Benátky n/J – Beroun 6:1 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 4:5 (po pr.)
Litoměřice – Tábor 4:3 (po s.n.) | Chrudim – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Třebíč 4:5 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 4:3 (po pr.)
Piráti Chomutov
4:5 (1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 10.11.2010, 17:301. liga (ČR)

62:46
    Petr Jíra podráží Čurillu a hosty čeká přesilová hra 4 na 3.

59:36
    Hned po brance se do sebe pustili domácí Pulpán a hostující Mikulík a ačkoliv domácí obránce svůj souboj vyhrál musel stejně jako hostující útočník do kabiny. Oba dva dostali trest pět minut plus dokonce utkání.

58:51
    Hostující Holomek dostává dvě minuty za hákování.

57:44
    Petr Jíra inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

52:33
    Roman Němeček opět vyhodil kotouč mezi diváky a dostává dvě minuty.

48:32
    Roman Němeček dostává dvě minuty za zdržování hry.

35:09
    Klobouček opět míří na trestnou lavici, jelikož si přidržel Zuckera.

31:44
    Hosté v osobních soubojích nestíhají a další dvě minuty inkasuje Pojkar za hákování.

26:18
    Další trest pro hosty. Dvě minuty pro Pojkara za podražení.

23:24
    Hostující Klobouček podrazil Jíru a dostává dvě minuty.

22:12
    Domácí Mucha už usedá na trestnou lavici za podražení.

20:40
    Richard Diviš fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

16:36
    Klobouček hned po buly posílá kotouč na střídačku a jsou to další dvě minuty! Chomutov čeká dlouhá výhoda proti třem.

16:32
    Hosté jdou do čtyř. Dvě minuty pro Pajiče za držení.

12:55
    První přesilová hra pro domácí je tu. Diviš dvě minuty krosček.

6:17
    Velký závar první chomutovské formace a poslední velkou šanci měl Duda, ale Orct se stačil přemístit. Za následnou potyčku dostává domácí útočník dvě plus dvě minuty za hrubost a hostující Klobouček dvě minuty také za hrubost. Lvy čeká přesilová hra.

01:35
    František Bombic dostává dvě minuty za hákování.

David Matula

Branky a nahrávky: 16. Seman (Sikora), 22. Jíra (Skořepa, Duda), 29. Selingr (Mudroch, Sikora), 60. Hluchý (Kraft) - 1. Janků (Klobouček), 24. Alinč (Pojkar, Čurilla), 48. Kanko (Hanzl), 59. Pajič (Janků), 64. Poživil (Čurilla, Hořava)

Piráti Chomutov: Hanuljak - Mucha, Bombic, Havíř, Benda, Mudroch, Pulpán, Rutta - Seman, Sikora, Duda - Procházka, Kraft, Hluchý - Selingr, Skořepa, Jíra - Kuběna, Zucker, Radulay - Hruška
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct - Poživil, Boháč, Klobouček, Pojkar, Sklenička, Hořava, Němeček, Holomek - Diviš, Alinč, Čurilla - Pazourek, Pajič, Janků - Mikulík, Kloz, Ludvík - Kanko, Hanzl, Šedivý

Rozhodčí: Smítka - Čížek, Padevět