Vítkovice – Pardubice 2:1 (po s.n.) | Motor ČB – Kometa Brno 5:4 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 4:1 (kon.)
Litvínov – Třinec 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 4:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
HC Oceláři Třinec
Úterý 28.12.2010, 18:10 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

Je konec! Litvínov zcela po zásluze zvítězil, ale nakonec se na tři body pořádně nadřel. Zdánlivě ztracený zápas totiž Oceláři dokázali slepenými góly strhnout ve velké drama. Litvínov má ale dnes neomylného střelce Petera Jánského, který hattrickem pojistil vítězství Litvínova. Děkuji vám za pozornost, z Litvínova přejeme mnoho úspěchů v novém kalendářním roce a znovu se k vám ohlásíme v lednových bojích! (20:41:13)

60:00

59:53
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je jasno. Trávníček se napoprvé neprosadil, ale další jeho přechod do útoku už vyšel MICHAL TRÁVNÍČEK tak uzavírá skóre zápasu ránou do prázdné brány. 6:3!

59:38
    Trávníček v útočném pásmu s pukem. Litvínov dnes bere tři body.

59:14
    Litvínovu se podařilo dostat puk do pásma Třince.

58:50
    Bonk na Hrabala, který okamžitě tvrdě vypálil. Po dorážce se natahoval Květoň. Marně!

58:39
    Třinec si bere oddechový čas.

58:39
    McGregor dosprintoval málem ztracený puk a nabídl megašanci Růžičkovi. Ten napoprvé promáchl a poté poslal puk vysoko nad!

58:22
    Kubinčák vyhazuje obloučkem do středního pásma.

58:03
    Třinec v šesti v útočném pásmu!

57:52
    Jánský poslal puk tvrdě do hlediště.

57:37
    Puk za Vojtkem. Třinec se pokouší o další útok.

57:20
    Polanský trefil Hübla jen do vyrážečky.

56:54
    Domácí klíčové oslabení zvládli. Puk je v bezpečí. Třinec to už bude mít hodně těžké.

56:21
    Domácí jsou kompletní. Třinec ale stále v útoku. Nepřesně pálil Krajíček, dorazit nedokázal Seman.

55:22
    Litvínov se až teď osvobozuje.

54:59
    Třinec v zámku. Několikrát pálil mimo Lojek.

54:14
    Třinec má možnost znovu zdramatizovat zápas. Jánský podrazil Semana a dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

53:06
    Polanský bojoval v rohu hřiště, chtěl přihrávat před bránu, ale tam nikdo nebyl.

52:30
    Hudec poslal puk na Hübla, který přerušuje hru. Vhazování po jeho pravici.

51:51
    Třinec neskládá zbraně a znovu útočí. Proti pětii hráčů na modré.

51:05
    Litvínov využívá čtvrtou přesilovku. Hrdinou večera je hattrickový střelec PETER JÁSNKÝ, který projel středem hřiště a zpoza modré vymetl neskutečně pravý růžek! Asistence: Martin Jenáček.

50:35
    Ručinského rána se po dlouhém zámku domácích odráží od mantinelu až ven z pásma.

50:00
    Třinec teď bude muset s manévry za vyrovnáním chvíli počkat. Peterek totiž fauloval v jasné šanci Jánského a dostane dvě minuty za nedovolené bránění.

49:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    Zápas má znovu náboj! Checking line Ocelářů uplatnila svůj důraz a BRYAN MCGREGOR usměrnil Bonkovu přihrávku bekhendem za ležícího Hübla! Asistence: Radek Bonk, Václav Varaďa.

49:19
    Téměř po čtyřech minutách konečně přerušení. Hübl odolal i nájezdům McGregora.

48:36
    Neskutečná smůla na straně Třince! Další hezká akce Davida Květoně, který objel bránu, položil si brankáře a trefil tyč! Dezorientovaný Hübl navíc vůbec nevěděl, kde je puk. Nikdo z Ocelářů ale nedokázal kotouč usměrnit za záda ležícího brankáře!

47:30
    Růžička se Peterkem znovu v útoku. Tentokráte neprošli přes modrou čáru.

46:26
    Jánský riskantní zadovkou nabil Adamskému, tomu ale rána nesedla.

45:55
    Ručinský se objevil na levém křídle, ale vyprášil jen Vojtkův beton.

