Havlíčkův Brod – Pardubice 7:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 23.01.2011, 13:00 • Horácký zimní stadion • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:13:53)

59:58
    Na ledě došlo ještě k menší výměně názorů mezi soupeři.

59:54
    Jan Mandát ještě zkoušel překonat Kváču, tan střelu přidržel.

59:03
    Zápas se dohrává, hosté ještě zkoušejí přejít do útoku.

56:29
    Obě mužstva v plném počtu. Zakázané uvolnění hostů.

54:29
    Současně jsou vyloučeni Ilya Kochubey (MB) za filmování a Radek Klaus (JIH) za faul loktem.

54:10
    Hraje se převážně ve středním pásmu.

51:38
    Obě mužstva v plném počtu.

49:38
    Současně jsou vyloučeni Tomáš Tržický (MB) a Michal Kašpar (JIH) na dvě minuty za hrubost.

47:59
    Dukla právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil Kuchyňa, asistence Mandát.

47:35
    Hotařova střela jen o milimetr minula bránu hostů.

46:11
    Hosté se osvobozují.

45:56
    Jakub Šír (MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

45:44
    Ofsajd hostů.

43:33

42:23
    Dominik Svoboda teď podržel svůj tým, když vychytal Stanislava Brzáka.

42:15
    Hosté se usadili v útočném pásmu.

41:33
    Další přesilová hra pro hosty. Dominik Cívka (JIH) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

40:54

40:37
    Domácí se osvobozují.

40:01

Druhá třetina přinesla více zajímavých situací než ta předchozí. Domácí si vytvořili tří gólový náskok. Do šancí se dostali i hosté, kteří zatím vstřelili jediný gól. Poslední třetina začne přibližně ve 14:42.

40:00

39:10
    Domácí vyvážejí puk ze své obranné třetiny.

39:06
    Parádní zákrok předvedl jihlavský gólman.

38:54
    Ondřej Kovářů (Jih) vyloučen na dvě minuty za krosček.

38:31
    Klausovu střelu, který přijal na modré přihrávku Kváča raději přidržel.

32:03
    David Kuchyňa poslal přihrávku na Simona Berana, číhajícího na modré čáře. Jeho střelu tečoval boleslavský gólman vysoko nad.

33:35
    Branku vstřelil Kašpar Michal, asistence Klaus Radek.

32:38

31:37
    Dukla kombinuje před bránou Kváči.

30:38
    Domcáí si zahrají přesilovou hru. Václav Krupička MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

29:54
    Klausovu střelu raději Kváča schoval do své lapačky.

25:49
    Hráči Mladé Boleslavi se vstřelenou brankou dostali do správného tempa a ihned vyráží k dalšímu útoku.

25:16
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil Jakub Erbrt, asistence Jakub Šír.

24:50
    Branku vstřelil Jiří Bambula, asistence Ondřej Kovářů.

24:23
    Brzákovu střelu si Svoboda pohlídal. Vhazuje se vlevo od jihlavského gólmana.

23:35
    Kašpar nahrál zpoza brány volnému Klausovi, ten však přestřelil bránu.

22:50
    Hra se přesouvá z jedné strany na druhou, k zakončení se ale nikdo zatím nedostal.

22:13
    Zakázané uvolnění domácích.

20:01

20:00

18:59
    Puk skončil na jihlavské střídačce. Vhazování ve středním pásmu.

18:02
    Branku vstřelil Kovářů Ondřej, asistence Mandát Jan.

15:49
    Domácím se naskytla výhoda při přesilové hře. Zdeněk Borovec (MB) vyloučen na dvě minuty - krosček.

15:19
    Více ze hry mají momentálně domácí. Hosté se do pásma ne a ne dostat. Icing Boleslavi.

13:43
    Před hostující bránou se strhla menší potyčka, do které se zapojil domácí Klaus. Jeho střelu Kváča vyrazil pouze před sebe, načež rozhodčí odpískal přerušení hry. Hostující obraně se nelíbilo Klausovo dotírání po puku.

13:18
    Nepřesnými přihrávkami domácí vyhazují na zakázané uvolnění.

13:00

12:03
    Červenožlutí si pohráli s hostující obranou. Střela Brussmanna však neměla potřebnou tvrdost.

9:38
    Další icing hostů.

9:09
    Icing hostů.

8:50
    Po krásném kombinování v útočném pásmu se k zakončení dostal Simon Beran, hostující gólman však střelu viděl, a nedělalo mu žádný problém zachytit ji do lapačky.

8:05
    Domácí se snaží dostat do útoku, obránci Boleslavi je však vždy zastaví. Tentokrát za cenu icingu.

6:33
    Icing domácích.

5:53

5:10
    Domácí se nemůžou dostat do pásma. Hraje se ve středu kluziště.

3:53
    Další výhoda pro domácí. Kochubey (MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

3:10

1:10
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Brzák (MB) vyloučen na dvě minuty za sekání.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Markéta Částková

Branky a nahrávky: 19. Kovářů (Mandát), 25. Mandát (Kovářů), 34. Kašpar (Klaus ), 36. Kovářů, 48. Kuchyňa (Mandát) - 26. Erbrt (Šír)

HC Dukla Jihlava: Svboboda (Vacek) - Szathmáry, Cívka, Půža, Čermák, Kochánek, Brussman, Port , Tržický - Beran, Kašpar, Klaus, Anděl, Kuchyňa, Mahút, Severa, Kovářů, Mandát, Kutlák, Dvořák, Hubert
    BK Mladá Boleslav: Kváča (Plíšek) - Nastoupil, Hlaváček, Tržický, Kochubey, Faulhammer, Erbrt - Šír, Krupička, Burian, Brzák, Bašus, Borovec, Kellerstein, Sedmik, Ďurač, Durdil

Rozhodčí: Jeletz - Honza, Lamberský