Trutnov – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 8:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 5:6 (po pr.)
Opava – Technika Brno 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Kutná Hora – Milevsko 4:7 (kon.)
HC Trutnov
5:3 (1:0, 3:0, 3:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 09.01.2011, 17:00 • Zimní stadion Na Lukách Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

A je tu konec! Domácí ubránili jasný výsledek, ačkoli se hostům podařilo snížit. Nejlepšími hráči zápasu byli zvoleni Jiří Antonín (0+1) a Viktor Mlejnek (1+0) oba dostávájí hodinky Axcent od společnosti 4PM.

Spartak právě vstřelil branku!
    Další branka hostí. Přišla však pozdě. Nahozený kotouč doklepl za záda Škrabelje Hrbatý. Asistence: Plachý, Tecl

58:10
    Poslední dvě minuty utkání.

57:22
    Skóre koriguje hostující Votápek. Odražený kotouč od mantinelu zpracoval na kruhách a přesně vypálil do horního rohu branky. Asistence: Suk

56:39
    Domácí nikam nespěchají, opět vyhazuje na zakázané uvolnění.

55:30
    Pelhřimov drží opět Trutnov pod zámkem. Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

54:46
    Další střelu hostí kryje Škrabelj.

54:14
    Tecl se ocitl sám před brankou! Škrabelj kryje!

53:20
    Trutnovu to nestačí a snaží se vstřelit ještě více branek. Teď měl šanci aktivní Berger, ale kotouč skončil v ochranné síti.

52:22
    Trutnov právě vstřelil branku!
    David Dome vypíchl kotouč na hostujícího obránce. Tomu kotouč sebral Chochola a vymetl pavučinu v pravém horním rohu Dolejšovy branky. Asistence: Dome

51:54
    Tvrdou střelu od modré kryje připravený Škrabelj.

50:44
    Utkání sleduje 385 diváků. Děkujeme

50:22
    Na tohle byl domácí brankář krátký. Střelu od modré kryl, ale potom ho vymíchal Votápek. Asistence: Rohačik

49:33
    Antonín zastavuje průnik Hrbatého skvělým obranným zákrokem.

48:34
    Tomáš Mečiar dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

48:09

47:35
    Domácí přesilovku zastavuje ofsajd.

46:09
    Další vyloučení hostí. Dvě minuty za zdržování hry dostává Adam Rašner.

45:22
    Berger pálil jen do Dolejše.

43:57

43:38
    Ani Mlejnek nevyzrál na hostujícího brankáře.

42:20
    Poskočil pálil jen do lapačky Dolejše.

42:15
    Jan Berger nedokázal trefit skákající kotouč do branky.

41:55
    Pavel Suk putuje na dvě minuty za podražení.

41:23
    Mečiar obětavým zákrokem zachránil domácí. Vhazuje se u Škrabelje.

40:48
    Hosté vlétli do třetí třetiny jako uragán a drží pod zámkem domácí Draky.

40:01
    Úvodní vhazování třetího dějství vyhráli hosté a ihned napálil kotouč na Škrabelje. Ten však pokus kryje.

40:01

Vše je připraveno třetí třetina může začít ...

Do začátku dalšího dějství zbývá necelých pět minut Pohodlně se usaďte a sledujte společně s námi poslední třetinu tohoto utkání.

Z dnešního utkání posíláme pozdrav brankářské trojce Trutnova. Jiří Aberle odletěl vypomoci juniorskému mužstvu v USA(Indianapolis). Posíláme pozdrav! Ať se daří.

Druhá třetina přinesla další tři branky. Domácí jsou jasně lepším týmem a Pelhřimov bude mít moc práce s výsledkem něco udělat. Ale i takové obraty jsme již mohli zaznamenat.

38:57
    Mlejnek vyslal jedovatou střelu přes celé hřiště, Dolejš s ní měl problémy.

38:01
    Poskočil rychle přistoupil k hostující rozehrávce a Šimoníček vyhazuje. Následně hosté špatně rozehráli a je z toho zakázané uvolnění.

37:38
    Na dvě minuty za podražení jde pykat domácí Martin Kuna.

