K. Vary – Pardubice 9:2 (kon.) | Motor ČB – Opava 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:3 (kon.) | Liberec – Havířov 4:2 (kon.)
Slavia – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
HC Olomouc
Sobota 20.11.2010, 13:30 • ČEZ Stadion Chomutov • DHL Extraliga juniorů

59:57
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Matěj Málek, za podražení.

56:30
    Další zbytečné vyloučení domácích. Na dvě minuty potrestána hráčská lavice KLH Chomutov, za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:06
    Vyloučení hráče Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Jakub Lehečka, za nedovolené bránění.

46:14
    Vyloučení domácích. Potrestána trestná lavice KLH Chomutov, za příliš mnoho hráčů na ledě.

43:03
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen František Mála, za sekání.

40:54
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Rostislav Vaněk, za podražení.

38:16
    Dvojnásobná přesilovka pro Olomouc. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Bartejs, za zdržování hry.

37:44
    Vyloučení domácího týmu. Na dvě minuty vyloučen Filip Hanták, za nedovolené bránění.

35:39
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Jiří Jergl, za zdržování hry.

28:31
    A je tu další vyloučení. Tentokrát ze strany Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Jiří Jergl, za hákování.

25:25
    Vyloučení Chomutova. Domácí jdou do tří. Na dvě minuty vyloučen Jakub Hofmeister, za držení protihráče.

23:31
    Vyloučení domácích. Na dvě minuty si jde sednout Tomáš Bartejs, za sekání.

20:48
    Vyloučení Olomouce. Na dvě minuty vyloučen Martin Kvapil, za napadení.

14:43
    Přesilovku si zahrají také domácí. Na dvě minuty vyloučen Oldřich Heža, za vysokou hůl.

12:00
    Docela kuriózní situace před brankou domácích. Domácí šli vystřídat a u domácího brankáře zůstal pouje jeden domácí a tři hostující hráči. Plyne z toho vyloučení domácího hráče Michala Sedláčka na dvě minuty, za hákování.

06:50
    První vyloučení v zápase. Na domácí straně si jde na dvě minuty odpočinout Tomáš Bartejs, za sekání.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 31. Motejlek (Ptáčník), 54. Milotinský (Mála) - 2. Málek (Heža), 6. Machala (Rác), 49. Málek (Ogrizek, Heža)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Hučko, Žižka, Mála, Chlouba, Hofmeister, Motejlek, Kučera, Hanták, Dóczy, Korim, Bartejs, Hrabák,Sedláček, Pesjak, Ptáčník, Milotínský.
    HC Olomouc: Kůdela Chomič, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Ogrizek, Konečný, Jergl, Voznica, Husák, Lyzák, Mareček, Pozděna, Fryč, axman, Lehečka, Rác, Heža.

Rozhodčí: Kostourek - Hynek, Sentenský