45:25
    Adamský znovu nastartoval své rychlé nohy, ale brankář Hübl byl u puku dříve.

44:48
    Třinec mohl být na rozdíl jedné branky. Peterek v přečíslení 2 na 1 hledal Růžičku, který ale hodně těžkou přihrávku netrefil!

44:16
    Domácí se dostali do útoku až v závěru přesilovky. Václav Varaďa přišel o puk a Třinec bránil skoro ve třech. Šanci měl Kubát, ale vhodný okamžik ke střele prováhal.

43:28
    Květoň dotíral do obrany a byl z toho málem vlastní gól domácích!

43:05
    Benzinu jakoby inkasovaná branka rozhodila. Přesilovky už zdaleka domácím nejdou jako v úvodních dvou částech. Nyní se Litvínov dopustil zakázaného uvolnění.

42:41
    Oceláře tentokráte vysvobodil Martin Růžička.

42:15
    Třinec vyhazuje.

42:05
    Až teď se Oceláři dotkli puku a jejich kapitán může usednout na trestnou lavici. Dvě minuty, držení.

41:54
    Vopat upadl v souboji s Bonkem a Litvínov bude hrát přesilovku. Zatím využívá výhody.

41:12
    Litvínov před agilním McGregorem odehrává na zakázané uvolnění.

40:51
    Žeby ještě drama? To je možná přesně to, co nešní zápas potřeboval! Adamského ránu Hübl vyrazil na DAVIDA KVĚTONĚ, ale zároveň se dostal ven z brány. Třinecký útočník tak objel klec a zasunul do prázdné! Asistence: Martin Adamský.

40:19
    Nepřehlednou sitauci na brankovišti řešil Vojtek až natřikrát.

40:01

Je za náma konec druhé třetiny, kteří nejlépe uvítali asi Oceláři z Třince. Po dvou odehraných třetinách jsou totiž zralí na ručník, navíc se ke zranění Kohna přidaly další dvě rány. S podezřením na zlomenou ruku odjel do nemocnice obránce Vágner, kvůli nataženým úponům musel opustit bránu i Peter Hamerlík. Na Třinci je patrná psychická deka a Litvínov je v útoku hodně hladový. Své vedení navýšil na 4:1 a nic nenasvědčuje tomu, že by o něj měl v poslední třetině přijít.

40:00

39:51
    Černý v závěru mohl s Trávničkem pojistit vedení Litvínova a nadělit Ocelářům bůra ještě před přestávkou. Druhý jmenovaný ale místo prázdné brány napálil puk jen do tyče!

38:59
    Bonk vyhrál buly pro Hudce, jehož rána vypadala zprvu nebezpečně, ale zastavila se v chumlu těl před bránou.

38:51
    Litvínov zahrál na zakázané uvolnění.

37:58
    Jakub Černý byl v další dobré šanci domácích. Táhlou ránou ale místo u bližší tyče nenašel.

36:28
    A mohlo být vymalováno! Třinecká obrana zase nikde. Rána Skuhrovce se odrazila na Kubinčáka, který na brankové čáře nezpracoval puk. To bylo jediné štěstí pro Vojtka i tým Ocelářů!

35:34
    Růžička nádherně našel Josefa Hrabala, který ve stoprocentní šanci trefil volejem jen Hübla!

35:06
    Domácí teď tolik neútočí. Tinec proto může dobývat střední pásmo. Všichni Chemici jsou naskládání na modré čáře.

34:20
    Varaďa záhadným způsobem dostal puk před bránu, kde zůstal sám David Květoň. Třinecký mladík ale nedokázal trefit puk!

33:43
    Polanský bojovností přetlačil Vopata a hledal Zíba. Přihrávka byla sražena a Litvínov vyváží puk daleko od své brány.

32:24
    Třinec dnes hraje úplně bez obrany a domácí toho dokázali využít i počtvrté. Sám před prázdnou bránou totiž mohl dorážet PETER JÁNSKÝ! Asistence: Viktor Hübl, Richard Jareš.

32:02
    Puk se od Lojka odrazil k Hüblovi, který okamžitě vypáli. Trefil boční síť

31:32
    Litvínov tak vybojoval pásmo a tečovat mohl Vopat. V trmě vrmě Vojtek odolal, navíc byl Vopatem zatlačen až do sítě. Hra je přerušena.

