K. Vary – Pardubice 9:2 (kon.) | Motor ČB – Opava 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:3 (kon.) | Liberec – Havířov 4:2 (kon.)
Slavia – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 20.11.2010, 13:30 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

00:01

01:14
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Rychlá branka na úvod. První branku v zápase stříli po přihrávce Oldřicha Heže, Matěj Málek. Stav utkání 0:1

02:40
    Domácí se pokoušeli Olomouci odpovědět, ale zatím bez úspěchu.

04:47
    Zakázané uvolnění domácího celku. Vhazuje se před domácím brankářem.

04:57
    Hraje se zatím převážně v domácí obranné třetině. Chomutov se ale postupně zlepšuje a vystrkuje růžky.

05:47
    Černý den, pro domácí obranu. Po přihrávce Romana Ráce se dostal do úniku Partik Machala a přes betony Lukáše Matouška propasíroval puk do brány.

05:47
    Střídání gólmanů. Branku domácích opouští Lukáš Matoušek a přijíždí Aleš Příhoda.

06:50
    První vyloučení v zápase. Na domácí straně si jde na dvě minuty odpočinout Tomáš Bartejs, za sekání.

08:54
    Olomouc se v přesilovce nedostala ani do pásma, a tak je vše při starém. Domácí hrají v plném počtu.

10:15
    Hokej je dneska opravdu rychlý. Domácí se pomalu začínají tlačit na hostující obranu.

11:00
    Další chyba domácích mohla znamenat třetí gól pro Olomouc.

12:00
    Docela kuriózní situace před brankou domácích. Domácí šli vystřídat a u domácího brankáře zůstal pouje jeden domácí a tři hostující hráči. Plyne z toho vyloučení domácího hráče Michala Sedláčka na dvě minuty, za hákování.

13:12
    Domácí se brání náporu Hanáků.

14:00
    Hosté se nějak zvlášť v přesilové hře nepředvedli. Stav zůstává 0:2, pro hosty.

14:43
    Přesilovku si zahrají také domácí. Na dvě minuty vyloučen Oldřich Heža, za vysokou hůl.

15:27
    Domácí pouze nahazují puku před brankáře Roberta Motáně. Ten si je kryje a nepřipouští komplikace. .

16:43
    Olomouc hraje v plném počtu. Domácí se nedostali po celou dobu přesilovky ke střele.

17:32
    Tvrdá střela Romana Ráče, jisto jistě štípla Aleše Příhodu.

18:17
    Zakázané uvolnění ze strany Olomouce. Vhazuje se před hostujícím brankářem.

18:47
    Hra se rychla přenesla k domácímu gólmanovi. Ten puk jistí a zastavuje hru.

19:40
    Hra je už přizpůsobená k následující přestávce. Ani jeden z týmů nenapadá a vyčkává.

20:00

V první třetině jasně dominovali hráči Olomouce. Domácím zatím nevychází nic, co mají natrénované. Po necelých šesti minutách hry byl vystřídám domácí brankář Lukáš Matoušek, který inkasoval dva rychlé góly za sebou. Druhá třetina začne přibližně ve 14:18.

20:01

20:48
    Vyloučení Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Martin Kvapil, za napadení.

22:48
    Olomouc hraje v plném počtu. Domácí se nemohli prosadit do útoční třetiny. Několikrát je Olomouc zastavila na modré čáře.

23:31
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty si jde sednout Tomáš Bartejs, za sekání.

24:39
    Olomouc tlačí, Chomutov brání.

25:25
    Vyloučení Chomutova. Domácí jdou do tří. Na dvě minuty vyloučen Jakub Hofmeister, za držení protihráče.

25:31
    Domácí hrají ve čtyřech.

26:40
    Hra Olomouce již není tak přesná jako v plrní části. Ztím se jim moc nedaří udržet v pásmu.

27:25
    Domácí hrají v plném počtu.

28:31
    A je tu další vyloučení. Tentokrát ze strany Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Jiří Jergl, za hákování.

29:05
    Domácí obránce ztratil puk a hosté mohli trestat. Jeli dva na jednoho. Brankář Aleš Příhoda se včas přesunul a zabránil třetí brance Olomouce.

