K. Vary – Slavia 3:5 (kon.) | Vítkovice – Kladno 2:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 3:4 (kon.) | Litvínov – Zlín 2:4 (kon.)
Motor ČB – Třinec 5:6 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 07.11.2010, 17:00 • TESLA ARENA • Tipsport extraliga

Děkuji za Vaši pozornost a těším se s vámi u dalšího onlinu. Užijte si v klidu zbytek neděle. (19:31:27)

Dnešní zápas zvládla Sparta dobře, i když po dvou třetinách byl stav nerozhodný, tak v poslední třetině přišel únik PETRA TONA, který přinesl domácím tři body.

Zásahy brankařů ve třetí třetině:

Pöpperle - 9
    Schwarz - 8

60:00

59:38
    Sparta právě vstřelila branku!

A je hotovo. Do prázdné branky uzavírá skóre MICHAL BROŠ! Asistence: Tomáš Kůrka, David Vývorný.

Dnešní utkání sleduje 4449 diváků.

58:47
    Hosté bez brankáře.

58:47
    Oddechový čas pro hosty. Mladá Boleslav ještě kouše. Domácí obrna měla co dělat, ale nakoenc odolala.

57:47
    Výborný dobře vypíchl puk nejistému obránci a úháněl společně s Tonem na jediného beka. Celou akci zhatila špatná prřihrávka domácího kapitána.

57:13
    Puk z hole Philippa končí na zakázaném uvolnění.

55:57
    Sparta nechce připustit vyrovnání, takže se stáel snaží útočit. Hráči zašlápli puk v rohu kluziště. Bude se vhazovat před hostujícím brankářem.

54:10
    Žabka v dobré palebné pozici vůbec netrefil Pöpperleho branku.

52:20
    Hromas je na ledě a Sparta v pěti.

51:53

51:09
    Přímočarou akcí se prezentovali mladoboleslavští. Duben si narazil Divíškem a velmi nepříjemně vystřelil. Puk šel jen pár centimetrů nad horní tyčku domácí branky.

50:20
    Domácí přesilovka končí. Vyloučen je Hroams za držení protihráče.

49:53
    Hosté jdou do čtyř. Vyloučen Pabiška za podražení.

49:10

Nádherný únik PETRA TONA, přestože byl faulován stihl si položit Schwarze a puk poslat do prázdné branky. To byl přesně ten Ton, jakého si fanoušci pamatují z minulých sezón. Asistence Doug O'Brien.

49:00
    Hosté měli závar před Pöpperlem, ale puk za jeho záda nedostali.

Lukáš Krupička

Branky a nahrávky: 32. Výborný (Broš , Smoleňák), 50. Ton (O'Brien), 60. Broš (Kůrka, Výborný) - 33. Bahenský (Gajovský)

HC Sparta Praha: Pöpperle - Gulaši, Hanzlík, Husák, Macholda, O Brien, Philipp, Salcido - Ton, Výborný, Smoleňák - Pacovský, Broš, Kůrka - Hromas, Koreis, Bartánus - Kafka, Karpov, Tůma
    BK Mladá Boleslav: Schwarz - Duben, Hay, Jindra, Lehikoinen, Macháček, Marušák, Žabka - Bahenský, Boháč, Divíšek, Gajovský, Handlovský, Hrdel, Kupec, Loskot, Macho, Nouza, Pabiška, Tvrdík, Vrbata

Rozhodčí: Šindler, Homola - Pouzar, Bádal