Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.) | Benátky n/J – Chrudim 4:3 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:0 (kon.)
Znojmo – Kadaň 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 5:1 (kon.) | Písek – Olomouc 1:4 (kon.)
Tábor – Hr. Králové 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Beroun 2:3 (po pr.)
IHC Králové Písek
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
HC Olomouc
Sobota 23.10.2010, 17:301. liga (ČR)

Dnešní zápas je u konce. Písečtí sice šli úvodním gólem do vedení, pak už se ale brankově prosazoval pouze tým z Hané, který nakonec vítězí 4:1. Z Písku se z vámi s přáním hezkého zbytku večera loučí Petr Košatka. (19:39:14)

60:00

59:34
    Zápas už se pouze dohrává.

59:12
    Brankáře Žigárdyho zaměstnává ještě střela Vladimíra Nováka, kterou hostující gólman chytá do lapačky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:42
    Hostující tým je kompletní. Písku se početní výhoda vůbec nepovedla.

57:32
    Jedovatou střelu vypustil Pavel Procházka, trefil ale výstroj hostujícího gólmana.

55:42
    Písečtí si zahrají v početní převaze. Petr Domin usedne ke dvěma minutám za hákování.

54:32
    Hosté teď kombinovali v písecké třetině jako kdyby hráli v početní výhodě. Blízko brance byl Zbořil, levou tyč ale těsně minul.

53:12
    Slavík střílel z kruhu a prudkou střelu Žigárdy chytá ukázkovým semaforem.

51:35
    Olomouc právě vstřelila branku!

Hosté se prosazují při ponechané výhodě, kdy prostřelil Jágra RADIM KUCHARCZYK. Asistence: Milan Ministr.

48:53
    Ranou od modré zaměstnal olomouckého brankáře obránce Vojta. Žigárdy chtěl puk rozehrát, nakonec ale raději schoval puk pod lapačkou.

48:15
    Z otočky střílel Jiří Kudrna, branku hostů ale minul.

47:34
    Michal Pšurný závážel puk do útočné třetiny, dva obránci Olomouce ho ale o puk rychle obrali.

46:29

Hosté překonávají Jágra z ranou z bezprostřední blízkosti. Autorem třetí branky hostů je JAKUB BARTOŇ. Asistence: Richard Brančík.

44:08
    Dragoun od mantinelu nastřelil puk na branku a Žigárdy opět raději přidržel puk do přerušení.

42:48
    Lehké nahození Pláška Žigárdy ukryl pod rukavicí.

41:12
    Zakázané uvolnění domácích.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 16. V. Novák - 22. Řípa, 31. Ministr, 47. Bartoň (Brančík), 52. Kucharczyk (MInistr)

IHC Králové Písek: Jágr (Pinkas) - Procházka, Kalečík, Heš, Vráblík, Výborný, Vojta, P. Novák, Vomela - S. Polodna, Nedvěd, Slavík, Pšurný, Kopecký, Kudrna, Plášek, Dragoun, V. Novák, Stejskal, Ferebauer, Mikšovský.
    HC Olomouc: Žigárdy (Sedlář) - Janáček, Vyrůbalík, Koma, Nedbálek, Domin, Bartoň, Staněk - Szturc, MInistr, Smejkal, P. Polodna, Černý, Brančík, Řípa, Záhorovský, Zbořil, Haluza, Pekr, Kucharczyk.

Rozhodčí: Zubzanda - Flegl, Šperl