Sobota 15.01.2011, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

HC Brumov-Bylnice:Tuček, Bublák, Mokrejš, Bahula, Bednařík, Gajdošík, Březík, Peterka, Vaněk, Dalecký, Pavlík, Machala, Novák, Luža, Martinec, Sýs, Plachtovič

HC Spartak Velká Bíteš:Chadim, Nádeníček, Sedláček, Zábojník, Pospíšil, Rosendorf, Petrčka, Benda, Touška, Šidák, Lerch, Rozmahel, Koutný

Rozhodčí: .

Příjemný podvečer z brumovského zimního stadionu. Dnes Vám nabídneme shlédnout utkání Krajské ligy mužů mezi celky HC Brumov - Bylnice a HC Velká Bíteš. Domácí jsou favorité tohoto klání, neboť jsou v tabulce o tři místa lepší než hosté, ale i díky faktu, že v poslední době se jim ohromně daří, doma vyhráli už asi šestkrát v řadě. Komentovat pro Vás bude Stanislav Bačo. Přeji příjemnou zábavu. Utkání začne asi za 15 minut.

00:01

0:33
    První střela Brumova skončila v náručí Chadima.

1:21
    Brumov vstřelil branku, ale neplatila kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

2:04
    Vyloučen hráč hostí Miroslav Pospíšil za podražení.

3:08
    Přesilovka se Brumovu nedaří, má problémy se dostat z vlastní třetiny.

4:04
    Velká Bíteš hraje v plném počtu.

6:33
    Prozatím má ze hry více domácí Brumov.

10:09
    Brumov právě vstřelil branku!
    Tomáš Novák po buly vyslal do úniku jeden na jednoho Petra Mokrejše, který si stahovačkou objel obránce a střelou mezi betony posílá Brumov do vedení. Stav utkání je 1:0!

10:33
    Vyloučen domácí Bednařík za nedovolené bránění.

12:33
    Brumov hraje v plném počtu.

13:42
    Velká Bíteš se až nyní dostala k první střele, která skončila v Tučkově náruči.

14:16
    Vyloučen domácí Luža za hákování.

14:39
    Hosté si zahrají 5 na 3 po faulu Bednaříka na Lercha, konkrétně se provinil vysokou holí.

16:16
    Brumov hraje ve čtyřech, ale tlak hostů stále trvá.

16:39

17:40
    Velká Bíteš právě vstřelila branku!
    Je srovnáno zásluhou Lukáše Petrčky, který trefil malinkou skulinku mezi betony Tučka, který asi nemá čisté svědomí. Stav utkání je 1:1!

20:00

Skončila nám první třetina tohoto utkání, která skončila nerozhodně 1:1. Tento výsledek zatím odpovídá, protože hra byla vyrovnaná. Druhá třetina začne asi v 17:47.

20:01

21:04
    Vyloučen domácí Bahula za podražení.

21:40
    Brumov nahodil puk na Chadima, který raději puk přikryl.

Dnešní utkání sleduje 203 diváků.

23:03
    Novák Tomáš nahodil puk na golmana a Petr Mokrejš přesně tečoval kotouč do levé šibenice. Stav utkání je 2:1!

26:19
    Velká šance domácích, kterou spálil Dalecký, střílející z mezikruží. Trefil ale jen hruď Chadima.

28:42
    Vyloučen hostující Lerch za držení.

30:04
    Vyloučení na obou stranách. Na domácí to je Dalecký a za hosty Pospíšil. Oba za hrubost.

30:42
    Hosté hrají v plném počtu.

31:31
    Vyloučen hráč hostí Sedláček za hákování.

33:14
    Brumov si zahraje 16 sekund přesilovku 5 na 3. Vyloučen je Petrčka za podražení.

33:31
    Hosté hrají ve čtyřech.

35:14

37:18
    Opět se srovnáno. Pospíšil Miroslav se ocitl nikým nehlídaný mezi kruhy a střelou nad beton překonává Tučka. Stav utkání je 2:2!

39:34
    Vyloučen domácí Martinec za vražení na hrazení.

40:00

Stav je po druhé třetině stejný jako po předchozí třetině. Hostům se podařilo vyrovnat v závěru třetiny, Brumov je ale aktivnějším celkem. Třetí třetina začne asi v 18:35.

40:01

41:51
    Brumov jde zovu do vedení! Martin Peterka dostal přihrávku od Vaňka mezi kruhy a střelou k tyči rozvlnil síť. Stav utkání je 3:2!

42:15
    Vylouče hostující Rozmahel za nedovolené bránění.

44:15

44:35

46:35

48:11
    Brumov jde do dvoubrankového vedení zásluhou Petra Mokrejše, který zkompletoval hattrick! Prosadil se dorážkou z levé strany do prázdné branky.

50:31
    Neskutečný zákrok Tučka, který vykopnutým betonem zabránil golu.

50:46
    Vyloučen domácí Novák a hostující Rosendorf za hrubost.

53:30
    Krvavé zranění hostujícího Zábojníka. Vyloučen hráč Martinec za zákrok do oblasti hlavy a krku do konce utkání. Hosté hrají pětiminutovou přesilovku.

55:21
    Domácí se v poklidu brání. Hosté se zatím neusadili v útočné třetině.

55:49
    Vyloučen hostující Pospíšil Miroslav za podražení. Síly na ledě se vyrovnají.