36:12
    Šimoníček z protiútoku trefuje jen Dolejše.

35:30
    Střelu Dlaba zblokoval hostující obránce, přihrál na Tecla a ten trefuje rameno domácího strážce svatyně.

14:42
    Trutnov se konečně dostal do útočného pásma a vystřelil. Brankář Dolejš vyrazil kotouč na tribunu.

33:52
    Pelhřimov má teď tlak, ovšem nic z něj netěží.

33:35
    Domácí brankář Peter Škrabelj ztratil masku, hra se přerušuje a vhazuje se v domácí třetině.

32:40
    Kuna namazal hostujícímu Hrbatému, ten poslal kotouč na Plachého, ale ten minul branku domácích.

32:02
    Telc byl u domácí brány, ale kotouč střelil vedle.

31:23
    Velkou šanci hostí nadvakrát kryje Peter Škrablej.

30:31
    Máme za sebou polovinu utkání ve které je aktivnější Trutnov již od prvního vhazování. Hostující Pelhřimov dnes nemá šanci.

30:09
    Ladislav Jindřich vybojoval ve středním pásmu kotouč. Unikl po pravé straně a mezi betony Dolejše zvyšuje na 4:0!

28:50
    Trutnov právě vstřelil branku! Přesilovku 5 na 4 využívá Jiří Šimoníček. Asistence Mečiar, Antonín.

28:11
    Domácí opustili útočné pásmo.

27:43
    Malinský, poté Poskočil, ale ani jeden z nich Dolejše nepřekvapil.

26:58
    Další přesilovka 5 na 3 a to 1:39 min si zahraje Trutnov. Za hrubost je vyloučen hostující Zelený.

26:36
    Akci Chocholy a Domeho zastavuje faul. Na dvě minuty za hákování jde pykat hostující Pavel Suk.

26:04
    Akci hostů obsadil offside.

25:47
    Závar před brankou vyřešil Mlejnek, který odstrčil hostující hráče mimo branku.

24:54
    Mečiar vpálil kotouč na Dolejše od modré, ten však střelu vychytal.

23:29
    Před Dolejšem stáli tři domácí hráči. Střelu Mlejnka neměl šanci chytit. Asistence: Chytráček

23:22
    Nejprve vychytal střelu domácí brankář, poté i ten hostující. Pokus Chytráčka Dolejš kryje.

22:35

22:24
    Šimoníček pálil do Dolejše, ten střelu vychytal.

21:55
    Jan Berger spálil další velkou šanci. Hostující Dolejš opět vytáhl perfektní zákrok.

21:18
    Domácí Viktor Mlejnek vyrazil s hostujícím hráče vrátka. Vhazuje se v obranném pásmu Pelhřimova.

20:35
    Dvě minuty za hákování inkasuje hostující kapitán Tecl.

20:14
    Trutnov se hrne do útoku a bude mít další přesilovou hru.

20:01

Vše je připraveno na začátek druhého dějství. Trutnovští si odnesli z prvního dějství jednobrankový náskok, který se určitě budou snažit navýšit. Pelhřimov toho zatím moc nepředvedl a doufáme že utkání ještě nabere dramatický spád.

První třetina přinesla obrovský tlak domácích. Domácí vytěžili ze tří přesilovek pouze tlak, který byl korunován brankou Domeho těsně po vypršený čtyřminutového trestu.

Statistika 1. třetiny:

Trutnov - 19

Pelhřimov - 9

Vyloučení: 1:3

20:00

19:52
    Krásným semaforem vychytal domácí Škrablej hostujícího Kubáta.

19:34
    Střelu Chocholy kryje Dolejš lapačkou.

18:29
    Únik hostí ztroskotal na špatné přihrávce.

17:32
    Hosté využili šanci, jeli na domácí branku, ale Škrabelj střelu vychytal.

17:03
    Spolupráce Jindřich+Chytráček si vytvořila další šanci, tu však Dolejš Kryje.

16:58
    Domácí brankář kryje kotouč a bude se vhazovat v obranném pásmu Trutnova.

