Vsetín – Třebíč 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 5:5 (kon.)
Pátek 29.10.2010, 12:00 • Na Lapači • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

00:01

1:20
    První šance utkání: Střelu domácího Martina Kubo třebíčský gólman bez problémů vyrazil.

3:24
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Střela DAVIDA VÍTKA ze středního pásma prošla domácímu gólmanovi Petru Hromadovi pod ramenem a končí za jeho zády. Asistence: David Křenek.

4:53
    Série nepřesností ve středním pásmu.

6:27
    KAREL KESNER měl před vsetínskou brankou dostatek času. S jeho střelou si Hromada poradil, na dorážku už byl ale krátký. Třebíč vede 2:0! Asistence: František Nahodil.

6:36
    Vsetín jde na čtyř, jeden ze vsetínských obránců fasuje dvě minuty za faul kolenem.

8:36
    Třebíč v přesilovce nic nevymyslela, Vsetín se osvopbozuje.

9:17
    Třebíčský Radek Vysloužil v obří šanci u levé Hromadovy tyče nedal!

10:02
    Valaši si zahrají přesilovku, dvě minuty za sekání dostane Michal Vlašín.

10:40
    David Křenek hákoval a doplní na trestné lavici spoluhráče Vlašína. Vsetínu začíná dvojnásobná početní výhoda. Jak s ní domácí tým naloží?

11:05
    Valaši jsou nastěhováni před třebíčským gólmanem Wolfem, ale zatím se k ničemu vážnějšímu nedostali.

12:02
    Tým z Vysočiny hraje ve čtyřech...

12:40
    ...a už je kompletní. Třebíč oslabení dobře odbránila a nepustila soupeře k žádné vážnější šanci.

13:37
    David Tyralík (VSE) oslabí svůj tým dvěma minutami za krosček.

14:52
    Přesilovka Třebíče se zatím nese ve stejném duchu jako předchozí početní výhoda Vsetína: je zcela jalová.

15:05
    Martin Valigura ujel hostujícícm bekům, řítil se sám na Wolfa, ale ke škodě domácích trefil pouze jeho vyrážečku.

15:37
    Tyralík je na ledě, Valaši se bez problémů ubránili.

16:44
    Radek Vysloužil dostal krásnou přihrávku do prostoru mezi kruhy a jen díky pohotovému zákroku Petra Hromady je stav utkání stále "jen" 0:2.

17:25
    Šanci domácích musel hasit pouze za cenu hákování Jiří Čtveráček. Odsedí si dvě minuty.

17:52
    Třebíč zatím dobře brání, Vsetín se nemůže dostat přes útočnou modrou.

18:09
    Zakázané uvolnění Vsetína.

18:30
    Vsetín vstřelil branku!
    Po pěkné kombinační akci využívá přesilovku MARTIN VALIGURA a snižuje na 1:2. Asistence: Ivo Lukeš a David Tyralík.

19:26
    Pokus o vysunutí Jakuba Martyčáka končí icingem.

20:00
    První třetina skončila. Valaši zaspali její úvod a nechali aktivní Třebíč vstřelit dvě rychlé branky. Zásluhou Martina Valigury, jemuž se podařilo zužitkovat přesilovku, však jejich naděje na bodový zisk stále žije. Jakým směrem se bude odvíjet druhé dějství, které začne přibližně v 12:43?

20:01

20:12
    Zakázané uvolnění Třebíče.

20:26
    Hromadovu pozornost vyzkoušel z levého kruhu David Vítek, leč neuspěl.

21:43
    Hromada před dotírajícím Kastnerem raději schoval puk v lapačce.

22:23
    Křenkovu bombu od modré vykopává vsetínský gólman špičkou betonu.

22:42
    Další icing Horácké Slavie.

23:00
    Ivo Lukeš oslabí Vsetín dvěma minutami za sekání.

23:36
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

24:20
    Tečovaná střela Vítka skončila na Hromadových betonech.

24:36
    Vsetín vyhazuje přes všechny čáry.

25:00
    Valaši se osvobozují.

25:23
    Plný počet hráčů domácícm dlouho nevydržel. Jakub Martyčák přehnal za vlastní brankou důraz a odsedí si dvě minuty za vysokou hůl.

25:49
    Křenek trefuje tyčku vsetínské branky!

26:49
    Jeden z třebíčských hokejistů dostává dvě minuty za sekání, počet hráčů na ledě se srovná.

27:23
    Vsetín hraje v plném počtu.

28:32
    Lukáš Gromus se rozjel do individuální akce, ale hned za modrou čárou neudržel stabilitu a upadl.

28:49
    Horáčská Slavia je komplet.

29:09
    Ale ne na dlouho. Třebíčští byli na ledě v šesti a tak jejich hráčská lavice dostává dvouminutový trest. Dokáže domácí celek tuto početní výhodu přetavit do vyrovnávací branky?

30:00
    Hosté vyhazují přes všechna pásma.

30:55
    Vsetínu se nedaří založit útok, veškerá jejich snaha končí na dobře bránících hráčích Třebíče.