31:06
    Krajíček dlouho drží puk, protože nemá komu přihrát.

30:13
    Jenže černému dni Třince není konec. Kvůli zranění musí odstoupit i brankář Peter Hamerlík. Jeho místo tak převezme Martin Vojtek. Po Kohnovi a Vágnerovi je Hamerlík už třetím zraněným Ocelářem v zápase.

30:13
    Rozdíl je znovu dvoubrankový. Seman se ve středním pásmu srazil se spoluhráčem a vzniklo přečíslení 2 na 1. Viktor Hübl předložil milimetrovou žabičku na hůl MARTINA RUČINSKÉHO, který ke dvěma asistencím přidává i gólový zápasi. Třetí využitá přesilovka domácích! Asistence: Viktor Hübl!

29:58
    Květoň spolu s Adamským znovu vyvážejí puk ven z pásma.

29:39

29:30
    Třinec dvakrát vyhodil.

29:04
    Lojek zahákoval Ručinského, který neudržel rovnováhu. Třinec bude znovu bránit ve čtyřech.

28:34
    Oceláři jsou zpět ve hře a to díky přihrávce Peterka, za kterou by se nemusel stydět ani Lionel Messi! Peterek dostal přihrávku na paty a nevěděl co s pukem, tak ho krásnou fotbalovou fintou poslal bruslí na MARTINA RŮŽIČKU, který zakončoval do prázdné brány! Asistence: Jan Peterek, Daniel Seman.

27:56
    Lukáš Zíb vytáhl ze svého rukávu jednu ze svých pověstných střel. Dorážet mohl Květoň, ale hokejka mu byla krátká. Litvínov vyhazuje.

27:35
    Martin Růžička se vrátil z trestné lavice po odpykaném trestu a okamžitě vybojoval faul. Jeho rychlý úprk musel hasit háčkem Karel Kubát.

27:12
    Přesto mohli Oceláři udeřit. Puk se totiž na modré odrazil k Semanovi, který ho v plné rychlosti ze střídačky stihl na neskutečném voleji. Hübl byl trefen a nebezpečí je zažehnáno.

26:44
    Švarný napálil hodně bolestivě Lojka. Litvínov v pásmu míchá s pukem, jako by hrál přesilovku. Třinec je zatím doslova marný.

26:10
    Třinecký brankář se zdá být nakonec vpořádku. Bude se vhazovat po jeho levici.

26:10
    Gól měl na hokejce i Viktor Hübl, který ujížděl na Hamerlíka zleva. Třinecký brankář znovu podržel, ale upadl na led a má zřetelné bolesti. To by byla pro Třinec už obrovská rána!

25:32
    František Lukše mohl zničit Oceláře definitivně. Poté, co si přebral milimetrovou přihrávku Kubinčáka, uháněl sám na brankáře, ale ránou k pravé tyči neuspěl!

24:58
    Třinečtí jsou hodně nervózní. Sice byli v útočném pásmu, ale nic víc, než honit kotouč po mantinelu nedokázali. Nakonec rozhodčí píská Hrabalovi hru vysokou holí.

23:56
    Litvínov využívá i druhou přesilovku v zápase! Obrovskou chybu obrany potrestal FRANTIŠEK LUKEŠ, který byl úplně sám před Hamerlíkem a mohl se ho zeptat, kam chce dorážku umístit! Asistence: Martin Ručinský.

23:45
    Kubát se po dalším vyhození Třince odhodlal k individuální akcí. Mícháním puku se dostal až před Hamerlíka, ale trefil jen jeho pohotovou lapačku!

23:15
    Krajíček vyhazuje.

22:52
    Z pravé strany vypálil nepříjemně Vopat. Hamerlík drží puk a LItvínov bude mít možnost přesilovky. Radek Bonk totiž přehnal důraz na brankovišti

22:06
    Trávníček na modré neudržel puk v rukavici. Litvínov musí vyklidit třetinu, ale Třinec není schopný přechodu do útoku.

21:40
    Litvínov začal třetinu aktivně. Před Švarným zasahoval fotbalově Martin Adamský.

20:56
    Od modré pálil Richard Jareš. Hübl jeho nepřesný pokus nedokázal tečovat do brány.

