Trutnov – Pelhřimov 5:3 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 8:4 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 5:6 (po pr.)
Opava – Technika Brno 4:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Kutná Hora – Milevsko 4:7 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:6 (0:4, 3:0, 2:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Neděle 09.01.2011, 17:00 • ZS Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

65:00
    Konec zápasu. (19:24:25)

60:58
    Vajgar právě vstřelil branku!

A je to tady. ANo, brejk, přečíslení a vítězný gól. ALEŠ SKOKAN přisuzuje Vajgaru dva body.

60:40
    Nedbal v šanci a hned po něm Malý. Kolín začal dobře, ale pozor na brejk.

60:01
    Prodloužení začíná.

60:00
    Konec základní hrací doby. Bude se prodlužovat. Následuje pětiminutové prodloužení čtyři na čtyři.

58:42
    Kozlové právě vstřelili branku!

MARTIN MEJZR vyrovnává, minutu a osmnáct vteřin před koncem. To je závěr utkání. Zprvní proměňuje Malého nahrávku. Asistence: Josef Malý.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:44

MICHAL MILOTINSKÝ bere Kolínu vítr z plachet. Dostal se do brejku a pod víko nechytatělně udeřil. Asistence: Martin Mařík.

55:13
    Malý po návratu z tretsné ve velké šance.

55:06

53:49
    Tupý tvrdě pálí od modré. Svoboda puk drží.

53:06
    Malý se dopouští útočného faulu. Dostává dvě minuty za hákování.

51:53
    Heršálek už je ve hře. Na jak dlouho?

51:23
    Stopku nyní vystavil Kolínu ofsajd.

50:53
    Nedbal to zkoušel od modré. Pálil sice prudce a tvrdě, ale vedle, takže se puk dostal mimo útočnou třetinu Kolína a vylétl směrem na kolínského gólmana, kam už mířili tři Vajgarští. Kolín situace dobře vyřešil.

49:53
    A Heršálek znovu míří na trestnou (jeho jméno si nejde nezapamatovat). Je suveréně nejtrestanější. Nyní dostává dvě minuty za vražení.

49:31
    Zakázané uvolnění Vajgaru. Kolín je hodně aktivní.

49:17
    Morkes na Kubeše posílá další střelu.

48:36
    Kolín je při chuti. Kubeš si tedy zachytá. Třea teď musel čelit nepříjemné Morkesově střele.

46:30
    Svoboda si připisuje další zákrok. Teď je v nelehké situaci. Poprvé chytá za áčko, střídal za stavo 0:4 a už je to 4:4. To je zodpovědnost.

45:44

Kolín těsně po oslabení vyrovnává. LUKÁŠ SKOKAN se prosazuje dorážkou. Asistence: Josef Malý, Pavel Musil

45:23
    Kolín se ubránil. A sám v oslabení zahrozil. V samotném závěru mířil těsně nad Pomichálek.

44:20
    Kolín vytasil drápky i v oslabení. Až na gól to ale nebylo.

43:23
    Kolínský Josef Malý je vyloučen za sekání. Kolín se bude bránit.

Dnešní utkání sleduje 550 diváků.

41:27

40:32
    Nedbal mířil od modré do betonu a odražený puk sice skončil u Pohla, ale ten přestřelil.

40:01

40:00
    Kolín vstupuje do třetí dvacetiminutovky s minutou a půl přesilové hry.

Další třetina začne přibližně v 18:44.

40:00

39:27
    Vajgar se bude znovu bránit. David Mazanec dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

38:56

JAN HLOUŠEK snižuje těsně po konci přesilovky na rozdíl jednoho gólu. Asistence: Pavel Musil.

38:47
    Vajgar je kompletní.

37:47
    Kubeš si pro kolínskou střelu zkušeně sáhl. Kolín má ještě minutu pořetní převahy.

36:47
    Heršálek vyloušen do třetice, teď za podražení.

35:57
    Kolín se bez větších problémů ubránil.

35:23
    Kolínští fanoušci jsou už zase podráždění. Vajgar hrál totiž dvakrát za sebou v šesti a rozhodčí nic.

33:57
    Kolín jde znovu do čtyř. Martin Mezr je na trestné za podražení.

