Benátky n/J – Písek 2:3 (kon.) | Chrudim – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Olomouc – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 8:5 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 2:6 (kon.)
Tábor – Třebíč 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 6:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:1 (4:0, 1:1, 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 15.01.2011, 18:001. liga (ČR)

59:48
    Ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí jeden z domácích hráčů.

59:30
    Vít Budínský dotíral na Přikryla a to se nelíbilo Tomáši Kolafovi, který se chopil role mstitele. Každopádně na trestnou zamíří oba kohouti, domácí hráč za sekání a Kolafa za napadení.

50:59
    Právě když se Čáp vrátil na led, půjde tentokrát zase hosty oslabit Jiří David po faulu na střelce dvou branek Miloslava Čermáka. Jsou to 2+2 minuty za vysokou hůl.

48:57
    Ale dlouho to nevydrželo. Zdeněk Čáp pyká za podražení.

46:36
    Hosté jsou v plném počtu a sami si zahrají přesilovku. Patrik Moskal příliš aktivně forčekoval a dopustil se přitom podražení.

44:14
    Jakub Orsava krosčekoval Jaroslava Roubíka a i když se mu to nelíbí, jde si sednout na trestnou. Přesilovka pro domácí.

37:55
    Hosté dostávají ještě před přestávkou druhou možnost přesilovky. Miloslav Čermák osekával protihráče a jde si odpočinout na dvě minuty.

32:51
    Zdeněk Čáp hasil nebezpečnou situaci v obraně pádem pod nohy a je z toho první přesilovka pro Znojmo.

25:14
    Miloslav Čermák přebral na modré čáře přihrávku od svého spoluhráče, ale Jiří David ho zahákoval a odsedí si dvě minuty.

22:41
    Zdeněk Kubica zůstal po souboji ležet na ledě a rozhodčí dlouho rozmýšlel, než poslal na trestnou Martina Podešvu. To znamená třetí početní výhodu pro domácí.

14:00
    Z týmu hostí vyloučen Jiří David za hákování. Druhá přesilovka pro Hradec.

06:02
    Domácí si zahrají přesilovku. Lubomír Štach - 2 minuty za hákování.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 5. Čermák (Kubica), 14. Koudelka (Jindřich), 15. Kubica (Čáp), 17. Čermák (Roubík), 24. Hruška J. (Hendrich), 58. Roubík (Čermák, Čáp) - 35. Rachůnek (Orsava, Staněk)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Blažíček) - Křetínský, Čáp, Hendrich, Klement, Červený, Chmelíř, Popela - Kubica, Roubík "C", Čermák - Jindřich, Koudelka, Volráb - Hruška J., Moskal, Kadlec - Šejnoha, Budínský, Hruška O.
    HC LERAM Orli Znojmo: Přikryl (Panec) - Štach, Rangl, David, Klimeš, Kolafa, Pláněk - Orsava, Staněk "C", Rachůnek, Podešva, Trojan, Jarůšek, Bartoš, Komínek, Lattner, Vyletelka, Rajnoha.

Rozhodčí: Wagner - Lučan, Svoboda.