20:01
    Oceláři se budou muset v dalším průběhu obejít i bez obránce Vágnera, který odjel do nemocnice s podezřením se zlomeninou v ruce.

20:01
    Martin Růžička z Třince začně třetinu na trestné lavici za desetiminutový osobní trest.

20:01

První třetina přinesla svižný hokej a jednu branku, o které se bude ještě hodně dlouho mluvit. Litvínovští totiž udeřili v době, kdy Ladislav Kohn několik vteřin signalizoval zranění kolene. Oceláři od té doby hráli rozpačitě a svou herní převahu v další velké šance nepřetavili. Uvidíme, jakým směrem se bude zápas ubírat ve zbylých čtyřiceti minutách. Jisté je zatím jen to, že pro Kohna zápas s podezřením na natažené vazy v koleni skončil.

20:00

19:50
    V závěru ještě dotíral do brány Hübla Polanský. Litvínov ale znovu odolal a Lukáš Zíb nestihl puk v útočném pásmu. Rozhodčí pískají Třinci úmyslný ofsajd.

19:26
    Litvínovu se teď nedaří překonávat střední pásmo. Další zakázané uvolnění.

18:49
    Hudec se zmocnil puku, ale neměl komu přihrát, a proto zahrál na jistotu. Icing Třince.

18:35
    Jareš hledal před bránou z druhé vlny najíždějícího Vopata, který nedokázal zpracovat puk.

17:58
    Richard Jareš nezpracoval dlouhou přihrávku. Litvínov zahrál jen na zakázané uvolnění.

17:20
    Adamský přesprintoval obranu, ale v tísni nedokázal sám před brankářem zakončit.

17:01
    Dobrou práci předvedl u brány Hamerlíka Hübl. Nadvakrát dotíral do brankáře, který nakonec musel uklidit kotouč do lapačky.

16:41
    Vopat na ledě. Černošek vyváží puk

16:15
    Až teď se zajímavě pokusil zakončit Hrňa. Ránou z otočky ale betony Hübla neprocedil.

15:45
    Litvínov vyhazuje i teď. Třinci se přesilovka vůbec nedaří.

15:00
    Litvínov vyhazuje, navíc hrál Hrabal vysokou holí a vhazovat se bude ve středním pásmu.

14:27
    Třinec má možnost vyrovnat. Vopat dostává dvě minuty za krosček. S Kohnem to mezitím nevypadá vůbec dobře. Vypadá to na obnovené zranění kolene. Třinecký lídr týmů míři za podpory tří kustodů okamžitě do kabin.

13:41
    Litvínov jde do vedení a třinečtí se hodně zlobí. Ladislav Kohn totiž zůstal ležet na zemi a dlouhodou dobu signalizoval, že rozhodně nemůže vstát. Rozhodčí ale nechal hru plynout dále a po ráně PETERA JÁNSKÉHO zapadla od modré čáry přesně do růžku brány Hamerlíka! Asistence: Viktor Hübl a Martin Ručinský.

13:26
    Dobrou práci předvedl i Adamský, který nadělal problémy Kubátovi. Nakonec o puk přišel, ale ušestřil další cenné sekundy s pukem v bezpečí.

13:04
    Třinec sice prohrál buly, ale okamžitě získal odražený puk po nepřesné střele a vyhazuje.

12:54
    Seman se vrhl do střely Lukeše a zůstal ležet. Puk je schován někde pod ním a rozhodčí musí přerušit hru.

12:32
    Sotva co Richter naskočil na led, bude Třinec znovu bránit. Za krosček si dvě minuty odsedí nová akvizice v dresu Třince Marek Zagrapan.

11:55
    Bez přípravy vypálil Richard Jareš. Hamerlík se stihl přesunout, vyráží puk na Lojka, který vyhazuje.

11:35
    Lojek mohl vyhodit, ale trefil jen spoluhráče Hudce. Litvínov se štěstím získal pásmo...

11:12
    Černošek na modré neudržel puk. Litvínov míří pro puk znovu až za vlastní bránu.

10:40
    Na pravý kruh si od modré sjel Švarný, ale rána mířila mimo. Bonk vyhazuje.

10:26
    Richter za bránou Hübla přidržel Bajera a i LItvínov si zahraje přesilovku.

9:52
    Sám postižený se podle pravidel postavil k nájezdu, ale Hübla nepřekvapil. Litvínovský brankář jeho bekhendový blafák v pohodě vystál!