33:40
    Děkujeme pane rozhodčí, tenhle ofsajd, ten bil do očí, prozpěvují si kolínští fanoušci poté, co rozhodčí pískl sporný ofsajd Vajgaru.

33:14
    Domácí v plném počtu. Oslabení přežili.

31:49
    Svoboda v kolínské bráně čaruje. Vyrážečkou zneškodnil Kupcův pokus, a pak se hned vytasil dalším zákrokem.

31:14
    Kolín jde do čtyř. Nedbal vyloučen za sekání.

30:28
    Kolín ožil. A tlačí. Vajgar musel vyhodit na zakázané uvolnění.

29:00
    Kolínská hala zase žije. Diváci dvě branky Kozlů hlasitě oceňují.

28:29

Kolín využívá další početní výhodu. JAN POHL se prosadil před brankou. Asistence: Lukáš Skokan, Karel Nedbal.

27:25
    To byl hrubý zákrok. Tupý za něj dostává dvě minuty plus osobní trest deset minut - zásah do oblasti hlavy a krku.

25:42

Kolín přesilovku proměňuje. LUKÁŠ SKOKAN proměnil tlak, který si jeho pětka na ledě vytvořila a asi z páté dorážky slaví úspěch. Asistence: Josef Malý.

25:25
    Skokan z první mířil těsně nad.

25:13
    Při Vajgaru stojí štěstí. Puk se teď mihotal v brankovišti, nespočetně holí do něj šťouchalo, ale ne a ne se za Kubeše dostat.

24:49
    Heršálek si dnes připisuje už druhý trest. Tentokrát je vyloučen za podražení.

24:00
    Svoboda si lehce poradil s Mikšovým nahozením.

23:37
    Lukáš Skokan pálil od modré těsně nad.

23:19

22:32
    Svoboda dvakrát úspěšně zasáhl betony. Nejdříve proti střele Tupého, a pak proti pokusu Kupce.

21:40
    Kolín se na chvíli osvobozuje.

21:19
    Kubát dostává dvě minuty za držení. Kozlové se budou bránit.

20:34
    Kupec si vylámal zuby na mladíčkovi Svobodovi. Ten pohotově zareagoval na přečíslení Vajgaru dva na nikoho.

20:13
    Kolín hned v úvodu třetiny vyhazuje na zakázané uvolnění.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:57.

20:00

18:58

Vajgarští nyní doslova dotlačili puk do kolínské branky. BULA JAN ze třetí dorážky slavil čtvrtý gól svého týmu. Asistence Dvořák Marek, Kupec David.

17:24
    Hra se přesouvá tam a zpět, nahoru a dolu. Ani jeden tým nemá souvislý tlak.

15:51
    Kolínský junior Svoboda si připisuje první úspěšné pokusy. A představil i svou lapačku.

15:11
    Hloušek znovu v šanci. Pýcha sice hned po buly od modré vystřelil mimo, ale puk se odrazil od mantinelu zpět před bránu a Hloušek to zkouel z první. Kubeš byl připraven.

15:04
    A publikum se znovu rozčiluje. Kubešova brána je totiž znovu posunuta.

14:32

Kolín už prohrává 0:3. A do brány nastupuje junior Martin Svoboda. Heršálek poslal kupředu MICHALA MILOTINSKÉHO, který po zemi kolínského Blažka překonal. Asistence: Heršálek Luboš.

14:23
    Kolín už je v útočném pásmu, pomohla mu k tomu nepřesná rozehra Vajgaru, která šla přes všechny čáry.

13:59
    Hra se nyní přesunula do středního pásma, kde se už nějaký čas týmy přetahují o puk.

13:04
    Hosté teď vystrčili růžky. Kolínští beci se ale stihli včas vrátit a Blažkovi pomohli.

12:26
    Kolín je lepší a tlačí. Ale tlak zatím ovoce nenese, nyní jen vyhození na zakázané uvolnění od Vajgaru.

11:47
    Pospíšil to zkoušel z otočky. Puk jen prosvištěl brankovištěm.

31:02
    Hloušek trefil z dorážky spojnici Kubešovy branky.

10:36
    Malý po konci přesilovky prověřuje Kubeše dělovkou z kruhů. Kubeš ji má.

