Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 23.10.2010, 17:30 • Hostan aréna • 1. liga (ČR)

Přejeme příjemný zbytek večera ze slavící Hostan arény. (19:47:11)

Máme tu konec zápasu. Znojemští se hned v první třetině dostali do vedení, Kadaň ale dokázala vstřelit dva góly a s domácími to nevypadalo dobře. Velkou aktivitou však Orli dokázali zvrátit stav utkání a vítězství pečetil do prázdné brány Jiří Beroun.

60:00

59:32
    Vyloučeni Pláněk (ZNO) a Rohan (KAD) oba dva 2 minuty za hrubost.

59:32
    Na ledě se znatelně přiostřuje.

59:23
    Orli právě vstřelili branku!
    Kadaň se odhodlala ke hře bez brankáře, ale tento tah se jí hrubě vymstil. Po ztrátě puku jel na osamocenou bránu Jiří BEROUN, ač atakován hostujícím hráčem, podařilo se mu zakončit. Bez asistence.

59:16
    Domácím hráčům ani divákům se rozhodnutí rozhodčího nelíbí a dávají to patřičně najevo.

59:16
    A máme tu další vyloučení. Tentokrát na straně domácích, Havlík (ZNO) si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.

59:05
    Hosté jsou již ve čtyřech, Znojmo se stále drží ve svém útočném pásmu.

58:51
    Rozhodčí posílá Kadaň do tří, vyloučen David Všetečka (KAD) na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

58:02
    Staněk tvrdou ranou z pravého křídla málem sestřelil hlavního rozhodčího.

57:21
    Nepřesná kombinace brzdí znojemskou snahu o zakončení, Kadaň ale nedokázala vyhodit.

57:05
    Nyní už se vylučuje. Schmidt (KAD) dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

56:48
    Rachůnek z levého křídla ani nadvakrát nepřekonal pozorného Závorku.

56:10
    Icing Kadaně.

55:55
    Po tvrdém střetu za znojemskou brankou vyrazili Orli do brejku, Beroun měl na pravém křídle hodně prostoru, branku těsně přestřelil.

54:20
    Rozhodčí ve třetí třetině drží hodně volný metr, což se vůbec nelíbí domácím divákům. Kadaňskou útočnou akci zastavuje přihrávka rukou.

53:25
    Obrat je dokonán. Znojemští vyhráli osobní souboj u mantinelu, dostali se do přečíslení dvou na jednoho, v němž Hradecký posunul na MARTINA PODEŠVU, a ten z první střelou k pravé tyči propálil brankáře. Asistence: Tomáš Hradecký a Jiří Beroun.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 13. Pláněk (Staněk, Havlík), 51. Haman (Rachůnek), 54. Podešva (Hradecký, Beroun), 60. Beroun - 38. Charousek (Rohan), 43. Bauer (Balázs)

HC LERAM Orli Znojmo: Horčička - Štach, Kolafa, Rangl, Pláněk, Klimeš, Lattner, Stehlík - Rachůnek, Haman, Havlík - Vrba, Říha, Staněk - Podešva, Hradecký, Beroun - Vyletelka
    Sportovní klub Kadaň: Závorka - Schmidt, Trefný, Szakal, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Všetečka - Rohan, Charousek, Boušek - Mikšovic, Radulay, Eiselt - Bauer, Balázs, Bursík - Freiberg, Fiala, Ton

Rozhodčí: Petružálek - Bertlík, Koskuba