9:52
    Erik Hrňa zůstal za obranou a uháněl sám na Hübla. Ze zakončení ho rozhodil obránce a rozhodčí bez váhání nařídil trestné střílení!

9:31
    Na jedné straně střílel nepřesně Bonk, na druhé straně Zíb zblokoval ránu Jenáčka.

9:16
    Kotouče se ujal dravý Kanaďan Bryan McGregor. V útočném pásmu sice přišel o puk, ale spoluhráč Varaďa ho přesto poplácal po zádech. Litvínov totiž vyhazuje na icing a Třinec zůstane ve třetině.

9:02
    A Švarný mohl vyvést puk a nahodit ho na Hamerlíka.

8:40
    Třinečtí drží pásmo, ale od mantinelu se góly střílejí těžko. Litvínov výborně brání.

8:05
    Skuhrovec se z úhlu natlačil před Hamerlíka, ale vystřelit nebylo kde.

7:20
    Vopat s Trávníčkem dokonce v obranném pásmu Třince vybojovali puk, ale pak museli bíložlutí pásmo vyklidit. Vyhnala je nepřesná přihrávka na modrou čáru.

7:04
    Polanský tečoval nahození Hrabala jen nad. Puk po buzeru klouže až za Hamerlíka.

6:39
    Na druhé straně zakončil rychlý brejk pohotovou ránou Peterek. Také nyní se jednalo o zajímavou příležitost. Hübl ale znovu pozorný. Zatím se hraje hodně útočný hokej. Jen tak dál...

6:33
    Horko bylo před Hamerlíkem. Lukeš totiž trefil do bruslí obránce Vágnera, který si málem nechtěně srazil puk za záda vlastního brankáře! Hamerlík si jen oddechl, že ho kotouč trefil do betonu!

6:00
    Lojek v oslabení forčekujících hráčů jen žabičkou poslal puk do pásma Litvínova. Ten teď delší dobu drží puk a tvoří hru.

5:35
    Hamerlík teď hravě vykopl i slabou ránu Lukeše.

5:03
    Jánský kroužil kolem Hamerlíka, ale prováhal vhodnou přihrávku na úplně volného Ručinského. Musel tedy zakončit sám a slovenský brankář si s jeho střelou z úhlu hravě poradil.

4:33
    Domácí si nepřesně přihráli a je z toho zakázané uvolnění.

4:23
    Po krátké odmlce se ale hra znovu vrací před Hübla. Ten raději ukryl puk před dojíždějícím Květoněm.

4:05
    Litvínov potřeboval uklidnit hru a udělal to nejlépe, jak mohl. Kubát se ujal puku, zavezl ho na modrou čáru a lehkým nahozením na Hamerlíka získal pro svůj tým vhazování v útočném pásmu soupeře.

3:30
    Třinečtí ne a ne střílet přesně. Jejich problém v posledních kolech pokračuje i nyní. Střela Mičulky se od zadního mantinelu odrazila před bránu na Hrňu, který v další stoprocentní šanci trefil znovu jen brankáře!

3:14
    Jeho nahození ale sbírá domácí obrana. Hra se teď přelévala rychle mezi třetinami. Třinec ale znovu drží puk.

2:46
    Domácí jsou v plném počtu. Puk má na hokejkách Třinec, který začíná další útok z hokejky Lojka.

2:35
    Pokus o rychlý přechod zpět do pásma Litvínova končí ofsajdem. Přesilovka se rychle blíží ke svému konci.

2:20
    Zagrapan ale prohrál buly a Oceláři musejí znovu vyklidit pásmo.

2:10
    Litvínov vyhodil, ale Třinec okamžitě na to získal vhazování před Hüblem.

1:39
    Další velká šance Třince! Polanský našel před bránou Adamského, který se může držet za hlavu. Jak tohle mohl nedat?

1:13
    Polanský zpoza vlastní brány vyslel do brejku Davida Květoně, který volejem z levého kruhu trefil jen brankáře Hübla!

0:55
    Litvínov hned po vhazování vyhazuje a Vopat šetří čas za brankou Hamerlíka.

0:47
    Martin Jenáček to přehnal s napadáním. V útočném pásmu zahákoval Lukáše Zíba a bude muset o svém přečinu přemýšlet na trestné lavici.