10:01

09:43

Vajgar přídává další branku v oslabení. Neuvěřitelné. Tomu se říká pecka. Vajgar vyhrál buly, zavezl do třetiny, přišla střela. Tu Blažek vyrazil, jenže dorážka MARKA DORÁŽKA prošla pod Blažkovým tělem až za brankovou čáru. Asistence: Kupec David.

9:18

JOSEF MAZANEC se v oslabení napřáhl od modré a jeho střela prošla až za Blažkova záda. Nečekaná branka. Puk prošel Blažkovi nad lapačkou. Asistence: David Mazanec.

8:50
    A hosté jsou ve čtyřech. Kolín má ještě něco málo přes minutu přesilové hry pět na čtyři.

08:37
    Vajgar vyhazuje a na chvílí se osvobozuje.

08:26
    Kolínští fanoušci se zlobí. Zhruba deset vteřin se totiž hrálo s posunutou brankou, čímž Kolín přišel o cenné sekundy.

08:01
    Vajgar jde do tří. Hofmeister dostává dvě minuty za vražení.

07:48
    Hra přerušena. Kolín byl v přesilovce tak aktivní, že vajgarskou branku zcela zaplnil. Místo puku ale hráčem.

06:50
    Kolínský mladíček Musil si podle vajgarského Heršálka v útočném pásmu až příliš dovolal, tak ho prostě sejmul. A dostal za to dvě minuty za nedovolené bránění.

05:59
    Další kolínské zakázané uvolnění, opět nepřesná rozehrávka.

05:07
    Kubeš teď do lapačky ukryl poskakující puk.

04:34

4:11
    Drak to zkoušel od modré, Kubešova vyrážečka byla efektivní.

3:46
    Kolín se nakonec po akci a dalších pokusech dostal až do obranné třetiny. Tam sudí hru přerušil, protože puk skončil na brankové konstrukci.

2:45
    Kolín hned v úvodu přesilovky pěkně zatopil. Ani jendomu hráči se ale nepodařilo puk za ležícího gólmana dostat.

2:34
    Bude se poprvé vylučovat. Bula putuje na trestnou lavizi za hákování.

02:08
    Vajgar v první vážné šanci. Hofmeister se natahoval po teči Mazanvoca puku. A to velmi nebezpečně a před kolínskou bránou hlavně nehlídán. Nepodařilo se mu to.

1:42
    Kolínu se teď nepovedla přesná rozehrávka ze středního pásma a dopustil se zakázaného uvolnění.

00:59
    Kolín začal, jak už to bývá, aktivně. K první střele utkání se propracoval Martin Mejzr. Gólman Kubeš pokryl střelu lapčkou.

00:01

Kolín měl dle původních předpokladů nastoupit do brány s novicem Jaroslavem Pavelkou. Jeho start v dresu Kolína dnes ale určitě neuvidíme. Záležitost totiž ještě není papírově zpracována. V kolínské brance bude tedy zápasit kolínská jednička, Jirka Blažek. Ten původně neměl být k dispozici kvůli školním povinnostem, ale vše si zařídil tak, aby ještě dnes mohl nastoupit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 26. Skokan (Malý), 29. Pohl (Skokan, Nedbal), 39. Hloušek (Musil), 46. Skokan (Malý, Musil), 59. Mejzr (Malý) - 10. J. Mazanec (D. Mazanec), 10. Dvořák (Kupec), 15. Milotinský (Heršálek, Kubeš), 19. Bula (Dvořák, Kupec), 56. Milotinský (Mařík), 61. Skokan (Mařík, Procházka)

SC Marimex Kolín: Blažek (Svoboda) - Nedbal, Pohl, Kubát, Drak, Pýcha, Přibyl, Procházka - L. Skokan, Malý, Musil - Mejzr, Pospíšil, Morkes - Hloušek, Pomichálek, Dulovec - Manhart, Čtvrtečka
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš (Hnízdil) - D. Mazanec, Maryška, Procházka, Zíb, Tupý, Heršálek, Bula, Kupec, Dvořák, Mikš, Mařík, A. Skokan, Hájek, Milotinský, Hofmeister, J. Mazanec, Dolina, Pospíchal

Rozhodčí: Stolín - Daněk, Hanzlík