31:24
    Hosté se ubránili. Nyní jsou to domácí, kteří dostanou menší trest - vsetínský David Vítek (pozor, neplést s hráčem stejného jména v dresu Horácké Slavie!) bude pykat za nedovolené bránění.

32:30
    Tak to byla hokejová lahůdka. Kubo z rohu efektně našel MARTINA VALIGURU, který tísněn hostující obranou ještě stihl vystřelit. Střela prošla brankáři Wolfowi pod betony. Na Lapači je srovnáno! Asistence: Martin Kubo

33:24
    David Vítek je na ledě, Valaši hrají v plném počtu.

34:08
    MARTIN KUBO téměř od modré čáry plácl do kotouče, který k překvapení všech končí v síti třebíčského Wolfa. Bez asistence.

34:08
    Ve stejném čase Wolf odjíždí na střídačku, mezi třemi tyčemi jej nahradí Lukáš Dusík.

36:19
    První zákrok vytasil Dusík proti vsetínskému Vítkovi, který to na něj zkusil z levé strany.

38:31
    Oba týmy přitvrdily, ale sudí zatím nechává hru plynout.

39:21
    Laciným brankám, zdá se, není konec. Slabou chvilku si nyní vybral vsetínský gólman Hromada. RADEK VYSLOUŽIL na modré čáře plácl do puku, který domácí brankář nyní loví ze své sítě. Bez asistence.

40:00
    Druhá třetina skončila. Valaši dvěma brankami otočili nepříznivý výsledek, v závěru dějství však inkasovali a tak je stav po dvou třetinách nerozhodný. Třetí dvacetiminutovka začne zhruba v 13:33.

40:01

40:18
    Bleskový vstup Třebíče do třetiny - zpoza obránce vystřelil DAVID VÍTEK a procedil Hromadu mezi betony. Asistence: Vojtěch Kún.

41:18
    Vsetínský Jakub Boháčík hrál nebezpečně vysokou holí a odsedí si dvě minuty. Horácká Slavia má velkou šanci pojistit vedení.

41:32
    Čtveráček (TRE) dostává dvě minuty rovněž za vysokou hůl. Počet hráčů na ledě se srovnal.

42:15
    Slovní a posléze i fyzická potyčka Martina Kubo a Borise Kúna končí dvě minutami za hrubost pro oba zainteresované.

43:03
    Icing Vsetína.

44:01
    Belatkova petelice od modré mířila těsně vedle.

44:15
    Trestné lavice obou týmů jsou prázdné.

44:17
    David Křenek výrazně přehnal důraz u mantinelu a dnes si už nezahraje. Dostává 5 + OK za napadení.

44:46
    Hromada neuvěřitelným zákrokem vychatl v brejku Davida Vítka!

44:46
    Ve stejném čase je vyloučen domácí bek Petr Studený, který se snažil Vítkovi zabránit v zakončení. Studený dostává dvě minuty za sekání.

46:25
    Série nepřesností na obou stranách.

46:41
    Michal Vlašín se skácel po střetu s jedním ze vsetínských hráčů k zemi, ale podle všeho bude schopen pokračovat ve hře.

46:46
    Domácí v plném počtu, pokračuje jejich přesilovka.

47:48
    Třebíč po menším závaru před Dusíkem vyhazuje přes všechna pásma a střídá.

49:01
    Vsetín je v početní výhodě zcela jalový.

49:17
    Hosté z Vysočiny jsou kompletní.

51:25
    Spolupráce Vysloužila s Vítkem nyní zamotala domácí obraně hlavu, vše ale vyřešil Hromada včasným sklepnutím betonů.

53:00
    Ivo Lukeš to zkusil od modré, mířil však vysoko nad.

54:28
    Pokus o vysunutí Gromuse končí zakázaným uvolněním Vsetína.

55:13
    Valigura sahal po hattricku, ze vzdálenosti jednoho metru pálil mimo!

55:47
    Valigura dostává dvě minuty za podražení.

56:43
    Vsetín vyhazuje kotouč z pásma a střídá.

57:47
    Martin Valigura na ledě.

59:02
    Vsetín zkouší štěstí v šesti, Hromada sleduje utkání ze střídačky.

59:28
    Vítězství Třebíče pečetí trefou do prázdné vsetínské brány LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Ondřej Šulc.

60:00
    Konec zápasu. (14:07:52)

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 19. Valigura (Lukeš, Tyralík), 33. Valigura (Kubo), 35. Kubo - 4. Vítek (Křenek), 7. Kesner (Nahodil), 40. Vysloužil, 41. Vítek (Kún V.), 60. Paták (Šulc)

VHK ROBE Vsetín: Hromada - Ondra, Studený, Boháčik, Kubo, Zbranek (C), Stupka, Vítek (A), Pokus, Gromus (A), Tyralík, Jordán, Žabčík, Lechner, Martyčák T., Valigura, Lukeš, Motloch, Martyčák J.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Wolf (35. Dusík) - Čtveráček, Kotrba, Kún B., Belatka (A), Krejčí, Vyhnalík, Kún V., Vítek (A), Křenek (C), Paták, Kesner, Šulc, Kastner, Vlašín, Vysloužil.

Rozhodčí: Dobeš - Janča, Laczko