Havlíčkův Brod – Pardubice 7:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 23.01.2011, 13:00 • Horácký zimní stadion • ELIOD extraliga mladšího dorostu

54:29
    Současně jsou vyloučeni Ilya Kochubey (MB) za filmování a Radek Klaus (JIH) za faul loktem.

49:38
    Současně jsou vyloučeni Tomáš Tržický (MB) a Michal Kašpar (JIH) na dvě minuty za hrubost.

47:59
    Dukla právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil Kuchyňa, asistence Mandát.

47:35
    Hotařova střela jen o milimetr minula bránu hostů.

45:56
    Jakub Šír (MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

42:23
    Dominik Svoboda teď podržel svůj tým, když vychytal Stanislava Brzáka.

41:33
    Další přesilová hra pro hosty. Dominik Cívka (JIH) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

38:54
    Ondřej Kovářů (Jih) vyloučen na dvě minuty za krosček.

35:03
    Branku vstřelil Kovářů Ondřej.

33:35
    Branku vstřelil Kašpar Michal, asistence Klaus Radek.

30:38
    Domcáí si zahrají přesilovou hru. Václav Krupička MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

25:16
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Branku vstřelil Jakub Erbrt, asistence Jakub Šír.

24:50
    Branku vstřelil Jiří Bambula, asistence Ondřej Kovářů.

23:35
    Kašpar nahrál zpoza brány volnému Klausovi, ten však přestřelil bránu.

18:02
    Branku vstřelil Kovářů Ondřej, asistence Mandát Jan.

15:49
    Domácím se naskytla výhoda při přesilové hře. Zdeněk Borovec (MB) vyloučen na dvě minuty - krosček.

13:43
    Před hostující bránou se strhla menší potyčka, do které se zapojil domácí Klaus. Jeho střelu Kváča vyrazil pouze před sebe, načež rozhodčí odpískal přerušení hry. Hostující obraně se nelíbilo Klausovo dotírání po puku.

8:50
    Po krásném kombinování v útočném pásmu se k zakončení dostal Simon Beran, hostující gólman však střelu viděl, a nedělalo mu žádný problém zachytit ji do lapačky.

3:53
    Další výhoda pro domácí. Kochubey (MB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

1:10
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Brzák (MB) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Markéta Částková

Branky a nahrávky: 19. Kovářů (Mandát), 25. Mandát (Kovářů), 34. Kašpar (Klaus ), 36. Kovářů, 48. Kuchyňa (Mandát) - 26. Erbrt (Šír)

HC Dukla Jihlava: Svboboda (Vacek) - Szathmáry, Cívka, Půža, Čermák, Kochánek, Brussman, Port , Tržický - Beran, Kašpar, Klaus, Anděl, Kuchyňa, Mahút, Severa, Kovářů, Mandát, Kutlák, Dvořák, Hubert
    BK Mladá Boleslav: Kváča (Plíšek) - Nastoupil, Hlaváček, Tržický, Kochubey, Faulhammer, Erbrt - Šír, Krupička, Burian, Brzák, Bašus, Borovec, Kellerstein, Sedmik, Ďurač, Durdil

Rozhodčí: Jeletz - Honza, Lamberský