Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta – K. Vary 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:8 (kon.) | Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 09.01.2011, 17:00Tipsport extraliga

57:04
    Hosté hráli i s brankářem v šesti hráčích v poli, což je proti pravidlům. Trest odpyká Roman Szturc. Hraje se 4/4.

55:42
    Václav Varaďa si za brankou Šindeláře počínal nedovoleně, a tak si musí jít sednout na trestnou lavici.

52:55
    Při svém pokusu byl ale faulován Viktorem Ujčíkem, který si tedy půjde sednout na dvě minuty.

48:04
    Hosté mají velkou šanci jak zkorigovat výsledek! Na trestnou lavici se totiž poroučel Jiří Polanský! Hosté budou hrát 77 vteřin trvající přesilovku 5 na 3.

47:21
    Útěchu mohou hosté najít v další přesilovce. Vyloučen byl Stanislav Hudec.

39:07
    Mezitím co započala poslední minuta prostřední části, hosté jdou opět do čtyř. Za zdržování hry byl vyloučen Roman Szturc.

35:28
    Rozhodčí viděli další faul na straně hostů, na trestnou lavici ale půjdou zástupci obou celků. Za hosty byl vyloučen Tomáš Voráček (krosček), za domácí si šel odpočinout Jiří Polanský (nafilmovaný pád). Hra bude pokračovat v 5 proti 4.

34:33
    Tlak čtvrté formace Třince je nakonec korunován přesilovkou. Vyloučen byl Pavel Trnka za nedovolené bránění.

29:59
    Hosté si zahrají další přesilovku. Na trestnou lavici se poroučel Martin Adamský.

13:06
    Hosté se vrhli do útoku, výsledkem toho byla jedna velká šance, kterou chytil Vojtek, a taky další vyloučení na straně domácích. Zpytovat své svědomí bude v následujících čtyřech minutách Daniel Seman.

10:36
    Domácí jdou podruhé v dnešním utkání do čtyř. Sekáním se provinil Jiří Polanský.

07:04
    Až teď se některý z Třineckých dotkl puku. Na trestnou lavici odchází Vojtěch Polák, který se provinil hákováním.

04:04
    Oceláři Třinec dostávají možnost dvojnásobné přesilovky! Za hákování byl totiž vyloučen Lukáš Klimek. Hra 5 proti 3 bude trvat 65 vteřin.

03:09
    Do zakončení se dral Varaďa. Při svém pokusu byl však faulován, a tak uvidíme první přesilovku utkání. Vyloučen byl Roman Szturc za nedovolené bránění.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 3. Květoň (Růžička, Polanský), 5. Růžička (Květoň, Seman), 10. Polák (Polanský), 39. Koudelka (Krajíček, McGregor), 44. Květoň (Růžička, Zíb), 56. Hrňa (Adamský, Hrabal) - 12. Ujčík (Pohl, Burger)

HC Oceláři Třinec: Vojtek (Štefl) - Krajíček, Seman, Hudec, Lojek, Zíb, Kania, Vágner, Hrabal - Květoň, Polanský, Růžička - Adamský, Peterek, Hrňa - Varaďa, Bonk, McGregor - Koudelka, Ostřížek, Polák
    HC Vítkovice Ridera: Málek (10. Šindelář) - Voráček, Trnka, Rehák, Šedivý, Barinka, Punčochář, Ovčačík, Bartoň - Káňa, Tomas, Ujčík, Svačina, Huna, Húževka, Strapáč, Pohl, Klimek, Szturc, Sýkora, Burger

Rozhodčí: Minář, Hrubý - Kostka, Jílek