Plzeň – Havířov 4:2 (kon.) | Liberec – Zlín 0:0 (zruš.) | Ústí n/L – Jihlava 4:3 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:1 (kon.) | Slavia – Opava 5:0 (kon.)
K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 03.12.2010, 18:30 • KV Aréna (Karlovy Vary - Tuhnice) • DHL Extraliga juniorů

55:22
    Vyloučen Radek Faksa (TRI) na dvě minuty za podražení.

50:35
    Nyní jdou do tří hosté. Ondřej Burzala (TRI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:23
    Vyloučen Tomáš Sýkora (KVA). Hráč dostal osobní trest za napadení.

45:11
    Energie jde do tří! Na dvě minuty vyloučen Pavel Valeš (KVA).

44:14
    Vyloučen další domácí hokejista. Adam Schusser (KVA) musí odpykat dvě minuty na trestné za sekání.

41:56
    Vyloučen Martin Funk (KVA) na dvě minuty za podražení.

35:22
    Vyloučen Rostislav Marosz (TRI) na dvě minuty za podražení.

25:18
    Na ledě se strhla hodně divoká bitka. Hned šestice hráčů se řezala hlava nehlava. Po šarvátce vystavil rozhodčí následující účet: Tomáš Sýkora dvě minuty za hrubost a Michal Vachovec menší trest za hrubost (oba KVA) na straně hostů Petr Kaďourek a Adrian Bumbál oba na dvě minuty za hrubost (oba TRI).

21:11
    První vyloučení v zápase. Domácí Dominik Vaněk (KVA) musí odpykat dvě minuty za hákování.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 57. Tomeček (Půlpán) - 2. Bajtek (Marosz), 8. Faksa (Roupec), 27. Marosz (Faksa), 47. Bajtek (Marosz, Pavlík)