Sparta B – Hlučín 1:0 (kon.) | Třinec – Karviná 0:0 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Zlín – Dukla Praha 0:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:0 (0:0)
FC Hlučín
Sobota 30.10.2010, 10:15 • TC Horní Počernice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

89
    Poslední střídání připravil domácí trenér Zdeněk Svoboda. Místo Ladislava Krejčího se na poslední minuty podívá do hry Ondřej Kraják.

70
    Střídá i domácí trenér Zdeněk Svoboda. Místo Pavla Kadeřábka, který měl velkou zásluhu na vedoucí brance Sparty jde do hry Jan Glaser.

69
    Poslední střídání hostů. Velmi aktivního Milutinoviče střídá na poslední minuty Mozol.

59
    Hosté podruhé střídají. Hoška nahradí na posledních zhruba 32 minut Jan Schulmeister.

46
    Lukáš Třešnák zřejmě na konci poločasu utrpěl při ostém zákroku nějakou újmu na zdraví a proto už druhý poločas bude sledovat pouze z lavičky, místo něj jde do hry Jiří Skalák.