30:22
    Úmyslný ofsajd ze strany Olomouce. Vhazuje se před brankářem hostí.

30:37
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Konečně se prosazují i domácí. Je to branka v přesilové hře. Branku po přihrávce Josefa Ptáčníka vstřelil Martin Motejlek. Stav utkání 1:2.

32:30
    Hned je domácích na ledě plno. Olomouc teď neví, kam dřív skočit.

34:20
    Teď se hraje převážně ve střední části hřiště, kde se jeden z týmů pokouší vybojovat puk.

35:39
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Jiří Jergl, za zdržování hry.

36:40
    Domácí mohli vyrovnat stav utkání, ale to by museli trefit puk, který se kutálel před brankářem Robertem Kůdělou.

37:44
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Filip Hanták, za nedovolené bránění.

38:16
    Dvojnásobná přesilovka pro Olomouc. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Bartejs, za zdržování hry.

39:15
    Domácí se úspěšně brání tlaku hostujícího celku.

39:44
    Domácí hrají, již ve čtyřech. Hraje se ve střední části hřiště.

40:00

Druhá třetina byla za strany domácích lepší, než ta první. Chomutov si začíná vytvářei tlak i šance, kterou jedno vyloužil Martin Motejlek a snížil na rozdíl jediného gólu. Poslední třetina začne přibližně v 15:03.

40:01

40:16

40:54
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Rostislav Vaněk, za podražení.

41:20
    Domácí se usadili v útočné třetině, kde prověřují brankáře hostů ze všech možných střeleckých úhlů.

42:54

43:03
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen František Mála, za sekání.

43:50
    zakázané uvolnění Olomouce. Vhazuje se před brankářem hostujícího celku.

45:03

46:14
    Vyloučení domácích. Potrestána trestná lavice KLH Chomutov, za příliš mnoho hráčů na ledě.

47:13
    Hosté si přihrávali v útočné třetině a jednou vystřelil do lapačky domácího gólmana.

48:04
    Branka v přesilovce. Třetí branku Olomouce vstřelil Matěj Málek, který si sjel od roku klužiště a propálil domácího brankáře Aleše příhodu skrze betony. Asistence: Aljaž Ogrizek a Oldřich Heža.

51:10
    Hraje se nahoru a dolu. Domácí se pokoušeji ještě neco provést s ne přílíš dobrým výsledkem.

52:01
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazuje se před brankářem Robertem Motáněm a hráči jsou již unaveni.

53:09
    Jiskřičku naděje pro Chomutov zařídil Michal Milotínský, kterému nahrával František Mála.

53:42
    Oddechový čas pro hosty.

54:30
    Jedna šance na každé straně. Vážnější šanci měli borci oblékající barvy Olomouce.

55:06
    Vyloučení hráče Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Jakub Lehečka, za nedovolené bránění.

56:23
    Domácí střílí, ale brankář hostů je pozorný.

56:30
    Další zbytečné vyloučení domácích. Na dvě minuty potrestána hráčská lavice KLH Chomutov, za příliš mnoho hráčů na ledě.

57:06

57:23
    Domácí hráč jel sám na brankáře, ale byl faulován. Je nařízení trestné střílení. Nájezd pojede Michal Milotínský.

57:23
    Bohužel neuspěl.

58:03
    Stále má Olomouc výhodu jednoho hráče v poli.

58:30

59:02
    Hraje se za brankářem hostujícího celku. Zároveň si vzal tým KLH Chomutov - Time out.

59:10
    Chomutov hraje power-play!

59:57
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Matěj Málek, za podražení.

60:00
    Konec zápasu. (15:41:47)

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 31. Motejlek (Ptáčník), 54. Milotinský (Mála) - 2. Málek (Heža), 6. Machala (Rác), 49. Málek (Ogrizek, Heža)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Kučera, Hanták, Dóczy, Korim, Bartejs, Hrabák,Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Milotínský.
    HC Olomouc: Kůdela Chomič, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Konečný, Jergl, Voznica, Husák, Lyzák, Mareček, Pozděna, Fryč, axman, Lehečka, Rác, Heža.

Rozhodčí: Kostourek - Hynek, Sentenský