Havířov – Vsetín 2:3 (kon.) | Sparta – K. Vary 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:4 (kon.)
Motor ČB – Letňany 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 3:6 (kon.) | Písek – Hr. Králové 2:5 (kon.)
Chomutov – Plzeň 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Liberec 3:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 6:4 (kon.)
Slavia – Kladno 3:6 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 23.10.2010, 12:00 • Víceúčelová hala Havířov • Extraliga staršího dorostu

Na konci utkání se strhla velká šarvátka kterou rozhodčí jen tak tak přerušili. (14:10:50)

60:00

59:54
    Bude se vhazovat znovu.

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:53
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Pelc za napadení . Havířov má 7 sekund před koncem zápasu přesilovku 5 na 3 a pásmo.

59:29
    Hra bude pokračovat.

59:29
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Havířov bez brankáře, hra přerušena pro velmni těsný offside.

59:09
    Vsetín vyhazuje.

58:43
    Na trestnou lavici míří vsetínský Žák na dvě minuty za podražení. Havířov má k dispozici útočné pásmo a přesilovku.

55:03
    Jan DIVIŠ se dostal až ke slibnéí dorážce, tu ale nedokázal zužitkovat.

52:11

50:11
    Na dvě minuty míří DEUTSCH za napadení.

50:01
    Skvěla přihrávka Kasperlíka nenašla adresáta.

49:20
    Dominik Suchý by důrazně odstaven od puku, hra přerušena pro posunutou branku Vsetína.

48:46
    Vítězslav Pelc jde na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

47:42
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín se dostává do vedení po kontroverzní dorážce Kývaly mezi betony brankáře Tomšů. Havířov protestuje, nic méně branka platí.

46:51
    Vsetín vyrovnává, Dominik Pokorný ujel havířovské obraně a přesnou střelou po ledě skóruje.

44:26
    Na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici vsetínský Pokorný za vražení na hrazení.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 13. Diviš (Deutsch), 24. Diviš (Čintala) - 13. Daněk (Slováček), 47. Pokorný (Daněk, Žák), 48. Kývala (Stodůlka, Štědrý)

AZ Havířov: Tomšů (Carbol) - Szewieczek, Bureš, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala, Dýrr, Koóś - Suchý, Kasperlík, Pasker, Křibík, Patrman, Majda, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Glos, Diviš, Graca
    VHK ROBE Vsetín: Kohn (Urban) - Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Kohout, Báchor, Gajdoš, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola

Rozhodčí: Czubaj - Gančarčík, Patrman