeclav se usazuje před brankou hostí.

17:23
    Ti se osvobozují nejprve vyhozením puku do středního pásma a poté přes všechny čáry, vhazuje se opět před Plškem.

18:00
    Hostující Dubec opět prošel až před Chvátala.

19:12
    Hosté opět nebezpečně ostřelovali Chvátala až nakonec DANIEL DĚDEK proměnil, bez asistence.

20:00

Druhá třetina začne přibližně v 17:49

20:01

0:27
    Hosté jsou hned od začátku druhé třetiny při chuti, hraje se před Chvátalem.

21:40
    Po šanci domácích, kteří nedokázali z vyložených šancí proměnit se z protiútoku prosazují hosté a DANIEL VANĚK zvyšuje už narozdíl 3 branek.

22:39
    Neuběhla ani celá minuta a hosté opět skórují MARTIN KUBO, asistence: Daniel Brynecký.

23:31
    Na 2 minuty za sekání vyloučen domácí Jakub Klimovič (BV)

24:00
    Došlo ke střídání gólmanů, branku domácích už hájí Petr Žurek.

25:23
    Hraje se ve středním pásmu.

26:08
    Na 2 minuty odchází prozměnu hostující hráč Marek Dubec za hákování (VSE)

27:50
    Domácí Erik Novák teď 2x z otočky minul Plškovu branku.

29:53
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, nakonec odpískáno zakázané uvolnění hostí.

30:00
    Hrstka hostujících fanoušků se nechává slyšet.

30:42
    Teď bylo před Plškem rušno, domácím se ale vůbec nedaří puk zasunout za brankovou čáru.

31:37
    Také Žurek si připisuje zákrok.

32:50
    Domácí Erik Novák opět stál z očí do očí Plškovi, ten jej však opět vychytal.

33:21
    A hosté zvyšují už na rozdíl pěti branek autor DANIEL BRYNECKÝ, asistence: Martin Kubo

34:52
    Na trestnou lavici odešel nejprve vsetínský Daniel Tesařík za držení a chvíli na to také domácí Štěpán Hrůza za vysokou hůl.

36:00
    Vsetín v plném počtu, začíná jejich přesilovka.

37:16
    Domácí se teď snažili o snížení skóre, ale Plšek byl opět na svém místě.

42:46
    Domácí fanoušci se snaží své oblíbence povzbudit k lepšímu výkonu.

43:23
    Žurek pokryl šanci hostí a vhazuje se před jeho brankou.

44:20
    Dnešní utkání sleduje 326 diváků.

44:50
    Domácí se opět snaží alespoň o vstřelení jednoho gólů, Plšek je ale opět bezchybný.

45:25
    Zakázané uvolnění hostů, vhazuje se před Plškem.

45:50
    Šanci domácích zastavilo postavení mimo hru.

46:46
    Žurek kryje nenápadnnou střelu hostí.

47:16
    Na 2 minut za sekání odchází k časoměřičům Ivan Paško (BV)

47:40
    Domácí se zatím přesilovce hostí dobře brání

48:44

49:30
    Žurek nadvakrát vychytal hostující útočníky, poté Břeclav ujela do protiútoku, ale neskórovala.

50:35
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak domácí se nakonec dočkali své první branky v dnešním utkání, když se trefuje kapitál JIŘÍ SEDLÁČEK.

51:31
    Břeclav si zahraje přesilovou hru, na 2 minuty za krosček odchází vsetínský Lukáš Gromus (VSE)

52:45
    Domácí se snaží o založení přesilovkové akce.

53:35
    Lvi teď trefili boční síťku vsetínské branky.

54:01
    Dochází ke střídání gólmanů na Vsetínské straně, do branky hostí se staví Petr Hromada.

54:19
    Ten si hned připisuje svůj první zákrok.

54:50
    Hosté z protiútoku trefují vysoko nad.

55:30
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 4, když je vyloučen vsetínský Radim Tesařík za držení.

56:07
    Lukáš Bolfik si teď před brankou řekl o přihrávku, tu také dostal, najel si až před Hromadu, avšak neproměnil.

56:19
    Domácím se naskytuje přesilová hra 5 na 3, na 2 minuty odchází za napadení hostující Zbyněk Spitzer.

56:52
    Vhazování před Hromadou.

57:30
    Hosté se ovobozují a hrají již ve čtyřech hráčích v poli.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

58:50
    Akci domácích zastavilo postavení mimo hru.

59:30
    Puk je na hokejkách domácích hráčů.

60:00

Břeclav ve třetí třetině zlepšila svou hru, stačilo jí to však pouze na vstřelení jedné branky.

S konstatování, že domácí prohrávají své první domácí utkání ze Vsetínem vysoko 1:5 se s Vámi z Břeclavi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:07:27)

Jana Vališová

Branky a nahrávky: 51. Sedláček - 15. Dubec (Slováček), 20. Dědek, 22. Vaněk, 23. Kubo (Brynecký), 34. Brynecký (Kubo)

HC Lvi Fosfa Břeclav: HC Břeclav: Chvátal (Žurek) – Dora, Vozdecký, Škápik, Novák J., Zapletal, Svoboda, Rajnoha, Konečný J. – Hrůza, Sedláček (C), Klimovič – Fiedler, Bolfík, Süsser – Paško, E.Novák, Barták – Čikl, Grmela, Kuriál
    VHK ROBE Vsetín: VHK Vsetín: Plšek (Hromada) - R. Tesařík, Farda, Kapr, Šafařík, Zavrtálek, Zelenka, Pelc - Slováček, Dubec, D. Tesařík - Ševčík, Bajtek, Brynecký - Kubo, Vaněk, Rufer - Rapant, Sýs, Dědek

Rozhodčí: R. Čech - K. Lukš a M. Musil