Poprad – Košice 3:4 (po s.n.) | Banská Bystrica – Nitra 2:0 (kon.) | Skalica – Zvolen 3:2 (kon.)
Trenčín – Martin 4:2 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:0 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HK Nitra
sk Neděle 23.01.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

59:58
    Ďurák dostal 5 plus do konca zápasu za faul lakťom, Weissmann osobný trest za nešportové správanie.

59:58
    Ešte jedno vylúčenie, je to hosťujúci Ďurák za faul na Tománka! Tománek leží na ľade!

57:55
    Hostia budú hrať power play!

49:43
    Teraz sa však budú hostia brániť, Fabian ide na dve minúty za hákovanie.

48:30
    Chrenko v obrovskej šanci, úplne sám pred padajúcim Fedorom prestrelil bránku!

45:11
    Neuveriteľné, ďalší vylúčený Bystričan, tentoraz Paľov! 53 sekúnd presilovky Nitry 5:3!

42:04
    Bude sa ale znova vylučovať, Hlinka ide na trestnú na dve plus dve minúty a 80 sekúnd presilovka hostí 5:3!

41:23
    Teraz však budú hrať opäť oslabení, Šechný ide na dve minúty.

38:39
    Nitra bude hrať presilovku, na dve minúty ide Hlinka.

38:06
    Šechný nadvakrát v obrovskej šanci nepretlačil puk do siete, Weissmann potom namieril vedľa! Neuveriteľné, koľko šancí už domáci spálili.

35:07
    Bánská Bystrica dala gól Hvila sa natlačil pred Laca, poslal puk Češíkovi a ten zblízka zamietol puk k ľavej žrdi odkrytej nitrianskej bránky!

31:42
    Nitra bude hrať presilovku, Paľov ide na dve minúty.

27:20
    Únik dvoch na jedného, Tománek prihral Hudecovi a ten netrafil odkrytú bránku! To bola stopercentná šanca!

23:57
    Bánská Bystrica dala gól! Hlinka vyhral buly, posunul puk Hudecovi a ten zasunul puk medzi Lacove betóny!

21:26
    Obrovská šanca Tománka, po prihrávke spoza bránky trafil Lacovu lapačku!

17:30
    Obrovské šance domácich, Cebák vystrelil a potom spolu s ďalšími Bystričanmi dorážal svoju strelu! Gól visel na vlásku!

14:48
    Podstavek ide na dve minúty za hrubosť, Bambúch, ktorý ho chytil pod krk, to isté.