Benátky n/J – Beroun 6:1 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 4:5 (po pr.)
Litoměřice – Tábor 4:3 (po s.n.) | Chrudim – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Třebíč 4:5 (kon.)

Lvi právě vstřelili branku!
    Po kombinaci celé formace se kotouč dostal k LUKÁŠOVI POŽIVILOVI, který střelou do poloprázdné branky střílí vítězný gól. Asistence: Marek Čurilla, Petr Hořava.

63:14
    Po střele Hořavy pomáhá Hanuljakovi tyč.

62:46
    Petr Jíra podráží Čurillu a hosty čeká přesilová hra 4 na 3.

59:36
    Hned po brance se do sebe pustili domácí Pulpán a hostující Mikulík a ačkoliv domácí obránce svůj souboj vyhrál musel stejně jako hostující útočník do kabiny. Oba dva dostali trest pět minut plus dokonce utkání.

59:36
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Milan Kraft čekal za brankou na správný okamžik a nakonec našel MILANA HLUCHÉHO, který svou první brankou v chomutovském dresu srovnává. Asistence: Milan Kraft.

58:51
    Hostující Holomek dostává dvě minuty za hákování.

58:24
    Pavel Janků vystřelil a odražený kotouč našel jako první ROK PAJIČ a doráží přesně do prázdné branky a pod padajícím Hluchým. Asistence: Pavel Janků.

58:17
    Hanuljak se teď skvěle přemístil proti Čurillovi a podržel svůj tým.

57:44
    Petr Jíra inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

55:33
    Seman inkasoval na modré tvrdý atak Němečka a těžce odchází z ledu. Na ledě se již neobjevuje Pavel Selingr, který na začátku třetiny odskákal do kabiny.

52:33
    Roman Němeček opět vyhodil kotouč mezi diváky a dostává dvě minuty.

48:32
    Roman Němeček dostává dvě minuty za zdržování hry.

47:24
    Robin Hanzl se dostal až před Hanuljaka, kde ještě přihrávkou našel PETRA KANKA, který střelou do horní poloviny poslal kotouč za brankovou čáru, ačkoliv se Hanuljak kotouče dotkl. Asistence: Robin Hanzl.

44:40
    Hosté ujeli dva na jednoho a skvělým zákrokem se blýskl Hanuljak, který sebral šanci Šedivému.

38:11
    Sám před Hanuljakem Pazourek, ale domácí brankář zasáhl skvěle.

35:40
    Velký tlak domácích a pokus Hluchého na hranici brankoviště vyráží Orct ani neví jak.

35:09
    Klobouček opět míří na trestnou lavici, jelikož si přidržel Zuckera.

31:44
    Hosté v osobních soubojích nestíhají a další dvě minuty inkasuje Pojkar za hákování.

28:52
    Marek Sikora vybojoval kotouč za brankou a přihrál jej na modrou Mudrochovi, jehož střelu tečuje mezi betony Orcta PAVEL SELINGR. Asistence: Petr Mudroch, Marek Sikora.

26:45
    Pěkná kombinace dovedla ke kotouči Hluchého, který sám před Orctem trefuje jen levý beton hostujícího brankáře.

26:18
    Další trest pro hosty. Dvě minuty pro Pojkara za podražení.

23:55
    I hosté hezky kombinovali a po přihrávce Pojkara se trefuje do prázdné branky JAN ALINČ. Asitence: David Pojkar, Marek Čurilla.

23:24
    Hostující Klobouček podrazil Jíru a dostává dvě minuty.

22:12
    Domácí Mucha už usedá na trestnou lavici za podražení.

21:41
    Tak to byla paráda a ukázka toho, jak rozebrat hostující obranou čtveřici. Duda našel pasem na druhé straně Skořepu, který ještě vylepšil situaci přihrávkou na PETRA JÍRU, který se již neměl problém trefil do prázdné branky. Asistence: Zdeněk Skořepa a Radek Duda.

20:40
    Richard Diviš fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

18:32
    Skořepa dorážel u levé tyče, Orct svůj tým drží.

17:10
    Procházka v dobré pozici měl půl branky prázdné, ale přestřeluje.

16:36
    Klobouček hned po buly posílá kotouč na střídačku a jsou to další dvě minuty! Chomutov čeká dlouhá výhoda proti třem.

16:32
    Hosté jdou do čtyř. Dvě minuty pro Pajiče za držení.

16:13
    Domácí střílí druhou branku, ale rozhodčí ji neuznává, jelikož si myslel, že již měl Orct kotouč ve své moci, tak tomu ovšem nebylo. Domácí se právem zlobí, ale veškeré námitky jsou marné.

15:22
    Marek Sikora na obranné modré přiťukl kotouč do jízdy FILIPOVI SEMONOVI, který střelou přes obránce poslal všechny pavouky v levém horním rohu na dovolenou. Asistence: Marek Sikora.

13:30
    Velký tlak před Orctem trvá. Petr Jíra po ideální přihrávce Dudy netrefil odkrytou branku.

12:55
    První přesilová hra pro domácí je tu. Diviš dvě minuty krosček.

10:13
    Další tlak domácích končí střelou Bombice od modré, kterou má Orct se štěstím v lapačce.

09:30
    Obrovský tlak domácích nekončí brankou! Zucker měl prázdnou branku, poté Kuběna pálil těsně vedle a další dorážku Zuckera si Orct pohlídal.

6:17
    Velký závar první chomutovské formace a poslední velkou šanci měl Duda, ale Orct se stačil přemístit. Za následnou potyčku dostává domácí útočník dvě plus dvě minuty za hrubost a hostující Klobouček dvě minuty také za hrubost. Lvy čeká přesilová hra.

01:35
    František Bombic dostává dvě minuty za hákování.

00:54
    PAVEL JANKŮ trestá chybu Jana Muchy a sám proti Hanuljakovi se trefuje přesně pod jeho vyrážečku. Asistence: Jan Klobouček.

David Matula

Branky a nahrávky: 16. Seman (Sikora), 22. Jíra (Skořepa, Duda), 29. Selingr (Mudroch, Sikora), 60. Hluchý (Kraft) - 1. Janků (Klobouček), 24. Alinč (Pojkar, Čurilla), 48. Kanko (Hanzl), 59. Pajič (Janků), 64. Poživil (Čurilla, Hořava)

Piráti Chomutov: Hanuljak - Mucha, Bombic, Havíř, Benda, Mudroch, Pulpán, Rutta - Seman, Sikora, Duda - Procházka, Kraft, Hluchý - Selingr, Skořepa, Jíra - Kuběna, Zucker, Radulay - Hruška
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct - Poživil, Boháč, Klobouček, Pojkar, Sklenička, Hořava, Němeček, Holomek - Diviš, Alinč, Čurilla - Pazourek, Pajič, Janků - Mikulík, Kloz, Ludvík - Kanko, Hanzl, Šedivý

Rozhodčí: Smítka - Čížek, Padevět