Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Zlín – Kladno 8:0 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Sparta – Plzeň 3:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:3 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 29.10.2010, 18:10Tipsport extraliga

58:57
    Domácí dostanou ještě šanci přesilovky. Na dvě minuty si šel odpočinout Václav Čížek za držení.

54:32
    Domácí Jiří Polanský se provinil sekáním, a tak si hosté zahrají početní výhodu.

52:20
    Domácí dostali možnost další početní výhody. Vyloučen byl Tomáš Nouza za hru vysokou holí.

48:03
    Domácím se naskytá velká šance v podobě přesilovky 4 na 3. Za podražení byl vyloučen Jiří Marušák.

47:12
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty byl vyloučen Josef Jindra - 2 minuty - podražení. Na straně domácích byl vyloučen Martin Růžička - 2 minuty - nafilmovaný pád. Hraje se 4/4.

37:21
    Hosté jdou do čtyř. Vyloučen Miroslav Duben za držení.

32:38
    Poměr sil na ledě se opět vyrovnává. Za držení byl vyloučen Lukáš Zíb. Hraje se 4/4.

32:09
    Domácí si zahrají další přesilovku. Vyloučen Tomáš Divíšek za zdržování hry.

30:01
    Poměr sil na ledě se vyrovnává. Za nedovolené bránění byl vyloučen Boris Žabka.

28:48
    Na trestnou lavici tedy usedá Jan Peterek, který se provinil hru vysokou holí.

08:34
    Domácí se sice usadili v pásmu, žádnou šanci z toho ale nevytěžili. Navíc si při tom počínal nedovoleně David Květoň, který posílá Třinec do čtyř. Hraje se 4/4.

08:04
    Uvidíme další přesilovou hru. Na straně hostů byl za vražení na hrazení vyloučen Radek Matějovský.

03:39
    Ve čtvrté minutě utkání se domácím naskytá možnost dvojnásobné přesilovky. Vyloučen Tomáš Divíšek za podražení.

02:23
    Počet vyloučených se vyrovnává. Vyloučen byl Josef Jindra za nedovolené bránění.

00:07
    Hned po sedmi vteřinách se dočkáme první přesilovky. Vyloučen byl Jan Peterek za hru vysokou holí.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 19. Růžička (Orsava), 22. Polanský (Polák, Varaďa), 35. Bonk (Varaďa), 54. Bonk (Hudec, Lojek)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Krajíček, Hudec, Zíb, Lojek, Hořava, Vágner, Hrabal - Peterek, Bonk, Kohn, Růžička, Květoň, Adamský, Polanský, Polák, Orsava, Varaďa, Hrňa
    BK Mladá Boleslav: Valent (Schwarz) - Hay, Marušák, Macháček, Žabka, Lehikoinen, Čížek, Duben - Nouza, Gajovský, Bahenský – Matějovský, Vrbata, Loskot – Handlovský, Divíšek, Milroy – Kupec, Boháč, Belay

Rozhodčí: Mikula, Husička - Novák, Bryška