14:22
    Krásná akce domácích. Na tuto akci už byl Dolejš krátký. Chytráček dostal kotouč na modrou, střílenou přihrávkou našel Domeho a ten do prázdné branky otevírá skóre. Asistence: Chytráček

13:33
    Offside domácích.

12:49
    Berger pálil do odkryté branky ale Dolejš zázračným zákrkokem vychytal!

12:19
    Střelu Chytráčka z kruhu kryje Dolejš.

11:26
    Střelu Havlíčka se snažil dorazit Jindřich. Povedlo se, ale pouze do připraveného Dolejše.

11:00
    V oslabení pálil Hrbatý. Domácí brankář kryje.

10:17
    Další vyloučení hostí. Na 2+2 minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici hostující Michal Rohačik.

10:07

09:23
    Ani Jindřich na po druhé nepřekonává brankáře!

9:35
    Hosté ve čtyřech.

08:34
    Havlíček pálil jen do betonu!

08:12
    Střelu od modré inkasoval Dolejš do masky. Vhazuje se.

08:03
    Trutnov si zahraje 1:32 přesilovku 5 na 3. Za krosček jde pykat na trestnou lavici hostující Jan Zelený.

07:35
    Ondřej Posmyk putuje na dvě minuty za hákování.

07:35
    Obránce hostí upadl a Šimoníček se řítil sám na branku! Skvělým zákrokem ho vychytal brankář hostí. Domácí hráč byl však faulován!

07:15

06:47
    Domácí se ubránii. Jsou v plném počtu.

06:07
    Antonín zachránil "rybičkou" hostující šanci.

05:48
    Hosté útočili na branku, ale domácí se ubránili.

05:18
    Střelu od modré kryje Škrabelj, domácí vyhazují až za branku Dolejše.

04:54
    Tomáš Mečiar dostává dvě minuty za podražení.

03:43
    Procházka se řítil na branku, vystřelil, ale brankrář kotouč kryje.

03:36
    Na ledě leží otřesený Jiří Antonín po střetu s Plachým.

03:10
    Kotouč byl vypálen na Škrabelje a kotouč vyrazil.

02:16
    Domácí zatím působí čerstvějším dojmem. Více bruslí.

01:03
    V další šanci po přihrávce od Bergera se ocitl Procházka. Nepromněnil.

00:44
    Havlíček stál před Dolejšem sám a kotouč poskakoval na brankové čáře. Branka to nebyla.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Pohodlně se usaďte, začínáme!

Sudí dnešního utkání jsou již na ledě. Čeká se na obě mužstva a utkání může začít ...

Ledová plocha je skoro připravena. Utkání začne přibližně v 16:55.

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Mlejnek, Malinský (C), Poskočil, Antonín (A), Mečiar, Kuna, Provazník - Chytráček (A), Havlíček, Jindřich, St. Procházka, Šimoníček, Berger, Dome, Chochola, Dlab, Svoboda, Mašek

Spartak Pelhřimov: Dolejš (Čekal) - Rašner, Posmyk, Rohačik, Fibikar, Šustr, Jelínek, Beneš, Tecl (C), Plachý, Hrbatý (A), Kubát (A), Havel, Suk, Barták, Hadrava, Votápek, Zelený, Kasalý, Hubata

Rozhodčí: .

Obě mužstva jsou již na rozbruslení... Dnes budeme svědky velmi vyrovnaného utkání.

Dobrý den, Vítáme Vás u onlajn přenosu z dnešního utkání. Klání mezi HC BAK Trutnov a HC Spartak Pelhřimov začne v 17:00.
    Branky a nahrávky: 15. Dome (Chytráček), 24. Mlejnek (Chytráček), 29. Šimoníček (Mečiar, Antonín), 31. Jindřich, 53. Chochola (Dome) - 51. Votápek (Rohačik), 58. Votápek (Suk), 59. Hrbatý (Plachý, Tecl)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Dolejš (Čekal) - Rašner, Posmyk, Rohačik, Fibikar, Šustr, Jelínek, Beneš, Tecl (C), Plachý, Hrbatý (A), Kubát (A), Havel, Suk, Barták, Hadrava, Votápek, Zelený, Kasalý, Hubata

Rozhodčí: Chlaň - Šmika, Maštalýř