Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
8:4 (3:1,3:2, 2:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 23.10.2010, 17:00 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:11:57)

59:42
    A jště se vylučuje. Sklenička (UNL) 2 min. za podražení.

59:18
    Z křídla ještě pálil Šedivý.

58:45
    Přesto se ještě bojuje o puk v rohu kluziště. Stále jsme ještě svědky tvrdých střetů.

58:00
    Poslední dvě minuty. Stadion tleská a oba týmy zvolňují.

57:29
    Ale zajímavá akce se zrodila i na druhé straně. Diviš ukázkově našel Hanzla, který střílel hned z první, Suchan nastavil puku lapačku.

56:26
    Rebelové se přes čtyřbrankové manko snaží ještě skóre upravit. Němec nebezpečně dorýžel na brankovišti.

55:29
    Lvi právě vstřelili branku!
    Kanko uplatnil svůj důraz a procpal puk výstrojí vyjetého gólmana, kotouč do branky dorazil PAJIČ a zaznamenal tak hattrick. ASISTENCE: Kanko.

55:10
    Hanzl v pádu zachytil puk, jenž pak Pazourek vyvezl.

54:39
    Jelínek při střele od modré zlomil hůl.

54:00
    Hosté si vytvořili tlak, ale tak dlouho si připravovali gólovou akci, až puk zachytili Lvi a vyhodili jej z pásma.

53:22
    Třetina střílel z úhlu, cpal puk nad Orctovo rameno.

53:09
    Roman Němeček (UNL) vyhodil puk mimo kluziště a dostává 2 min. za zdržování hry.

52:15
    Šedivý v tísni posílá puk na branku, další vhazování v útoku.

51:51
    Další akci Lvů zastabuje offside.

50:47
    Janků zachytil rozehrávku hostů, vjel do pásma a prověřil gólmana dobře mířenou střelou, Suchan vyrážel ramenem.

50:00
    To se vzápětí povedlo Hadravovi, Orct byl ale u bližší tyče připraven.

48:43
    Domácí opět zvyšují obrátky a drží se v třetině Rebelů. Toho chce využít J. Ondráček v rychlém protiútoku, ale obrana si jej nakonec pohlídala, takže se nedostal ke střele.

48:36
    Podél mantinelu si najel Ludvík, nahození na branku musel Suchan podržet v lapačce.

Kateřina Mádlová

Branky a nahrávky: 1. Čurilla (Diviš), 15. Pajič (Kanko, Poživil), 19. Šedivý (Kloz, Šagát), 24. Němeček (Diviš, Pojkar), 26. Pajič (Holomek), 33. Pojkar (Němeček, Čurilla), 47. Šagát, 56. Pajič (Kanko) - 10. Němec, 31. Němec, 25. Zábranský (Třetina, Němec), 45. Fiedler

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct - Němček, Pojkar, Boháč, Zeman, Poživil, Holomek, Gureň, Sklenička - Čurilla, Alinč, Diviš - Janků, Hanzl, Pazourek - Kanko, Pajič, Ludvík - Šedivý, Kloz, Šagát
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan - Pavlík, Kempný, Morava, Vošmik, A. Jelínek, Soldán, Zítka - J. Ondráček, Třetina, Němec - M. Ondráček, Knotek, Fiedler - Zohorna, Zábranský, Švaňhal - Rytnauer, Stromko, Hadrava

Rozhodčí: Jílek - Arazimová, J. Svoboda