0:15
    Obrovská šance Litvínova hned v úvodu! K voleji se dostal Martin Ručinský a do prázdné brány mohl dorážet Jánský, ale puk zasunul jen do boční konstrukce brány!

00:01

V sestavě Třince se dnes neobjeví s virózou laborující Vojtěch Polák, domácímu Litvínovu chybí někdější obránce Ocelářů Vlastimil Kroupa.

HC BENZINA Litvínov: Franěk - Černošek, Stříteský, Švarný, Kousalík, Kubát, Gula, Skuhrovec, Jareš - Trávníček, Ručinský, Vopat, Lukeš, Rindoš, Černý, Hübl, Jenáček, Kubinčák, Bojer, Kracík, Jánský

HC Oceláři Třinec: Hamerlík - Richter, Lojek, Zíb, Hudec, Seman, Krajíček, Hrabal - Peterek, Bonk, Kohn, Polanský, Růžička, Vágner, Varaďa, McGregor, Květoň, Adamský, Hrňa, Zagrapan, Mičula.

Podle všeho by nás tedy mohlo čekat napínavé a vyrovnané utkání, které bude zahájeno úvodním buly v 18:10. Za malou chvíli Vám přineseme z litvínovského stadiónu sestavy obou celků.

Ještě si před začátkem utkání pojďme pozorně rozebrat tabulkové postavení obou celků. Jak už bylo řečeno, Třinec přijíždí na led desátého Litvínova v papírově silnější pozici, v tabulce mu patří druhé místo. Daleko podstatnější by ale mohla být tabulka doma / venku. Litvínov je ze zástupců českých celků vůbec nejlepší na svém ledě. V této statistice mu patří páté místo. Na vlastním kluzišti už jsou úspěšnější jen všechny čtyři celky z Moravy a Slezska.

Proti domácím se ale dnes postaví tým, který má ve zvyku z ledů soupeřů odvážet body často. Třinečtí jsou v této minitabulce na třetím místě a na týmy před sebou mají zápasy k dobru.

Vzájemná bilance soupeřů je v historii celé soutěže nebývale vyrovnaná. Oba celky vyhrály po 26 utkáních, 8 zápasů skončilo nerozhodně. V letošní sezóně se ale jasně lépe daří Třinci. První utkání skončilo výsledkem 4:2 ve prospěch Slezanů, z odvety v Třinci si Chemici odvezli druhý desetigólový příděl v sezóně. Ve Werk aréně padli 1:10.

Litvínov je v podobné situaci. Taky on by totiž měl bodovat. Na desáté příčce zaručující místo v předkole play-off má sice šestibodový náskok. Ten ale ve tříbodovém systému soutěže vůbec nic nemusí znamenat. Navíc v zádech Krušnohorců stoupá vzůhu pražšká Sparta a stíhací jízda za ztracenými body v registrační aféře se daří i ambiciózní Plzni. Doma proto Cheza rozhodně ztrácet nebude zadarmo.

Oceláři Třinec přijíždějí do Litvínova s jasným cílem minimálně bodovat. V posledních kolech totiž na své letošní poměry nebývale často ztráceli body a po dlouhé době ztratili první příčku, kterou museli přepustit konkurenčním Vítkovicím. Na plný bodový zisk ze hřiště soupeře ale červení čekají od začátku listopadu. Naposledy zvítězili venku za tři body na hřišti Českých Budějovic.

Hezký mezisváteční večer ze Zimního stadionu Ivana Hlinky! Za necelou hodinku nás i před kamerami České televize čeká utkání mezi domácím Litvínovem a druhým celkem soutěže ambiciózním Třincem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Adam Sušovský

Branky a nahrávky: 14. Jánský (Hübl, Ručinský), 24. Lukeš (Ručinský), 31. Ručinský (Hübl), 33. Jánský (Hübl, Jareš), 52. Jánský (Jenáček), 60. Trávníček - 29. Růžička (Peterek, Seman), 41. Květoňň (Adamský), 50. McGregor (Bonk, Varačkaďa)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Černošek, Stříteský, Švarný, Kousalík, Kubát, Gula, Skuhrovec, Jareš - Trávníček, Ručinský, Vopat, Lukeš, Rindoš, Černý, Hübl, Jenáček, Kubinčák, Bojer, Kracík, Jánský