Klatovy – Roudnice 4:3 (po s.n.) | Děčín – Č. Lípa 5:4 (po pr.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Kolín – Lev Benešov 4:7 (kon.) | Vsetín – Šumperk 2:3 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 2:4 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Chotěboř 6:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:7 (0:1, 2:3, -:-)
HC Vodní Lvi Benešov
Neděle 07.11.2010, 17:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:29:37)

59:53
    Benešov právě vstřelil branku!

DAVID JONÁŠ zvyšeuje na 4:7 trefou do prázdné brány při power play Kolína.

59:47
    Kaňka nedal do prázdné.

59:10
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění. Kolín stále bez gólmana.

57:49
    Malý jen těsně tečoval Nedbalův pokus z kruhů.

56:45
    Kolín byl v přečíslení tři na jednoho, Maláč se zapotil, ale ustál to.

56:01
    Vzájmené vyloučení. Na kolínské straně Procházka za hrubost, na straně hostí Kocman za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

54:01
    Obě mužstva hrají v plném počtu.

53:23
    Maláčovi Mejzrův puk vypadl z lapačky, ale na dorážku nikdo poblíž nebyl.

52:01
    Vzájemné vyloučení. Karel Nedbal za sekání a Michal Kaňka za nafilmovaný pád. Bude se hrát čtyři na čtyři.

51:16

50:36
    Kolín pokračuje v přesilovce pět na čtyři.

50:36
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kolín snižuje v přesilovce pět na tři na rozdíl dvou branek. Nedbal poslal puk na branku od modré a MARTIN DULOVEC jej šikovně tečoval. Asistence: Karel Nedbal, Vojtěch Přibyl.

50:30
    Dulovcovu střelu Maláč kryje.

Dnešní utkání sleduje 1010 diváků.

49:56
    Kouba vyloučen za sekání. Kolín bude mít přesilovku pět na tři. Minutu a dvacet vteřin.

49:28
    Oddechový čas pro hosty.

49:28

JOSEF MALÝ využívá dlouho přesilovku a Musilovu přihrávku. Už je to jen o tři góly. Asistence: Pavel Musil.

49:08
    Benešov se osvobozuje a střídá.

47:58
    Přibyl zkoušel svou dělovku. Maláč ji vyrazil betonem.

46:16
    Benešovský Košatka dostává pět plus dokonce za vražení. Původně zněl verdikt rozhodčího dvě minuty, ale protože bylo zjištěno zranění, Košatka půjde rovnou do kabin.

45:44

Kolínské naděje na body se pomalu rozplývají. DAVID STAREC kolínského náhradníka v brance rychle překonává a zvyšuje na 2:6. Asistence: Michal Kouba.

45:27
    Kolín vystřídal brankáře. Místo Blažka nastupuje Jaroslav Brázdil.

45:27

Benešov přidává pátou branku. MICHAL KAŇKA překvapil gólmana Blažka. Asistence: Arnoldas Bosas.

43:29
    Hra přerušena v útočném pásmu Kolína pro vysokou hůl. Vhazovat se bude před Maláčem.

42:50

41:31
    Kolín se zatím brání zdatně. Petr Vacek se teď sice vystrkoval před Blažkem a tečoval puk z rohu, ale Blažek byl připraven.

40:01

Kolín naskočí do poslední třetiny s dvougólovým mankem a bude se ještě dvě minuty a padesát vteřin bránit.

Další třetina začne přibližně v 18:41.

40:00

39:53

ARNOLDAS BOSAS vypálil v početní převaze z kruhů a svým zásahem zvýšil už na rozdíl dvou branek - 2:4. Asistence Zdeněk Burda, David Jonáš.

39:25

39:10
    Jasný faul na gólmana Blažka. Rozhodčí to nechává být.

37:50
    Rozhodčí Doležal krapet kompenzuje písknutí čárového (příliš mnoho hráčů Benešova na ledě), ale nepoměrně. Kolínský Pohl vyloučen na pět minut plus do konce utkání za úder do oblasti hlavy a kruku. Trest odsedí Ježek.

