Šumperk – Vsetín 1:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 2:11 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Královští lvi Hradec Králové
Čtvrtek 28.10.2010, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • ELIOD extraliga mladšího dorostu

54:16
    Výhodu jednoho muže v poli dostane naopak Hradec. Patik Žilák sedí za hákování, k čemuž mu sudí přibalil ještě osobní desetiminutový trest.

49:36
    Pavel Vencl byl v pardubickém brankovišti natolik aktivní, že si vysloužil od rozhodčího dvě minuty za sekání. Přesilovka domácích.

46:25
    Hradec dostane možnost dotáhnout se na rozdíl nejtěsnější. Ondřej Bohuněk si odpočine na 2 minuty za vražení na hrazení.

40:22
    Úplně zbytečně svého soupeře zahákoval Daniel Šeps, což znamená další, přesně minutovou přesilovku 5 na 3 pro domácí.

39:22
    Ale to je obrovská chyba hradecké lavičky! Hostů bylo na ledě pět, což se při oslabení netoleruje, a tak si Pardubice zahrají přes minutu přesilovku 5 na 3!

38:29
    Lukáš Hercig stáhl před bránou protihráče, což sudí ohodnotil jako nedovolené bránění. Přesilová hra pro domácí.

32:58
    Nejvylučovanější hradecký hráč Martin Matějček si nesrovnal dobře kotouč na hokejce a odpálil ho přímo do hlediště. Přesilovka pro Eaton.

24:12
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Prvním vyloučeným na hradecké straně je Josef Wolf za držení hole.

23:14
    Ponechaná výhoda pro Hradec znamená jediné, hosté si zahrají další přesilovou hru. Daniel Divecký - 2 minuty za podražení.

06:13
    A dostává k tomu příležitost! Radovan Chvojka (PCE) vyloučen za krosček.

01:45
    A máme tu první vyloučení. Domácí Jan Skála pyká za vysokou hůl.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 4. Skála (Polák), 40. Panna (Chvojka), 41. Chvojka (Barkoci), 45. Žilák (Skála) - 31. Pilař (Klemenc, Wolf), 46. Faltýnek

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (Müller) - Divecký, Kalous, Kabelka, Procházka, Skála, Kracík, Bažant, Vyskočil, Panna, Chvojka "C", Barkoci, Pipek, Voženílek, Žilák, Havrda,Kuťák, Srpek, Polák, Kysela, Bohuněk.
    Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hak) - Myslivec, Hofman J., Matějček "C", Hercig, Novák, Zahradník, Voříšek, Faltýnek - Šeps, Vencl, Jebavý, Wolf, Klemenc, Pilař, Gančarčík, Matouš, Pumr, Šeda, Drašnar, Marks.