Vítkovice – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Motor ČB – Litvínov 4:6 (kon.) | Pardubice – Kladno 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Plzeň 4:5 (kon.) | Liberec – Sparta 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
Rytíři Kladno
Pátek 26.11.2010, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

52:18
    Koukala před brankovištěm zápasnickým chvatem zneutralizoval Libor Procházka a dostává dvě minuty (vysoká hůl). Za následné protesty navíc vyfasoval osobní desítku.

43:33
    Dvě minuty za hákování dostává Václav Kočí.

39:07
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Radek Bělohlav.

30:29
    Treille v rohu útočného pásma obral o kotouč Václava Kočího, kterému nezbývalo nic jiného, než hostujícího útočníka hákovat. Přesilovka pro Kladno.

26:43
    Chybka Mezeie vyústila nejprve ke střele Eberleho z mezikruží, a poté k faulu (držení protihráče) Jeffa Jillsona, jenž si odpyká dvě minuty na trestné lavici.

21:59
    Eaton bude hrát přesilovou hru po faulu Bílka, jenž podrazil Špirka.

19:44
    Dvě minuty za hrubost dostává Adam Pineault. V závěru třetiny si tak hosté zahrají v početní výhodě.

13:06
    A domácí budou hrát přesilovku 5/3. Sascha Treille ve snaze protlačit se ke kotouči hákoval Kaberleho a dostává dvě minuty.

12:52
    Vítězslav Bílek dostává dvě minuty za hákování Somíka. Přesilovka pro Eaton.

4:48
    Přesilovku si zahraje i Eaton. Za hákování je vyloučen Vladimír Kameš.

1:41
    Kladno bude hrát přesilovku. Dvě minuty za držení dostal Branislav Mezei.

David Záruba

Branky a nahrávky: 24. Starý (Kolář I), 34. Cetkovský (Kousal), 38. Cetkovský (Rákos), 53. Pivko (Bartek, Píša), 53. Bartek (Cetkovský, Nakládal) - 4. Knotek (Eberle), 48. Treille (Kalla)

HC Dynamo Pardubice: Svoboda - Kaberle, Nakládal, Jillson, Mezei, Kočí, Píša, Kolář II - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Cetkovský, Pivko - Pineault, Špirko, Somík - Rákos, Zohorna, Kousal - Nahodil. Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek
    Rytíři Kladno: Cikánek - Kameš, Drtina, Mrázek, Toman, Procházka, Piskáček, Růžička, Šmach - Bicek, Patera, Kuchler - Treille, Kalla, Bílek - Látal, Stieler, Bělohlav - Eberle, Knotek, Valský. Trenéři: Petr Tatíček a Jiří Kopecký

Rozhodčí: Hribik, Pešina - Kis, Prchal