37:25
    Benešov půjde do čtyř za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí hráč s číslem Lukáš Drda.

35:11

Benešov znovu vede. Bosasovu střelu od modré Blažek sice vyrazil, ale nepokrytý MICHAL KAŇKA dostal možnost dorážky, kterou využil. Asistence: Arnoldas Bosas.

34:08
    Přesně po minutě, kdy Kolín Benešov v útočném pásmu mlel, hosté znovu vyhazují přes všechny čáry.

33:08
    Kolín se usadil v útočné třetině. Dulovcův puk nyní sražen do sítě.

32:39
    Skokan to zkoušel z kruhů. Maláč využil svou lapačku.

31:17
    Benešov vyhazuje na zakázané uvolnění.

30:03

JAN POHL vyrovnáná. Jeho střela prošla Maláčovi kolem ramene. Asistence: Josef Malý.

28:43
    Blažek kryje Vackovu střelu.

28:09
    Kubišta pálil z úhlu z proti útoku. Maláč vyrazil a jeho spoluhráči se hned vrhli zpět do útočné třetiny.

27:24

27:14
    Kolín to zkoušel z brejku, ale Benešov si to pohlídal.

26:43

Hned po konci přesilové hry Benešov mění skóre. Vacek poslal přihrávku z rohu na nepohlídaného MICHALA KOUBU a te z první po zemi zvyšuje na 1:2. Asistence: Petr Vacek.

26:36

25:25
    Benešov před kolínskou brankou pěkně zatopil, ale Kolín to ustál a vyhodil puk ze třetiny.

24:48
    Nedbal vyhazuje přes všechny čáry.

24:36
    Kolín se bude bránit ve čtyřech. Za podražení vyloučen Josef Malý.

24:24
    Dašlí střela Kolína. hned po buly pálil Malý.

24:13
    Hloušek páli z dobré pozice z mezikruží. Maláč nastavil betony, a jeho spoluhráči pak vyhodili na zakázané uvolnění.

23:31
    Kolín má chut´. Po Kubištovi to zkusil ještě Mejzr. Maláč se bude muset teď neustále vytahovat.

22:56

Kapitán Kolína JOSEF MALÝ využívá přesilovou hru pět na čtyři. Je vyrovnáno. Asistence: Pavem Musil, Lukáš Skokan.

22:49
    Benešov ve čtyřech.

22:16
    Na trestné je i druhý Verbík. Jakub Verbík vyloučen za hru vysokou holí, když zastavil v útoku Skokana. Kolín bude mít cca 30 sekund přesilovku pět na tři.

21:44
    Benešov vyhazuje.

20:49
    Roman Verbík vyloučen za vražení. Kolín bude mít další přesilovku.

20:39

20:12
    Je přerušeno. Hra vysokou holí.

20:01

Kolín vstoupí do druhé třetiny s jednogólovým mankem, ale také s devětatřiceti sekundami přesilové hry.

Další třetina začne přibližně v 17:46.

20:00

20:00
    Kolínu se první část přesilovky nepovedla.

18:39
    Petr Vacek vyloučen za podražení. Kolín si zahraje už třetí přesilovku.

18:34
    Mejzr byl v obranné třetině faulován, a Kolín tak dostal výhodu. Kubišta se vydal kupředu, ale Maláč je ve formě.

18:02
    Z protiútoku nebezpečně vypálil Mejzr. Maláč jeho střelu chytil.

17:46
    Blažek vychytal Miroslava Zemana.

16:52
    První kolínská pětka zkouší své štěstí v útoku. Maláč zatím odolává.

16:32
    Pohl prověřil Maláčovu lapačku.

15:33

Benešov přesilovou hru proměňuje. Poté, co se Kolín ubránil ve třech, přišel úder hostů v přesilové hře pět na čtyři. DAVID JONÁŠ, který loni také oblékal kolínský dres, posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jakub Verbík.

15:27
    Kolín ve čtyřech.

15:03
    Košátkovu střelu od modré tečoval mimo hrací plochu Pavel Musil. Kolín se zatím brání dobře.

14:37
    Kolínští vyhazují.

14:17
    Kolín jde do třech. Za sekání na trestné Karel Nedbal.

13:27
    Přesilovku si teď zahrají hosté. Vojtěch Přibyl na trestné za faul kolenem.

13:21

13:10
    Mejzr měl na hokejce tutovku. Kubišta mu nalil před bránu, kde byl osamocen. Maláč byl připraven, i když měl co dělat.

12:58
    Kolínu se ani druhá hra v početní převaze nedaří. Teď dokonce vyhodil na zakázané uvolnění.

11:21
    Benešovský Košatka vyloučen za držení hole. Kolín bude mít další přesilovou hru.

11:02
    Benešov musel vyhodit na zakázané uvolnění.

9:58
    Kolín se na chvíli usadil v útočném pásmu a vyslal na Maláče několik střel. Ale žádná se neujala.

7:00
    Hra se přelévá ze strany na stranu. Dulovec to teď zkoušel zpoza hráče, ale Maláč jeho puk viděl.

6:32
    Petr Vacek si připsal střelu na druhé straně. Blažek byl připraven.

6:20
    Nedbal prověřil Maláče dělovkou z dálky. Neuspěl.

5:41
    Benešov zastavil v útoku ofsajd.

4:56
    Hosté v plném počtu. Z přesilovky nic nebylo.

4:32
    A další kolínský neúspěšný pokus o rozehru.

3:54
    Kolín se zmítá mezi středním a obranným pásmem. Ne a ne se dostat do útočné třetiny.

2:56
    Benešovský Zeman vyloučen za hákování.

2:48
    Kolínský Skokan sahal po teči. Byl dobře bráněn.

2:37
    A zakázané uvolnění na druhé straně. Vhazovat se bude před Maláčem.

1:36
    Kolínu se nepovedla rozehrávka. Zakázané uvolnění.

1:26
    Prvním benešovským střílejícím hráčem je Arnoldas Bosas. Blažek puk kryje.

0:57
    Hra je přerušena. Z hlediště na led přilétl tenisový míček.

0:44
    Kolín se do toho obul hned na začátku. Rovnou ze střídačky vyrazil do útoku Jan Kubišta. Gólman Maláč si s jeho pokusem poradil.

00:01
    Úvodní buly zápasu vyhrál Kolín.

00:01

Kolínský kapitán Josef Malý věří ve výhru Kolína 6:3, ale bral by jakékoliv vítězství. Kapitán Benešova Michal Kaňka by byl spokojen s vítězstvím v jakékoliv formě a osobně tipuje výhru svého týmu 4:3 po samostatných nájezdech.

Dnes se v Kolíně hraje o první místo tabulky. Benešov má před tímto zápasem dva body k dobru, ale po utkání může být vše jinak.

Dobrý nedělní večer, vítejte u onlajnu z Kolína.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 23. Malý (Musil, Skokan), 31. Pohl (Malý), 50. Malý (Musil), 51. Dulovec (Nedbal, Přibyl) - 16. Jonáš (J. Verbík), 27. Kouba (Vacek), 36. Kaňka (Bosas), 40. Bosas (Burda, Jonáš), 46. Kaňka (Bosas), 46. Starec (Kouba), 60. Jonáš (Kaňka)

SC Marimex Kolín: Blažek (Brázdil) - Nedbal, Pohl, Kubát, Pýcha, Přibyl, Procházka - Skokan, Malý, Musil - Morkes, Kubišta, Dulovec - Mejzr, Hloušek, Ježek
    HC Vodní Lvi Benešov: Maláč (Kielus) - Košatka, J. Verbík, Kouba, R. Verbík, Burda, Zeman, Drda, Jágr, Jonáš, Kocman, Vacek, Kaňka, David, Holánek, Starec, Bosas, Srdínko, Strnad

Rozhodčí: Doležal - Zítka, Samuel